NASI SPONSORZY

a44acd9634eed398

invest

Logo decathlon Koszalin

PARTNER MEDYCZNY

logo-SPONDYLUS

PARTNER STRATEGICZNY XV BIEGU WENEDÓW

Lotto

NASI PARTNERZY

logo_ze_sloganem.cdr...

ck105-
Logo-ZOS

Logo PFNW

Wizytówka

KSE logo

PARTNER TECHNICZNY

4run - logo wersja full

 

Brooks

 

logo 6

Wyniki 2012 - Amatorski Klub Biegacza
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Arkadiusz Kozak (Arko)   
niedziela, 01 stycznia 2012 14:49

Co nabiegaliśmy w 2012 roku...
...czyli nasze wyniki na imprezach biegowych.

Jeśli gdzieś byłeś i chcesz uzupełnić informację, daj znać.
Przygotowanie wyników: Marek Tchórzewski - Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Edycja i publikacja: Arkadiusz Kozak - Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

  2012-12-06  

JAROSŁAWIEC - XII Ogólnopolski Bieg Mikołajkowy „ Powitanie zimy 2012” -€“ 6 km

64. Andrzej Markowski - 30'51" - brutto

78. Waldemar Kozłowiecki - 32'47"-€“ brutto

Ilość zawodników na mecie: 93

  2012-11-11  

GOLENIÓW - XXIV Goleniowska Mila Niepodległości Bieg Gaz-System S.A. - 1 MILA, 10 KM

KLASYFIKACJA GENERALNA - 1 MILA

41. Irena Samoił-Kowalska - K40 1/7 - 6'20" brutto

59. Lucyna Bogacka - K50 1/3 - 7'24" brutto

60. Tomasz Bogacki - M50 6/9 - 7'25" brutto

Ilość zawodników na mecie: 91

KLASYFIKACJA GENERALNA - 10 KM

70. Michał Bieliński - M30 20/178 - 39'49" brutto

109. Jan Zwoliński - M40 24/113 - 41'39" brutto

110. Marek Tchórzewski - M40 25/113 - 41'40" brutto

147. Krzysztof Kalociński - M30 49/178 - 42'58" brutto

155. Krzysztof Bogdanowicz - M40 36/113 - 43'22" brutto

Ilość zawodników na mecie: 593


  2012-11-11  

GDYNIA - Jesienny Bieg Niepodległości -€“ 10 KM -€“ atest

1178. Justyna Suszko - K20 31/242 - 49'19" netto

1771. Leszek Donigiewicz - M50 105/154 -€“ 53'02" netto

Ilość zawodników na mecie: 2885

  2012-11-04  

OKONEK - XIII Bieg Niepodległości -10 km

2. Arkadiusz Kozak - 34'26"

20. Jakub Jarosz - 42'22"

23. Dariusz Jarosz - 45'25"

Ilość zawodników na mecie: 51

  2012-10-28  

KOSZALIN - NOCNA ŚCIEMA 2012 - 42.2 km, 21.1 km

KLASYFIKACJA GENERALNA - MARATON

4. Ryszard Zaborski - M40 2/22 - 2h46'07" netto

18. Jan Zelek - M50 1/15 - 3h25'29" netto

33. Marek Tchórzewski - M40 11/22 - 3h40'01" netto

34. Agnieszka Matyka - K25 1/ 2 - 3h40'15" netto

35. Marek Kierkosz - M45 3/ 9 - 3h41'07" netto

67. Marcin Śnieżko - M25 4/8 - 4h15'17" netto

84. Krzysztof Stosio - M25 5/ 8 - 4h23'25" netto

107. Tomasz Suszko - M50 13/15 - 4h50'44" netto

Ilość zawodników na mecie: 118

KLASYFIKACJA GENERALNA - PÓŁMARATON

44. Jan Zwoliński - M40 4/23 - 1h37'08" netto

66. Łukasz Żmiejko - M25 9/43 - 1h41'57" netto

74. Krzysztof Kalociński - M30 15/38 - 1h43'15" netto

83. Mirosław Bierkus - M55 4/7 - 1h45'16" netto

129. Andrzej Markowski - M50 5/6 - 1h53'42" netto

130. Waldemar Kozłowiecki - M60 2/4 - 1h53'29" netto

207. Gracjan Rutkowski - M30 33/38 - 2h07'54" netto

237. Kazimierz Bułczyński - M70+ 1/1 - 2h22'44" netto

Ilość zawodników na mecie: 264

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

2. TKKF KOSZALIN - 13h31'46"

Ryszard Zaborski - 2h46'07"

Jan Zelek - 3h25'37"

Tomasz Gąsecki - 3h39'56"

Marek Tchórzewski - 3h40'06"

Ilość drużyn na mecie: 7

  2012-09-30  

WARSZAWA - 34. MARATON WARSZAWSKI - 42.195 km - atest

169. Michał Bieliński - M35 44/1372 - 3h05'04" netto

430. Marek Kierkosz - M45 37/569 - 3h18'54" netto

1103. Krzysztof Bogdanowicz - M45 99/569 - 3h36'19" netto

1149. Jan Zwoliński - M40 197/1039 - 3h36'56" netto

1725. Agnieszka Matyka - K25 15/145 - 3h46'20" netto

1866. Marek Tchórzewski - M40 340/1039 - 3h49'25" netto

1891. Jacek Król - M40 313/1039 - 3h47'26" netto

2773. Dariusz Jarosz - M35 665/1372 - 4h00'17" netto

5542. Gracjan Rutkowski - M30 923/1119 - 4h44'07" netto

Ilość zawodników na mecie: 6796

  2012-09-16  

WROCŁAW - 30. HASCO-LEK WROCŁAW MARATON - 42.195 km - atest

310. Jan Zelek - M50 23/236 - 3h22'13" - netto

Ilość zawodników na mecie: 3896

  2012-09-09  

PIŁA - 22. MIĘDZYNARODOWY PÓŁMARATON PHILIPS-a - 21.097 km - atest

118. Michał Bieliński - M30 36/699 - 1h25'13" - netto

316. Marek Kierkosz - M40 76/377 - 1h32'57" - netto

413. Krzysztof Bogdanowicz - M40 100/377 - 1h36'26" - netto

529. Dariusz Jarosz - M30 203/699 - 1h39'12" - netto

582. Marek Tchórzewski - M40 144/377 - 1h40'43" - netto

699. Krzysztof Stosio - M30 260/699 - 1h43'15" - netto

799. Marcin Śnieżko - M20 184/342 - 1h44'44" - netto

Ilość zawodników na mecie: 1931

  2012-09-02  

ZŁOTÓW - I BIEG PIASTA KOŁODZIEJA - 10 km

12. Krzysztof Musiał - M30 4/44 - 37'52" - brutto

Ilość zawodników na mecie: 165

  2012-08-26  

KOŁOBRZEG - XXIII BIEG SOLIDARNOŚCI - 10 KM

24. Krzysztof Musiał - M3 7/37 - 38'16" - brutto

27. Michał Bieliński - M3 9/37 - 38'34" - brutto

38. Kamil Wachowicz - M2 4/11 - 40'05" - brutto

60. Krzysztof Stosio - M3 21/37 - 43'50" - brutto

61. Jan Zwoliński - M4 13/19 - 43'51" - brutto

73. Marcin Śnieżko - M2 8/11 - 45'38" - brutto

78. Andrzej Markowski - NN 2/7 - 47'37" - brutto

126. Marian Bartnik - M7 2/2 - 1h16'22" - brutto

Ilość zawodników na mecie: 128

  2012-08-26  

SZCZECIN - 33.SZCZECIŃSKI PÓŁMARATON GRYFA - 21,097 KM - ATEST

160. Krzysztof Bogdanowicz - M40 43/157 - 1h39'47" - netto

184. Marek Tchórzewski - M40 49/157 - 1h42'18" - netto

Ilość zawodników na mecie: 824

  2012-08-18  

KOSZALIN - KROS PO CHEŁMSKIEJ 2012 - 4,7km i 9,4km

Wyniki 4,7 km

3. Krzysztof Musiał - M30 1/24 - 18'22" - brutto

12. Bartosz Gawroński - M20 1/11 - 20'27" - brutto

17. Jakub Jarosz - M16 5/12 - 20'50" - brutto

34. Marcin Śnieżko - M20 6/11 - 23'56" - brutto

44. Waldemar Kozłowiecki - M60 3/4 - 25'26" - brutto

49. Jakub Król - M16 8/12 - 26'25" - brutto

54. Piotr Borzenda - M40 8/9 - 27'22" - brutto

63. Emilia Grzybowska - K30 2/6 - 29'07" - brutto

Ilość zawodników na mecie: 75

Wyniki 9,4 km

10. Kamil Wachowicz - M20 1/4 - 41'31" - brutto

15. Marek Kierkosz - M40 7/13 - 43'54" - brutto

19. Łukasz Żmiejko - M20 3/4 - 45'45" - brutto

21. Agnieszka Matyka - K20 1/1 - 46'31" - brutto

29. Andrzej Markowski - M60 1/2 - 48'42" - brutto

44. Gracjan Rutkowski - M30 20/20 - 56'54" - brutto

Ilość zawodników na mecie: 48

   2012-08-12  

WĘGORZYNO - I BIEG O PERŁĘ DWUDZIESTU SIEDMIU JEZIOR - 6km

3. Krzysztof Musiał - M3 2/7 - 21'20" - brutto

11. Jakub Jarosz - M1 2/7 - 23'48" - brutto

Ilość zawodników na mecie: 43

  2012-08-04  

SZKLARSKA PORĘBA - MARATON KARKONOSKI - 44km

18. Arkadiusz Kozak - MAS 4/125 - 4h30'36" - netto

265. Kamil Wachowicz - SEN1 24/36 - 6h25'46"- netto

351. Dariusz Jarosz - SEN2 143/167 - 6h52'14" - netto

Ilość zawodników na mecie: 436

  2012-08-04  

GDAŃSK - 19.BIEG św. DOMINIKA - 5km

91. Jan Zelek - M50 10/37 - 19'38" - brutto

188. Irena Samoił-Kowalska - K40 2/18 - 21'43"- brutto

504. Emilia Grzybowska - K30 18/29 - 29'00"- brutto

Ilość zawodników na mecie: 552

  2012-07-28  

DŹWIRZYNO k.KOŁOBRZEGU - XVII Ogólnopolski BIEG KU SŁOŃCU - 10 km

30. Krzysztof Musiał - M30 8/51 - 40'53"

70. Kamil Wachowicz - M20 17/33 - 45'24"

85. Krzysztof Stosio - M30 23/51 - 47'33"

122. Andrzej Markowski - M55 11/13 - 52'21"

127. Tomasz Bogacki - M50 12/15 - 53'10"

144. Waldemar Kozłowiecki - M60 9/12 - 56'35"

198. Marian Bartnik - M70 3/5 - 1h14'55"

Ilość zawodników na mecie: 206

  2012-07-22  

OKONEK - XXV Półmaraton Lipcowy - 21,097 km

5. Arkadiusz Kozak - M40 2/23 - 1h17'10" - netto

29. Kamil Wachowicz - M20 4/12 - 1h29'51" - netto

30. Michał Bieliński - M30 12/28 - 1h30'13" - netto

53. Agnieszka Matyka - K20 1/1 - 1h37'50" - netto

73. Andrzej Markowski - K50 13/24 - 1h45'21" - netto

111. Marian Bartnik - M70 1/1 - 2h15'57" - netto

Ilość zawodników na mecie: 111

  2012-07-21  

LĘBORK - XII Bieg Uliczny Św. Jakuba Ap. - 10 km atest

48. Michał Bieliński - M30 11/75 - 39'36" - brutto

65. Marek Kierkosz - M40 10/66 - 40'39" - brutto

105. Krzysztof Stosio - M30 27/75 - 43'19" - brutto

Ilość zawodników na mecie: 331

  2012-07-15  

ROWY k. USTKI - XII Bieg 10 Mil Szlakiem Zwiniętych Torów

16. Arkadiusz Kozak - M II 4/32 - 1h10'38"

59. Dariusz Jarosz - M I 26/47 - 1h21'40"

60. Jakub Jarosz - M I 27/47 - 1h21'48"

Ilość zawodników na mecie: 125

  2012-07-08  

JAROSŁAWIEC - XXII Międzynarodowy Bieg po Plaży - 15 km

114. Jan Zelek - M50 14/88 - 1h07'43" - netto

119. Krzysztof Musiał - M30 40/175 - 1h08'04" - netto

121. Krzysztof Bogdanowicz - M40 22/110 - 1h08'30" - netto

216. Jan Zwoliński - M40 45/110 - 1h15'45" - netto

258. Jakub Jarosz - M16 6/11 - 1h17'45" - netto

289. Marek Tchórzewski - M40 65/110 - 1h19'35" - netto

294. Andrzej Markowski - M50 39/88 - 1h19'56" - netto

423. Gracjan Rutkowski - M30 138/175 - 1h29'32" - netto

424. Krzysztof Grzybowski - M30 139/175 - 1h29'51" - netto

555.Marian Bartnik - M80 1/1 - 1h56'44" - netto

Ilość zawodników na mecie: 569

2012-07-07

SŁAWNO - X Bieg 12 Mostów - 7,1 km

12. Arkadiusz Kozak - M40 1/21 - 24'40" - brutto

33. Krzysztof Musiał - M30 6/28 - 27'23" - brutto

36. Jan Zelek - M50 5/22 - 27'51" - brutto

40. Krzysztof Bogdanowicz - M40 4/21 - 28'20" - brutto

43. Michał Bieliński - M30 10/28 - 28'38" - brutto

78. Irena Samoił-Kowalska - K40 i więcej 1/6 - 31'07" - brutto

94. Andrzej Markowski - M50 16/22- 33'16" - brutto

146. Marian Bartnik - M70 2/3 - 54'04" - brutto

Ilość zawodników na mecie: 147

2012-07-01

OBORNIKI k.Poznania - Bieg o Puchar Złotej Pyry - 21.097 km

92. Krzysztof Stosio - M30 49/99 - 1h46'40"

Ilość zawodników na mecie: 208

2012-06-17

LĘBORK - XXI Maraton Ekologiczny pamięci T. Hopfera - 42,195 km

9. Ryszard Zaborski -€“ M40 3/28 – 2h 48’08” - brutto

36. Jan Zelek -€“ M50 5/24 -€“ 3h 16’05”- brutto

Ilość zawodników na mecie: 219

2012-06-16

NEUBRANDENBURG - 22. Tollenseseelauf - 21.1 km, 42.2 km

MARATON

12. Michał Bieliński - M35 2/7 - 3h25'38" - netto

27. Krzysztof Bogdanowicz - M45 4/31 - 3h40'52" - netto

100. Dariusz Jarosz – M35 6/7 - 4h27'23" - netto

Ilość zawodników na mecie: 139

PÓŁMARATON

167. Gracjan Rutkowski – M30 19/28 - 2h04'25" - netto

2012-06-10

KARLINO - XX Bieg Papieski im. Jana Pawła II - 15 km

41. Krzysztof Bogdanowicz -€“ M4 4/12 – 1h02’59”- brutto

61. Jan Zwoliński - M3 11/30 -€“ 1h06’46” - brutto

70. Irena Samoił-Kowalska K3 1/3 - 1h08’05” - brutto

100. Andrzej Markowski - N 2/6 1h12’30” - brutto

184. Marian Bartnik - M9 3/3 1h53’02” - brutto

Ilość zawodników na mecie: 185

2012-06-08

KOMAŃCZA - IX Bieg Rzeźnika - 80km

71. Michał Bieliński, Jacek Król - 12h 38'26"

Ilość drużyn na mecie - 232

2012-06-03

MUROWANA GOŚLINA - XXXI Mały Gośliński Maraton Weteranów - 21,097 km - atest

142. Leszek Donigiewicz - M55 13/37 - 1h39'27"

Ilość zawodników na mecie: 345

2012-06-02

TRZEBIATÓW - XXXIII Trzebiatowska 10 - 10 km

27. Bieliński Michał - M3 8/37 - 40'12" - brutto

28. Kierkosz Marek - M4 6/28 - 40'26" - brutto

48. Jarosz Dariusz - M3 20/37 - 43'17" - brutto

74. Samoił-Kowalska Irena - K3/1 - 45'55" - brutto

84. Markowski Andrzej - M5 8/16 - 47'39" - brutto

Ilość zawodników na mecie: 132

2012-06-02

BYTÓW - XXXII Międzynarodowy Półmaraton Gochów - 21.097 km

21. Zelek Jan - M50 4/51 - 1h27'35" - netto (r.ż.)

169. Tchórzewski Marek - M40 52/85 -1h44'38" - netto (r.ż.)

Ilość zawodników na mecie: 352

2012-05-26

XV OGÓLNOPOLSKI BIEG ULICZNY IM. RYSZARDA TARGASZEWSKIEGO 15 km

5. Zaborski Ryszard - M40-49 1/17 - 54'06"

12. Zelek Jan - M50-59 2/13 - 59'45"

13. Bieliński Michał - M30-39 5/41 - 59'48"

14. Baran Mieczysław - M40-49 2/17 - 59'52"

19. Wachowicz Kamil - M20-29 4/22 - 1h01'41" - r.ż.

20. Bogdanowicz Krzysztof - M40-49 3/17 - 1h01'46" - r.ż.

21. Bykowski Robert - M30-39 8/41 - 1h02'04"

33. Zwoliński Jan - M40-49 5/17 - 1h03'59" - r.ż.

34. Jarosz Dariusz - M30-39 15/41 - 1h04'32"

55. Tchórzewski Marek - M40-49 9/17 - 1h10'00"

62. Jarosz Jakub - M16-19 4/5 - 1h11'21"

68. Markowski Andrzej - M50-59 6/13 - 1h12'27"

73. Stosio Krzysztof - M30-39 31/41 - 1h13'22"

96. Rutkowski Gracjan - M30-39 37/41 - 1h19'51"

Ilość zawodników na mecie: 115

2012-05-20

KOSZALIN - X Międzynarodowy Bieg Wenedów - 10 km

10. Mirosław Golecki - M30-39 2/80 - 38'25"

14. Krzysztof Musiał - M30-39 3/80 - 38'42"

20. Jan Zelek - M50-59 3/28 - 39'32"

25. Cezary Famulski - M30-39 6/80 - 39'52"

37. Krzysztof Bogdanowicz - M40-49 12/45 - 41'22"

48. Marek Kierkosz - M40-49 14/45 - 42'38"

51. Michał Bieliński - M30-39 16/80 - 42'45"

53. Krzysztof Stosio - M30-39 18/80 - 43'00"

62. Jan Zwoliński - M40-49 17/45 - 43'40"

80. Robert Bykowski - M30-39 28/80 - 44'50"

92. Jakub Jarosz - M16-19 9/15 - 45'23"

96. Irena Samoił-Kowalska K40-49 1/11 - 45'46"

131. Andrzej Markowski - M50-59 12/28 - 48'48"

134. Jakub Król - 48'52"

136. Jacek Król - M40-49 30/45 - 48'53"

140. Łukasz Żmiejko - M20-29 21/38 - 49'02"

175. Tomasz Plesiewicz - M40-49 36/45 - 51'30"

183. Krzysztof Grzybowski - M30-39 57/80 - 51'58"

190. Gracjan Rutkowski - M30-39 60/80 - 52'42"

193. Izabela Frontczak - K20-29 4/8 - 52'57"

244. Kazimierz Bułczyński - M80 1/2 - 1h00'21"

266. Marian Bartnik - M80 2/2 - 1h15'16"

Ilość zawodników na mecie: 268

2012-05-19

SŁAWNO – XVI Bieg Święców – 10 km

20. Mieczysław Baran – M40 5/29 – 39'11”

24. Michał Bieliński – M30 5/29 – 39'47”

31. Krzysztof Bogdanowicz – M40 8/29 – 40'58”

41. Jacek Król – M40 11/29 – 42'17”

43. Dariusz Jarosz – M30 11/29 – 42'41”

44. Kamil Wachowicz – M20 4/13 – 42'55”

84. Krzysztof Stosio – M30 21/29 – 49'17”

158. Marian Bartnik – M70 2/3 – 1h11'26”

Ilość zawodników na mecie: 159

2012-05-12

JASTROWIE - XVI Bieg o Uśmiech Dziecka - 10 km

18. Michał Bieliński - M30 7/19 - 39'38"

27. Krzysztof Bogdanowicz - M40 7/22 - 41'06"

30. Marek Kierkosz - M40 9/22 - 41'44"

33. Bartosz Gawroński - M20 3/8 - 42'18"

38. Jacek Król - M40 12/22 - 42'28"

40. Dariusz Jarosz - M30 13/19 - 42'42"

48. Jakub Jarosz - M19 2/17 - 44'04"

78. Izabela Frontczak - K20 1/3 - 47'55"

Ilość zawodników na mecie: 121

2012-05-03

CZARNA DĄBRÓWKA - XXII BIEG ORŁÓW - 10 km

25. Michał Bieliński - M3 4/32 - 39'06"

42. Marek Kierkosz - M4 7/27 - 41'09"

43. Jacek Król - M4 8/27 - 41'09"

Ilość zawodników na mecie: 156

2012-05-01

ROSNOWO – II Majowy Bieg Nad Jeziorem – 5 km

4. Krzysztof Musiał – M3 2/17 - 18’02”

7. Krzysztof Bogdanowicz – M4 2/8 – 19’02”

8. Jan Zelek – M5 1/10 – 19’04”

9. Michał Bieliński – M3 5/17 – 19’06”

12. Robert Bykowski – M3 6/17 – 19’27”

21. Jakub Jarosz – M1 2/4 – 19’53”

23. Jacek Król – M4 4/8 – 20’11”

24. Marek Kierkosz – M4 5/8 – 20’21”

25. Jan Zwoliński – M4 6/8 – 20’36”

26. Krzysztof Stosio – M3 9/17 – 20’43”

30. Łukasz Żmiejko – M2 7/13 – 21’26”

34. Dariusz Jarosz – M3 13/17 – 21’54”

36. Jakub Król – M1 4/4 – 22’17”

38. Izabela Frontczak – K2 1/1 – 22’31”

40. Andrzej Markowski – M5 6/10 – 23’05”

54. Lucyna Bogacka – K5 2/2 – 27’08”

55. Emilia Grzybowska – K3 1/2 – 27’08”

60. Zbigniew Walo – M5 9/10 – 30’06”

63. Marian Bartnik – M5 10/10 – 35’40”

Ilość zawodników na mecie: 63

2012-04-22

SZCZECINEK- XXIX Międzynarodowy Bieg Uliczny - Memoriał Winanda Osińskiego - 10 km

154. Irena Samoił-Kowalska - K40 6/13 - 45’48”

324. Marian Bartnik - M70  7/9 - 1:09’05”

2012-04-15

DĘBNO - Maraton Dębno - 42,195 km – atest

191. Krzysztof Bogdanowicz  M40 52/286 - 3:20’58” netto (r.ż.)

332. Jan Zwoliński  M40 90/286 - 3:34’33” netto (r.ż.)

354. Marek Tchórzewski M40 99/286 - 3:36’37” netto (r.ż.)

Ilość zawodników na mecie: 1091

2012-03-24

SOBÓTKA - Półmaraton Ślężański - 21,1 km – atest

170. Krzysztof Musiał - 1:29:45

1385. Krzysztof Grzybowski - 1:54:56

2012-03-18

KOŁOBRZEG - XXVI Międzynarodowy Bieg Zaślubin - 15km – atest

46. Mirosław Golecki – M30 3/76 – 58’39” netto

79. Jan Zelek – M50 12/72 – 1h00’58” netto

89. Mirosław Bierkus – M55 10/67 - 1h01’35” netto

110. Kamil Wachowicz – M20 5/22 – 1h03’06” netto ( r. ż.)

117. Krzysztof Bogdanowicz – M45 13/60 – 1h03’19” netto ( r.ż.)

163. Marek Tchórzewski – M40 21/85 – 1h05’34” netto (r.ż.)

168. Robert Bykowski – M35 33/113 – 1h05’44” netto

239. Jan Zwoliński – M40 33/85 – 1h09’07” netto ( r.ż.)

260. Krzysztof Stosio – M30 35/76 - 1h09’39” netto

266. Leszek Donigiewicz – M55 25/67 – 1h09’41” netto

355. Krzysztof Grzybowski – M30 49/76 – 1h13’30” netto

403. Andrzej Markowski – M55 40/67 – 1h16’09” netto

567. Marcin Grzybowski – M30 68/76 – 1h22’10” netto

623. Gracjan Rutkowski – M30 74/76 – 1h25’46” netto ( r.ż.)

715. Marian Bartnik – M80 1/1 – 2h02’13”

Ilość zawodników na mecie:  720

2012-02-25

GDYNIA - Bieg Urodzinowy – 10 km – atest

150. Mirosław Bierkus – M50 11/105 – 40’29” netto

199. Kamil Wachowicz – M20 72/312 – 41’53” netto ( r.ż )

353. Krzysztof Stosio – M30 96/476 – 44’54” netto

Ilość zawodników na mecie: 1485

2012-02-04

KOSZALIN - 6. GP Klubu Biegacza 2011/12 - 5 km

ZDJĘCIA

WYNIKI

KLASYFIKACJA PO SZEŚCIU BIEGACH - KOŃCOWA 2011/2012


2012-02-04

KOSZALIN - 5. GP Klubu Biegacza 2011/12 - 5 km

ZDJĘCIA

WYNIKI

KLASYFIKACJA PO PIĘCIU BIEGACH


2012-01-21

KOSZALIN - 4. GP Klubu Biegacza 2011/12 - 5 km

WYNIKI

KLASYFIKACJA PO CZTERECH BIEGACH


2012-01-07

DARŁÓWKO - IX Noworoczny, Integracyjny Bieg Plażą Parku Wodnego "JAN" w Darłówku – 15 km

WYNIKI

2. Arkadiusz Kozak – 1h08’41”
7. Krzysztof Musiał – 1h15’15”
11. Michał Bieliński – 1h19’12”
16. Mirosław Bierkus – 1h22’19”
25. Krzysztof Stosio – 1h32’42”
26. Dariusz Jarosz – 1h33’01”
29. Krzysztof Grzybowski – 1h35’37”
31. Witold Krasiński – 1h36’51”

Ilość zawodników na mecie: 45

ZAWODY PŁYWACKIE BIEGACZY (przepłynięcie dystansu pod wodą)

1. Dariusz Jarosz – 50 m
2. Krzysztof Grzybowski – 42 m
4. Witold Krasiński – 31 m
10. Krzysztof Musiał – 24 m
12. Arkadiusz Kozak – 20,5 m
13. Michał Bieliński – 19 m

14. Krzysztof Stosio – 16,5 m

Ilość zawodników na mecie: 20