NASI SPONSORZY

a44acd9634eed398

 

fish

 

Logo decathlon Koszalin

 

logo 3re co official

 

 

PARTNER MEDYCZNY

logo-SPONDYLUS

PARTNER STRATEGICZNY XVII BIEGU WENEDÓW

Lotto

NASI PARTNERZY

logo koszalin

ck105-
Logo-ZOS

Logo PFNW

Wizytówka

KSE logo

PARTNER TECHNICZNY

4run - logo wersja full

 

Brooks

 

logo 6

RELACJA Z WARSZTATÓW BREAK DANCE 2012
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
środa, 25 stycznia 2012 21:14

RELACJA Z WARSZTATÓW BREAK DANCE 2012

Jesteśmy już po warsztatach, które trwały trzy dni. Pierwszy dzień warsztatów, które odbyły się 23 stycznia 2012 roku poprowadził Patryk Klepacki - "bboy Kleper", reprezentant Chodzieży, półfinalista "Mam Talent 2011". Warsztaty odbyły sie na sali gimnastycznej w miejscowości Sławno. Ten dzień warsztatów był poświęcony doskonaleniu umiejętności "power moves", czyli figur gimnastycznych. 

Drugi dzień warsztatów, które odbyły się 24 stycznia 2012 roku w Hali Sportów Walki Zarządu Obiektów Sportowych przy ulicy Fałata w Koszalinie, poprowadził Rafał Suszyński - "bboy Suchy", niezwykły akrobata, reprezentant Koszalińskiej szkoły tańca NASA. Ten dzień miał za zadanie rozwijanie umiejętności akrobatycznych, takich jak fiflak do przodu, fiflak do tyły, salto w przód i salto w tył. Zajęcia były niezwykle emocjonujący i uczestnicy wykazali się niesamowitą wytrwałością i zaangażowaniem w nauke pokazywanych figur akrobatycznych.

Ostatni dzień warsztatów, który odbył się 25 stycznia 2012 roku również został przeprowadzony w sławnie na sali gimnastycznej. Ten dzień warsztatów przeprowadzili instruktorzy tańca break dance, współzałożyciele grupy NASA Koszalin, Marcin Grzybowski "bboy Cinek" i Krzysztof Grzybowski "bboy Grzybek". W Tym dniu skupiliśmy się na wytłumaczeniu, z jakich elementów składa  sie nasz taniec. Pokazaliśmy i wytłumaczyliśmy elementy "Top Rock", "Drop", Footwork", "Freezes", oraz "Power Moves".

Omówiliśmy również znaczenie rozgrzewki w treningu i jej wpływ na nasze ciało podczas rozciągania. Na każdym z omawianych elementów opieraliśmy się przykładami (efekt makaronu, skakanka). Wytłumaczyliśmy również znaczenie słowa "kreatywność"  i czym ona jest w treningu. Całe warsztaty przebiegły w atmosferze dobrej zabawy. Uroczyste podsumowanie warsztatów odbyło się również w Sławnie, gdzie każdy z uczestników dostał pamiątkowy dyplom ukończenia warsztatów. W warsztatach udział wzięły 23 osoby ze Sławna i Koszalina. Dla najbardziej wyróżniających się osób w warsztatach wręczyliśmy puchary w trzech kategoriach:

Najwszechstronniejszy uczestnik warsztatów: Jodkowski Maksymilian - Sławno

Najwszechstronniejsza uczestniczka warsztatów: Sławińska Natalia - Koszalin

Najmłodszy uczestnik warsztatów: Olszewski Cyprian - Sławno - 9lat

Dziekuję i pozdrawiam wszystkich uczestników warsztatów jak również i prowadzących. Już niedługo zamieścimy zdjęcia z warsztatów. Wszelkie dodatkowe informacje znajdziecie na naszej stronie w zakładce "sekcje- break dance". Pozdrawiam Grzybek