NASI SPONSORZY

a44acd9634eed398

invest

Logo decathlon Koszalin

PARTNER MEDYCZNY

logo-SPONDYLUS

PARTNER STRATEGICZNY XV BIEGU WENEDÓW

Lotto

NASI PARTNERZY

logo_ze_sloganem.cdr...

ck105-
Logo-ZOS

Logo PFNW

Wizytówka

KSE logo

PARTNER TECHNICZNY

4run - logo wersja full

 

Brooks

 

logo 6

Wyniki 2013 - Klub Biegacza
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Arkadiusz Kozak (Arko)   
poniedziałek, 18 marca 2013 19:03

2013-11-11

SŁUPSK - SŁUPSKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI -10 km

83. Leszek Donigiewicz - M3 7/29 - 45'42" brutto

86. Dariusz Ziomek - M1 69/132 - 46'01" brutto

113. Joanna Ziomek - K1 11/ 55 - 47'57" brutto

Ilość zawodników na mecie: 244

2013-11-11

GOLENIÓW - XXV Goleniowska Mila Niepodległości i Bieg Gaz-System S.A. 10 km

KLASYFIKACJA GENERALNA - 10 km

79. Michał Bieliński - M30 31/292 - 39'56" netto - (40'05" brutto)

195. Krzysztof Kalociński - M30 78/292 - 43'53" netto - (44'07" brutto)

Ilość zawodników na mecie: 847

KLASYFIKACJA GENERALNA - 1 mila

34. Irena Samoił-Kowalska - K40 2/10 - 6'09" brutto

50. Lucyna Bogacka - K50 1/4 - 7'04" brutto

51. Tomasz Bogacki - M50 6/11 - 7'05" brutto

75. Emilia Rudnicka - K30 6/16 - 8'02" brutto

Ilość zawodników na mecie: 110

 2013-10-27 

KOSZALIN - NOCNA ŚCIEMA 2013 - 42.195 KM, 21.1 KM

WYNIKI MARATON

12. Jan Zelek - M50 1/13 - 3h18'31 netto - (3h18'31" brutto)

29. Marek Tchórzewski - M45 2/13 - 3h33'24" netto - (3h33'35" brutto)

63. Marek Kierkosz - M45 5/13 - 3h52'03" netto - (3h52'26" brutto)

70. Jan Zwoliński - M45 6/13 - 3h55'14 netto - (3h55'25" brutto)

Ilość zawodników na mecie: 200

WYNIKI MARATON DRUŻYNY

3. TKKF KOSZALIN - 14h39'57"

Ilość drużyn na mecie: 9

WYNIKI PÓŁMARATON

80. Irena Samoił -Kowalska - K40 2/20 - 1h41'33" netto - (1h41'36"brutto)

135. Darek Ziomek - M40 16/44 - 1h47'53" netto - (1h48'15" brutto)

174. Joanna Ziomek - K40 4/20 - 1h51'40" netto - (1h52'02" brutto)

189. Andrzej Markowski - M60 4/6 - 1h54'10" netto - (1h54'10" brutto)

250. Dorota Gudaniec - K50 2/5 - 1h58'29" netto - (1h58'36" brutto)

384. Marcin Śnieżko - M30 62/68 - 2h20'56" netto - (2h21'31" brutto)

413. Waldemar Kozłowiecki - M60 6/6 - 2h33'47" netto - (2h34'07"brutto)

531. Gracjan Rutkowski - M30 66/68 - 2h28'35" netto – (2h28'58" brutto)

Ilość zawodników na mecie: 436

WYNIKI PÓŁMARATON DRUŻYNY

8. TKKF KOSZALIN - 7h55'58"

Ilość drużyn na mecie: 11

 2013-10-13 

POZNAŃ - 14. POZNAŃ MARATON - 42.195 KM - atest

616. Jan Zwoliński - M45 50/422 - 3h23'40" netto - (3h24'05" brutto)

698. Marek Tchórzewski - M45 63/422 - 3h26'01" netto - (3h26'26" brutto)

2188. Krzysztof Bogdanowicz - M45 181/422 - 3h52'58" netto - (3h53'22"brutto)

Ilość zawodników na mecie: 5680

 2013-10-05 

STAROGARD GDAŃSKI - 22. BIEG KOCIEWSKI - 10 KM - atest

288. Lucyna Bogacka - K50 4/9 - 51'19" - brutto

289. Tomasz Bogacki - M50 36/47 - 51'19" - brutto

Ilość zawodników na mecie: 386

 2013-09-29 

WARSZAWA - 35. PZU MARATON WARSZAWSKI - 42.195 km - atest

2245. Przemysław Fałczyński - M20 343/1581 - 3h36'33" netto - (3h47'17"brutto)

Ilość zawodników na mecie: 8506

2013-09-29

BERLIN - 40. BMW BERLIN-MARATHON - 42.195 km - atest

2287. Jan Zelek - M50 157 - 3h07'59" netto - (3h10'39" brutto)

13911. Krzysztof Kalociński - M30 1877 - 3h54'41" netto - (3h59'07" brutto)

2013-09-21

PŁOTY - XVII BIEG ULICZNY O SZTACHETKĘ - 10 KM - atest

18. Mateusz Witkowski - M20 8/37 - 36'48" - brutto

59. Krzysztof Musiał - M30 24/77 - 41'06" - brutto

Ilość zawodników na mecie: 241

  2013-09-15  

WROCŁAW - XXXI WROCŁAW MARATON 2013 - 42.195 KM - ATEST

439. Jan Zwoliński - M45 36/523 - 3h28'09" - netto

499. Marek Tchórzewski - M45 38/523 - 3h30'08" - netto

728. Krzysztof Bogdanowicz - M45 59/523 - 3h38'06" - netto

Ilość zawodników na mecie: 3503

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

39. TKKF Koszalin - 10h28'55"

Ilość drużyn na mecie: 228

 2013-09-0

BIAŁY BÓR - BIEG CENTAURA - 10 KM

12. Jerzy Kulczyk - M50 1/10 - 37'34" - brutto

15. Mateusz Witkowski - M20 5/18 -37'49" - brutto

31. Michał Bieliński - M30 10/39 - 42'25" - brutto

37. Jakub Jarosz - M16 5/13 - 43'22"- brutto

50. Jacek Król - M40 8/16 - 44'50" - brutto

73. Aleksandra Zwolak - K20 7/18 - 49'36" - brutto

87. Waldemar Kozłowiecki - M60 4/4 - 52'07" - brutto

97. Izabela Frontczak - K20 10/18 - 54'10" - brutto

112. Lucyna Bogacka - K50 3/4 - 57'04" - brutto

113. Tomasz Bogacki - M50 10/10 - 57'04" - brutto

Ilość zawodników na mecie: 134

 2013-08-25 

SZCZECIN - 34. PÓŁMARATON GRYFA - 21.1 KM - ATEST

37. Michał Bieliński - M30 14/443 - 1h26'16" netto - (1h26'21" br.)

199. Krzysztof Kalociński-M30 87/443-1h38'37" netto-(1h39'13"br)

210. Marek Tchórzewski - M40 38/226 - 1h39'26" netto - (1h39'35" br.)

Ilość zawodników na mecie: 1291

 2013-08-25 

KOŁOBRZEG - XXIV BIEG ULICZNY SOLIDARNOŚCI - 10 KM

50. Krzysztof Musiał - M3 13/39 - 40'12" - brutto

104. Andrzej Markowski - NN 1/1 - 47'27" - brutto

105. Zbigniew Chudzik - M5 13/19 - 47'29" - brutto

113. Waldemar Kozłowiecki - M6 6/10 - 48'30" - brutto

172. Marian Bartnik - M7 3/3 - 1h17'40" - brutto

Ilość zawodników na mecie: 172

  2013-08-17  

KOSZALIN - V CROSS GÓRY CHEŁMSKIEJ - 5 km

1. Arkadiusz Kozak - M40 - 17'57"

3. Jerzy Kulczyk - M50 - 18'46"

4. Mateusz Witkowski - M20 1/21 - 19'04"

8. Michał Bieliński - M30 2/32 - 20'11"

11. Jan Zelek - M50 2/12 - 20'20"

12. Krzysztof Musiał - M30 3/32 - 20'21"

16. Mieczysław Baran - M50 3/12 - 20'37"

20. Jan Zwoliński - M40 4/28 -21'10"

25. Jakub Jarosz - M0-19 3/8 - 21'35"

27. Marek Tchórzewski - M40 6/28 - 21'52"

36. Krzysztof Bogdanowicz - M40 8/28 - 22'42"

42. Marcin Śnieżko - M30 13/32 - 23'02"

46. Jacek Król - M40 10/28 - 23'16"

50. Marek Kierkosz - M40 12/28 - 23'27"

62. Jakub Walaszczyk - M0-19 7/8 - 24'25"

71. Tomasz Bogacki - M50 6/12 - 25'22"

72. Waldemar Kozłowiecki - M60 1/5 - 25'28"

75. Izabela Frontczak - K0-29 1/14 - 25'51"

76. Jakub Król - M0-19 9/9 - 25'51"

77. Aleksandra Zwolak K0-29 2/14 - 25'53"

83. Joanna Ziomek - K30-44 2/11 - 26'27"

84. Dariusz Ziomek - M40 20/28 - 26'28"

96. Lucyna Bogacka - K45 2/2 - 27'42"

98. Krzysztof Grzybowski - M30 23/32 - 28'32"

142. Marian Bartnik - M70 1/1 - 40'02"

Ilość zawodników na mecie: 143

  2013-08-10  

HENRYKÓW - II MIĘDZYNARODOWY PÓŁMARATON HENRYKOWSKI - 21.097 km - atest

64. Mieczysław Baran - M50 6/60 - 1h33'42" - netto

Ilość zawodników na mecie: 482

  2013-08-03  

GDAŃSK - 20. BIEG Św. DOMINIKA

241. Irena Samoił-Kowalska - K40 8/28 - 22'37"

Ilość zawodników na mecie: 716

 2013-08-03 

SZKLARSKA PORĘBA - V MARATON KARKONOSKI - 41 KM

241. Jacek Król - MAS 44/130 - 5h29'33"

255. Kamil Wachowicz - SEN1 30/61 - 5h32'41"

384. Dariusz Jarosz - SEN2 159/214 - 6h05'53"

Ilość zawodników na mecie: 563

 2013-07-27 

DŹWIRZYNO - XVIII OGÓLNOPOLSKI "BIEG KU SŁOŃCU" - 10 KM

111. Andrzej Markowski - M7 6/13 - 51'30" - brutto

138. Waldemar Kozłowiecki - M7 9/13 - 54'20" - brutto

172. Lucyna Bogacka - K5 4/5 - 58'46" - brutto

174. Tomasz Bogacki - M5 12/15 - 58'47" - brutto

Ilość zawodników na mecie: 223

 2013-07-27 

LĘBORK - XIII BIEG ULICZNY św. JAKUBA 10 KM - ATEST

84. Jan Zwoliński - M40 15/63 - 43'16" - brutto

107. Marek Tchórzewski - M40 19/63 - 45'22" - brutto

Ilość zawodników na mecie: 408

 2013-07-18 

LĄDEK ZDRÓJ - DOLNOŚLASKI FESTIWAL BIEGÓW GÓRSKICH

KLASYFIKACJA GENERALNA KBL 100 KM

53. Jacek Król - M40 14/19 - 19h11'38"

Ilość zawodników na mecie: 96

 2013-07-13 

KOSZALIN - KROS PO CHEŁMSKIEJ 2013 - 5KM, 10KM

WYNIKI BIEGU 5 KM

11. Mieczysław Baran - M50 2/10 - 22'34" - brutto

18. Krzysztof Bogdanowicz - M40 4/21 - 23'51" - brutto

20. Jakub Jarosz - M10 4/19 - 24'00" - brutto

37. Aleksandra Zwolak - K20 1/26 - 26'28" - brutto

39. Marcin Śnieżko - M30 13/45 - 26'38" - brutto

48. Izabela Frontczak - K20 2/26 - 27'17" - brutto

65. Leszek Donigiewicz - M50 4/10 - 28'19" - brutto

68. Joanna Ziomek - K40 1/9 - 28'29" - brutto

69. Maja Ziomek - K10 2/13 - 28'29" - brutto

152. Emilia Rudnicka - K30 8/22 - 35'49" - brutto

184. Marian Bartnik - M70/ 1/2 - 44'25"- brutto

Ilość zawodników na mecie: 216

WYNIKI BIEGU 10 KM

2. Mateusz Witkowski - M20 1/18 - 41'01" - brutto

12. Jan Zelek - M50 1/15 - 45'09" - brutto

27. Marek Łotysz - M40 6/28 - 47'26"- brutto

29. Jan Zwoliński - M40 7/28 - 47'44 - brutto

42. Marek Tchórzewski - M40 13/28 - 49'39" - brutto

50. Andrzej Markowski - M60 1/9 - 50'55" - brutto

85. Waldemar Kozłowiecki - M60 4/9 - 55'52" -brutto

Ilość zawodników na mecie: 139

2013-07-07

JAROSŁAWIEC - XXIII MIEDZYNARODOWY BIEG PO PLAŻY - 15 KM

100. Michał Bieliński - M30 41/219 - 1h07'23" - netto

177. Jan Zwoliński - M40 31/129 - 1h12'00" - netto

179. Jakub Jarosz - M16 7/15 - 1h12'06" - netto

232. Dariusz Jarosz - M30 100/219 - 1h15'17" - netto

262. Marek Tchórzewski - M40 53/129 - 1h16'38" - netto

293. Krzysztof Kalociński - M30 119/219 - 1h18'06" - netto

299. Andrzej Markowski - M60 9/40 - 1h18'27" - netto

Ilość zawodników na mecie: 717

2013-07-06

SŁAWNO - XI BIEG 12 MOSTÓW - 7 KM

11. Mateusz Witkowski - M20 7/26 - 25'06" - brutto

58. Krzysztof Musiał - M30 18/37 - 29'45" - brutto

70. Michał Bieliński - M30 20/37 - 30'46" - brutto

73. Jakub Król - M0 5/7 - 30'59"- brutto

75. Jacek Król - M40 17/21 - 31'06" - brutto

109. Andrzej Markowski - M60 4/7 - 33'29" - brutto

113. Izabela Frontczak - K20 5/12 - 33'58" - brutto

115. Waldemar Kozłowiecki - M60 5/7 - 34'24" - brutto

118. Joanna Ziomek - K40 3/7 - 34'46" - brutto

Ilość zawodników na mecie: 151

2013-06-30

ŁOBEZ - ŁOBESKA DZIESIĄTKA - 10 KM

31. Michał Bieliński - M30 13/31 - 39'24" - brutto

Ilość zawodników na mecie: 116

2013-06-29

KORZYBIE - XX BIEG IM. ELŻBIETY GARDUŁY - 10.5 KM

11. Mateusz Witkowski - 39'15" - brutto

50. Jan Zwoliński - 45'56" - brutto

101. Łukasz Żmiejko - 50'26" - brutto

Ilość zawodników na mecie: 227

2013-06-23

LĘBORK - XXII MIĘDZYNARODOWY MARATON EKOLOGICZNY PAM. T.HOPFERA - 42.195 KM - ATEST

14. Ryszard Zaborski - M40 4/28 -2h48'13" - brutto

Ilość zawodników na mecie: 180

2013-06-22

STARGARD SZCZECIŃSKI - VII BIEG ULICZNY O BŁĘKITNĄ WSTEGĘ

408. Zbigniew Chudzik - M50 29/40 - 49'31" - netto

Ilość zawodników na mecie: 719

2013-06-21

GDYNIA - NOCNY BIEG ŚWIĘTOJAŃSKI -10 km - atest

439. Jarosław Chajnowski - M50 17/181 - 43'07" - netto

946. Marek Łotysz - M40 183/551 - 46'46" - netto

2586. Dorota Gudaniec - K50 8/36 - 55'39" - netto

Ilość zawodników na mecie: 4363

 2013-06-08 

ŚREM - 2. ŚREM PÓŁMARATON - 21.1 KM

39. Jan Zelek - M50 2/42 - 1h28'47" - brutto

Ilość zawodników na mecie: 518

 2013-06-08 

NEUBRANDENBURG - 23. TOLLENSESEELAUF - 42.2 km , 21.1 km , 10 km

WYNIKI MARATONU

7. Michał Bieliński - M35 1/9 - 3h12'22" - netto

100. Dariusz Jarosz - M35 5/9 - 4h22'59" - netto

Ilość zawodników na mecie: 142

WYNIKI BIEGU 10 KM

13. Jakub Jarosz - U18 1/4 - 41'57" - netto

171. Lucyna Bogacka - W50 2/19 - 55'45" - netto

Ilość zawodników na mecie: 392

 2013-06-09 

KARLINO - XXI BIEG PAPIESKI - 15 KM

20. Mateusz Witkowski - M1 5/38 - 58'11"

50. Michał Bieliński - M2 18/56 - 1h05'06"

55. Jan Zwoliński - M4 4/9 - 1h05'46"

66. Marek Tchórzewski - M4 5/9 - 1h07'49"

110. Aleksandra Zwolak - K1 3/8 - 1h13'53"

146. Andrzej Markowski - M7 6/12 - 1h19'03"

171. Waldemar Kozłowiecki - M7 8/12 - 1h22'19"

212. Marian Bartnik - M9 2/2 - 2h04'33"

Ilość zawodników na mecie: 212

2013-06-01 

TRZEBIATÓW - XXXIV TRZEBIATOWSKA 10 - 10KM

10. Mateusz Witkowski - M2 3/25 - 35'48" - brutto

49. Jakub Jarosz - M1 2/9 - 40'45" - brutto

72. Dariusz Jarosz - M3 22/37 - 44'39" - brutto

101. Dariusz Ziomek - M4 20/33 - 47'33" - brutto

102. Andrzej Markowski - M6 7/13 - 47'37" - brutto

108. Joanna Ziomek - K3 7/11 - 48'02" - brutto

174. Marian Bartnik - M6 13/13 - 1h21'03" - brutto

Ilość zawodników na mecie: 176

 2013-06-01 

BYTÓW - XXXIII MIĘDZYNARODOWY PÓŁMARATON GOCHÓW - 21,097 KM

27. Michał Bieliński - M30 11/110 - 1h30'30" - netto

134. Marek Tchórzewski - M40 27/84 - 1h46'27" - netto

202. Tomasz Plesiewicz - M40 53/84 - 1h55'36" netto

Ilość zawodników na mecie: 350

 2013-05-26 

KOSZALIN - XI MIĘDZYNARODOWY BIEG WENEDÓW - 10 KM

8. Mateusz Witkowski - M20 1/62 - 36'02"- netto

20. Jan Zelek - M50 1/32 - 38'25" - netto

57. Jan Zwoliński - M40 12/60 - 41'50" - netto

63. Jarosław Chajnowski - M50 4/32 - 42'22" - netto

75. Krzysztof Bogdanowicz - M40 14/60 - 42'50" - netto

103. Krzysztof Stosio - M30 35/105 - 43'29" - netto

107. Marek Tchórzewski - M40 21/60 - 43'39" - netto

119. Irena Samoił-Kowalska - K40 3/11 - 44'43" - netto

138. Tomasz Plesiewicz - M40 29/60 - 45'46" - netto

161. Jakub Jarosz - M0-19 10/15 - 46'31" - netto

163. Jakub Król - M0-19 11/15 - 46'31" - netto

164. Andrzej Markowski - M60 6/14 - 46'41" - netto

171. Piotr Gajek - M20 28/62 - 46'46" - netto

183. Dariusz Ziomek - M40 37/60 - 47'34" - netto

195.Izabela Frontczak - K20 2/20 - 48'09" - netto

198. Waldemar Kozłowiecki - M60 10/14 - 48'19" - netto

207. Joanna Ziomek - K40 5/11 - 48'58" - netto

210. Zbigniew Chudzik - M50 16/32 - 49'19" - netto

215. Tomasz Bogacki - M50 17/32 - 49'27" - netto

225. Dorota Gudaniec - K50 2/5 - 50'12" - netto

335. Kazimierz Bułczyński - M80 1/2 - 59'28" - netto

363. Marian Bartnik - M80 2/2 - 1h19'17" - netto

Ilość zawodników na mecie: 363

 2013-05-25 

SIANÓW - XVI OGÓLNOPOLSKI BIEG ULICZNY IM. RYSZARDA TARGASZEWSKIEGO - 15KM

2. Ryszard Zaborski - M40 (2) - 16'58" - netto

5. Mieczysław Baran - M50 1/2 - 18'46" - netto

6. Jakub Jarosz - M0 1/5 - 19'04" - netto

8. Jan Zelek - M50 2/2 - 19'22" - netto

11. Krzysztof Bogdanowicz - M40 1/3 - 20'07" - netto

13. Krzysztof Stosio - M30 1/9 - 20'51" - netto

17. Jakub Król - M0 5/5 - 21'54" -netto

20. Izabela Frontczak K26-39 (2) - 22'10" - netto

23. Andrzej Markowski - M60 2/3 - 23'23" - netto

24. Waldemar Kozłowiecki - M60 3/3 - 23'25" - netto

25. Joanna Ziomek - K40 (3) - 23'26" - netto

30. Dorota Gudaniec - K40 1/2 - 24'28" - netto

31. Słotwiński Andrzej - M20 6/6 - 24'32" - netto

Ilość zawodników na mecie: 45

WYNIKI BIEGU 15 km

7. Michał Bieliński - M30 2/11 - 1h00'54" - brutto

8. Kamil Wachowicz - M20 1/6 - 1h02'36" - brutto

13. Jan Zwoliński - M40 2/10 - 1h06'10" - brutto

17. Marek Tchórzewski - M40 3/10 - 1h07'41" - brutto

20. Marek Kierkosz - M40 4/10 - 1h08'39"- brutto

26. Katarzyna Gudaniec - K (3) - 1h11'40" - brutto

27. Dariusz Jarosz - M30 7/11 - 1h12'25" - brutto

28. Radosław Gudaniec - M50 3/6 - 1h12'34" - brutto

Ilość zawodników na mecie: 46

  2013-05-18  

SŁAWNO - XVII BIEG ŚWIĘCÓW - 10 KM

13. Mateusz Witkowski - M20 3/24 - 39'08" brutto

24. Jan Zelek - M50 4/23 - 40'33" brutto

25. Michał Bieliński - M30 7/37 - 40'43" brutto

45. Jan Zwoliński - M40 6/22 - 43'02" brutto

61. Krzysztof Bogdanowicz - M40 9/22 - 44'20" brutto

74. Jakub Jarosz - M00 3/13 - 45'44" brutto

77. Marek Tchórzewski - M40 12/22 - 46'18" brutto

101. Tomasz Plesiewicz - M40 18/22 - 49'31" brutto

111. Aleksandra Zwolak - K20 3/ 7 - 51'07" brutto

113. Andrzej Markowski - M60 8/17 - 51'25" brutto

128. Waldemar Kozłowiecki - M60 12/17 - 53'34" brutto

178. Marian Bartnik - M70 4/ 4 - 1h14'56" brutto

Ilość zawodników na mecie: 178

  2013-05-04 

KOSZALIN - Z BIEGIEM NATURY W NADLEŚNICTWIE KARNIESZEWICE - 3KM, 10KM

WYNIKI 3 KM

1. Jan Zelek - M50 1/4 - 13'25" brutto

23. Marek Skiba - M30 5/11 - 18'58" brutto

32. Kazimierz Bułczyński - M80 1/1 - 20'18" brutto

Ilość zawodników na mecie: 92

WYNIKI 10 KM

6. Michał Bieliński - M30 5/44 - 43'42" brutto

19. Jacek Król - M40 6/29 - 46'05" - brutto

20. Krzysztof Bogdanowicz - M40 7/29 - 46'08" brutto

38. Katarzyna Gudaniec - K20 1/7 - 48'51" brutto

42. Marek Kierkosz - M40 9/29 - 49'35" brutto

45. Marek Tchórzewski - M40 10/29 - 50'17" brutto

49. Marcin Śnieżko - M30 24/44 - 50'49" brutto

59. Andrzej Markowski - M60 2/5 - 52'03" brutto

74. Leszek Donigiewicz - M50 3/11 - 54'38" brutto

89. Joanna Ziomek - K40 3/4 - 55'31" brutto

106. Darek Ziomek - M40 23/29 - 57'51" brutto

145. Marian Bartnik - M80 1/1 - 1h30'50" brutto

Ilość zawodników na mecie: 145

  2013-05-11 

GDYNIA - BIEG EUROPEJSKI - 10KM - atest

554. Krzysztof Kalociński - M30 206/1021 - 44'18" netto - (44'33" br.)

1677. Tomasz Bogacki - M50 88/147 - 51'36" netto - (52'53" br.)

2178. Lucyna Bogacka - K50 8/30 - 55'23" netto - (57'04" br.)

Ilość zawodników na mecie: 3184

  2013-05-04 

CHOJNICE - XXIX TOUR DE CHOJNICE -€“ 10 KM

43. Jakub Jarosz  -M16-19 3/16 - 41’53”

71. Dariusz Jarosz -€“ M35-39 9/20 -€“ 45’44”

87. Radosław Gudaniec -€“ M50-54 4/11 â€- 47’23”

137. Dorota Gudaniec -€“ K50-54 3/3 - 52’54”

Ilość zawodników na mecie: 200

 2013-05-05 

KOŁOBRZEG - MARATON KOŁOBRZEG - 42.195 KM

15. Jan Zelek - M50 2/15 - 3h16'37"

Ilość zawodników na mecie: 169

  2013-05-02  

ROSNOWO - 3.MAJOWY BIEG NAD JEZIOREM - 5KM

1. Ryszard Zaborski - M4 - 17'53" - brutto

7. Mateusz Witkowski - M2 2/12 - 19'37" - brutto

9. Jan Zelek - M5 1/8 - 19'51" - brutto

12. Krzysztof Musiał - M3 5/14 - 20'17" - brutto

15. Michał Bieliński - M3 7/14 - 20'40" - brutto

18. Jakub Jarosz - M1 1/1 - 21'05" - brutto

30. Aleksandra Zwolak - K2 - 23'36" - brutto

31. Dariusz Jarosz - M3 14/14 - 23'38" -brutto

40. Leszek Donigiewicz - M5 5/8 - 25'16" - brutto

Ilość zawodników na mecie: 54

  2013-04-28  

SZCZECINEK - XXX MIĘDZYNARODOWY BIEG ULICZNY MEMORIAŁ WINANDA OSIŃSKIEGO 10km

63. Mateusz Witkowski - M1 19/ 95 - 38'55" €- brutto

97. Władysław Kasztelan - M2 29/123 - 40'58" -€“ brutto

152. Krzysztof Kalociński - M1 53/ 95 - 44'03" - brutto

192. Tomasz Plesiewicz - M3 32/ 70 - 45'43" - brutto

195. Radosław Gudaniec - M4 21/ 51 - 45'57" - brutto

203. Irena Samoił-Kowalska - K3 3/16 - 46'12" - brutto

206. Katarzyna Gudaniec - K1 13/43 - 46'28" -€“ brutto

249. Aleksandra Zwolak - K1 15/ 43 - 47'54" - brutto

265. Izabela Frontczak - K1 16/43 - 48'38" - brutto

347. Dorota Gudaniec - K4 4/6 - 52'29" - brutto

362. Marek Skiba - M2 107/123 - 53'15" - brutto

Ilość zawodników na mecie: 449

  2013-04-28  

KRAKÓW - 12. CRACOVIA MARATON - 42.195 km - atest

134. Michał Bieliński - M30 47/1382 - 3h05'58" netto

717. Jan Zwoliński - M40 211/1067 - 3h29'12" netto

876. Marek Tchórzewski - M40 254/1067 - 3h33'20" netto

2140. Krzysztof Bogdanowicz - M40 585/1067 - 3h58'45" netto

Ilość zawodników na mecie: 4419

2013-04-27

JASTROWIE - XVII BIEG O UŚMIECH DZIECKA - ok.10 km

28. Jakub Jarosz - M19 4/6 - 41'54" - brutto

37. Dariusz Jarosz - M30 8/16 - 45'18" - brutto

59. Dariusz Ziomek - M40 10/11 - 49'49" - brutto

63. Izabela Frontczak - K20 5/6 - 50'05" - brutto

66. Joanna Ziomek - K40 3/7 - 50'36" - brutto

Ilość zawodników na mecie: 92

  2013-04-20 

KOSZALIN - BIEG GÓRSKI - 5 KM, 15 KM

WYNIKI BIEGU NA 5KM

5. Jakub Kukowski - M20 1/17 - 23'47" - brutto

7. Jakub Jarosz - M0-19 1/ 4 - 23'54" - brutto

9. Jan Zelek - M50 1/ 5 - 24'06" - brutto

13. Krzysztof Bogdanowicz - M40 4/20 - 25'10" - brutto

14. Marek Tchórzewski - M40 5/20 - 25'21" - brutto

15. Jan Zwoliński - M40 6/20 - 25'24" - brutto

28. Krzysztof Stosio - M30 6/19 - 28'33" - brutto

29. Marcin Śnieżko - M30 7/19 - 28'34" - brutto

30. Andrzej Markowski - M60 1/ 5 - 28'37" - brutto

39. Izabela Frontczak - K20 -/ 4 - 29'20" - brutto ( 2 msc. w kat. Kobiet)

43. Tomasz Plesiewicz - M40 13/20 - 29'41" - brutto

56. Leszek Donigiewicz - M50 3/ 5 - 31'07" - brutto

57. Waldemar Kozłowiecki - M60 3/ 5 - 31'11" brutto

62. Joanna Ziomek - K40 3/ 8 - 31'42" - brutto

75. Marek Skiba - M30 18/19 - 35'23" - brutto

87. Kazimierz Bułczyński - M70 1/ 3 - 37'49" - brutto

Ilość zawodników na mecie: 96

WYNIKI BIEGU NA 15 KM

3. Michał Bieliński - M30 -/22 - 1h17'53" - brutto

9. Jacek Król - M40 3/10 - 1h23'23"- brutto

16. Dariusz Jarosz - M30 4/22 - 1h27'03" - brutto

22. Krzysztof Kalociński - M30 8/22 - 1h32'38" - brutto

41. Krzysztof Grzybowski - M30 20/22 - 1h47'35" - brutto

Ilość zawodników na mecie: 46

  2013-04-07  

6. POZNAŃ PÓŁMARATON

734. Krzysztof Kalociński - M30 276/1835 - 1h37'11" netto - (1h37'58" br.)r.ż

4892. Lucyna Bogacka - K50 16/24 - 2h14'16" netto - (2h17'08" br.)

4897. Tomasz Bogacki - M50 177/198 - 2h14'16" netto - (2h17'09" br.)

Ilość zawodników na mecie: 5743

  2013-03-23  

JASTROWIE - V JUBILEUSZOWY MARATON JASTROWSKI

MARATON

4. Michał Bieliński - 3h25'23" netto

13. Jacek Król - 3h40'36' netto

Ilość zawodników na mecie 50

PÓŁMARATON

18. Izabela Frontczak - K 1/7 - 2h06'18" netto

Ilość zawodników na mecie: 35

  2013-03-17 

SOBÓTKA - 6. Artresan Active Półmaraton Ślężański - 21.1 km

199. Jan Zelek - M50 8/157 - 1h30'06" netto

Ilość zawodników na mecie: 2659

  2013-03-17  

KOŁOBRZEG - XXVII Bieg Zaślubin - 15 km atest

74. Michał Bieliński - M35 -13/138 - 1h01'11" netto

108. Jan Zelek - M50 7/ 79 - 1h02'36" netto

111. Kamil Wachowicz - M20 19/84 - 1h02'51" netto

146. Władysław Kasztelan - M35 31/138 - 1h04'26" netto

178. Jan Zwoliński - M45 14/71 - 1h05'35" netto

188. Marek Tchórzewski - M45 17/71 - 1h06'03" netto

190. Krzysztof Bogdanowicz - M45 18/71 - 1h06'06" netto

230. Krzysztof Kalociński - M30 39/93 - 1h07'54" netto

348. Irena Samoił-Kowalska - K40 1/19 - 1h12'12" netto

365. Krzysztof Stosio - M30 54/93 - 1h12'51" netto

369. Radosław Gudaniec - M50 37/79 - 1h13'01" netto

442. Witold Dąbrowski - M40 68/105 - 1h15'30" netto

481. Andrzej Markowski - M60 18/37 - 1h16'35" netto

540. Tomasz Suszko - M50 52/79 - 1h18'58" netto

594. Tomasz Bogacki - M50 54/79 - 1h20'50" netto

608. Dorota Gudaniec - K50 8/15 - 1h21'27" netto

696. Marek Skiba - M30 80/93 - 1h25'24" netto

697. Waldemar Kozłowiecki - M60 32/37 - 1h25'28"€“ netto

699. Justyna Kuchalska - K30 12/20 - 1h25'36" netto

729. Lucyna Bogacka - K50 11/15 - 1h27'05" netto

825. Leszek Kołecki - M55 69/70 - 1h37'40" netto

Ilość zawodników na mecie: 848

2013-06-01
TRZEBIATÓW - XXXIV TRZEBIATOWSKA 10 - 10KM
10. Mateusz Witkowski - M2 3/25 - 35'48" - brutto
49. Jakub Jarosz - M1 2/9 - 40'45" - brutto
72. Dariusz Jarosz - M3 22/37 - 44'39" - brutto
101. Dariusz Ziomek - M4 20/33 - 47'33" - brutto
102. Andrzej Markowski - M6 7/13 - 47'37" - brutto
108. Joanna Ziomek - K3 7/11 - 48'02" - brutto
174. Marian Bartnik - M6 13/13 - 1h21'03" - brutto
Ilość zawodników na mecie: 176
2013-06-01
BYTÓW - XXXIII MIĘDZYNARODOWY PÓŁMARATON GOCHÓW - 21,097 KM
27. Michał Bieliński - M30 11/110 - 1h30'30" - netto
134. Marek Tchórzewski - M40 27/84 - 1h46'27" - netto
202. Tomasz Plesiewicz - M40 53/84 - 1h55'36" netto
Ilość zawodników na mecie: 350