NASI SPONSORZY

a44acd9634eed398

 

fish

 

Logo decathlon Koszalin

 

logo 3re co official

 

 

PARTNER MEDYCZNY

logo-SPONDYLUS

PARTNER STRATEGICZNY XVII BIEGU WENEDÓW

Lotto

NASI PARTNERZY

logo koszalin

ck105-
Logo-ZOS

Logo PFNW

Wizytówka

KSE logo

PARTNER TECHNICZNY

4run - logo wersja full

 

Brooks

 

logo 6

Wyniki Biegu Ulicznego - Nie tylko dla Kobiet
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Arkadiusz Kozak (Arko)   
sobota, 08 marca 2014 16:27

1939667 731335386900908 1979686046 nKoszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej przeprowadziło imprezę rekreacyjno-sportową pod nazwą "BIEG ULICZNY - NIE TYLKO DLA KOBIET", która odbyła się 8 marca 2014 roku na obiekcie sportowym ZOS "Gwardia" przy ulicy Fałata w Koszalinie. Centrum zawodów znajdowało się w hali, a trasy zawodów przebiegały ulicami: Orląt Lwowskich, Fałata, Monte Casino, Powstańców oraz Sportową.

O godzinie 10.30 Prezydent Miasta Piotr Jedliński otworzył odbyło uroczyście imprezę, a następnie dał sygnał do startu dla uczestników Biegu Rodzinnego. Rodziny miały do pokonania odcinek 600m, a nagrodą dla najmłodszych była zabawa na rekreacyjnych urządzeniach pneumatycznych bez ograniczeń czasowych oraz łakocie.

 

O godz. 11.00 wystartowali zawodnicy do biegu na dystansie 1 mili, a uczestnicy marszu nordic walking na 5km. W biegu najlepszym okazał się Andrzej Krajewski (Gąbino), wśród kobiet zwyciężyła Izabela Frątczak (TKKF Koszalin).

Zawodnicy rywalizujący na dystansie 10 km rozpoczęli rywalizację o godz. 12.00. Sygnał do startu dał Wicemarszałek Województwa Zachodniopomorskiego Andrzej Jakubowski. Zwyciężył Daniel Formela (Nexus Team), z kobiet najszybszą była Urszula Kasztelan (TKKF Triathlon Koszalin".

Wszystkie Panie na mecie otrzymały kwiatek wręczany przez Wicemarszałka Andrzeja Jakubowskiego i Prezesa ZOS Jakuba Pyżanowskiego. Po zakończeniu rywalizacji z okazji "Dnia Kobiet" zaśpiewał koszaliński wokalista Piotr Zemła.

Impreza odbyła się ze środków Urzędu Miasta Gminy Koszalin.

Serdeczne podziękowania składamy:

- Współorganizatorom: Zarządowi Obiektów Sportowych Sp. z o.o. oraz Centrum Kultury 105, Zarządowi Dróg Miejskich,

- Partnerom: Invest Nieruchomości, Spondylus, Spóldzielni "Bawiland",

- Wolontariuszom i wszystkim zaangażowanym w organizację.

Wyniki 10km         Wyniki 1 mila             Nordic Walking             Zdjęcia