ArkaMedical-1024x128

NASI SPONSORZY

a44acd9634eed398

 

fish

 

Logo decathlon Koszalin

 

logo 3re co official

 

 

PARTNER MEDYCZNY

logo-SPONDYLUS

PARTNER STRATEGICZNY XV BIEGU WENEDÓW

Lotto

NASI PARTNERZY

logo koszalin

ck105-
Logo-ZOS

Logo PFNW

Wizytówka

KSE logo

PARTNER TECHNICZNY

4run - logo wersja full

 

Brooks

 

logo 6

NASI W HME WETERANÓW W TORUNIU

hme_torunW dniach 23-28 marca w Toruniu odbyły się X Halowe Mistrzostwa Europy Weteranów Lekkiej Atletyki, w których uczestniczyli również członkowie koszalińskiego TKKF. Poziom mistrzostw stał na niesamowicie wysokim poziomie. Nasi członkowie zajęli wiele wartościowych miejsc w swoich konkurencjach, a jedyny medal - brązowy - wywalczyła w sztafecie 4 x 200m Lucyna Bogacka. Brawo!

 
Za nami I Wiosenna Mila Biegowa

bbl4Za nami I Wiosenna Mila Biegowa, która odbyła się we wtorek 24 marca 2015 roku. Tym razem spotkaliśmy się przy plaży nad zalewem i najpierw pobiegliśmy trasą biegu, a potem tradycyjnie odbyła się rozgrzewka prowadzona przez trenerów BBL - Arkadiusza Kozaka i Mateusza Witkowskiego. Frekwencja jak zwykle dopisała, było Nas około 50 osób. Po wspólnej rozgrzewce uczestnicy wystartowali do biegu. Wprawdzie z powodu zapadających ciemności trasa mili została nieco zmodyfikowana, a przez to trasa się trochę wydłużyła, ale i tak wszyscy wspaniale pobiegli. Ustalona trasa biegła wzdłuż jeziora i była pokonywana dwa razy, między innymi przez plażę nad zalewem. Zamiast mili uczestnicy przebiegli 1830 m. Kolejne spotkanie nad jeziorem już 7 kwietnia i bieg już na wytyczonej trasie 1 mili. Tym razem ciemności już nie przeszkodzą w pokonaniu mili wokół jeziora.

A kolejne spotkanie sympatyków biegania już w czwartek o godzinie 18.30 na stadionie Bałtyk. Serdecznie wszystkich zapraszamy do udziału w zajęciach!

Wyniki I Wiosennej Mili      


 
CZWARTEK Z BIEGAM BO LUBIĘ

bbl3 Po raz kolejny w czwartek, tym razem 19 marca 2015 roku odbył się trening sympatyków ogólnopolskiej akcji BIEGAM BO LUBIĘ. Przy bezchmurnej i bezwietrznej pogodzie w zajęciach uczetniczyło blisko 40 osób. Jak zwykle pojawiła się nowa osoba na treningu, który poprowadził trener akcji Mateusz Witkowski.

Kolejne zajęcia już we wtorek. Zbiórka o 18.30 - tym razem nad zalewem. Po rozgrzewce odbędzie się I Edycja Wiosennej Mili. Serdecznie wszystkich zapraszamy do udziału w zajęciach i biegu.

 
WTORKOWE ZAJĘCIA BIEGAM BO LUBIĘ

bbl2_W kolejny wtorkowy wieczór, tym razem 17 marca 2015, na stadionie Bałtyku Koszalin, spotkali się sympatycy akcji Biegam Bo Lubię.  Przy wspaniałej pogodzie na zajęcia przybyło około 50 osób, w tym, jak zwykle, wiele nowych osób. Każdy miał okazję się przedstawić całej grupie. Po przeprowadzonej rozgrzewce odbył się trening siły biegowej prowadzony przez trenerów BBL, ćwiczony w dwóch grupach: początkujący i zaawansowani.

Po zajęciach odbyła się niezwyle miła uroczystość. Jeden z uczestników zajęć - nasz kolega Zygmunt -  ukończył tego dnia 60 lat i po treningu cała grupa  udała się do kawiarenki przy stadionie, gdzie odśpiewano solenizantowi 100 lat, po czym każdy otrzymał kawałek torta, ciasto i herbatę.

Na kolejne zajęcia  zapraszamy wszystkich chętnych w czwartek, jak zwykle na 18.30 na stadion Bałtyk.

Zdjęcia z zajęć

 
ZA TYDZIEŃ WIOSENNA MILA BIEGOWA

Mila WiosennaTym razem trasa wokół zalewu o długości 2 000m. Start honorowy i meta na plaży. Start ostry oddalony o 391m. Spotkanie chętnych o godz. 18.30, następnie zapoznanie z trasą biegu, rozgrzewka i o godz. 19.00 start honorowy. Udział bezpłatny, brak ograniczeń wiekowych, pomiar czasu ręczny.

Zapraszamy do udziału !!!

 
GP KLUBU BIEGACZA W KŁOSIE

 p1130079Dnia 7 marca odbył się ostatni bieg w ramach 7 edycji GP Klubu Biegacza w sezonie 2014/2015. Udział wzięło 39 osób, zaś w całym cyklu 85 biegaczy. Zwycięstwo odniósł Zbigniew Walo, który poprawił się o 1 minutę i 36 sekund, zaś cały cykl wygrał Mateusz Witkowski. Po biegu odbył się niemały poczęstunek z 3 rodzajów ciast i herbaty, przy którym podsumowaliśmy sezon. 5 spośród nas wzięło udział we wszystkich 6 biegach, a są to: Kępka Adrian, Jarosz Dariusz, Ziomek Dariusz, Bogacki Tomasz i Kozłowiecki Waldemar. Gratulacje za wytrwałość i do zobaczenia w 8 już edycji GP, która najprawdopodobniej zacznie się w październiku, a wszystkie informacje będą się pojawiały na www.tkkf.koszalin.pl .

Wyniki      Końcowa klasyfikacja generalna    Zdjęcia

 
BBL NA STADIONIE BAŁTYK

Oto krótka relacja z zajęć Biegam Bo Lubię na stadionie "Bałtyk" w Koszalinie. Zapraszamy do oglądania. Film z zajęć

 
GRAND PRIX W KŁOSIE - FINAŁ 2015

p1130058Dnia 7 marca odbędzie się ostatni z biegów w ramach GP Klubu Biegacza 2014/2015 w Kłosie na dystansie 5km. Trasa nie ulega zmianie, jednak formuła biegu będzie identyczna jak w zeszłorocznej edycji specjalnej, tj. odbędzie się bieg pościgowy według najlepszych czasów z całego sezonu. Czas pierwszego zawodnika, czyli Mariana Bartnika zostanie uruchomiony o 9:50, a następnie zgodnie ze stratami (do znalezienia w załączonej tabelce) zawodnicy będą ruszali. Ostani na trasę powinien wyruszyć Mateusz Witkowski o 10:13:01. Skąd wynikają straty? Każdy z biegających w tym sezonie uzyskał swój najlepszy wynik, a teraz ma niebywałą okazje do zwycięstwa w całym biegu. Jak?

Więcej…