NASI SPONSORZY

a44acd9634eed398

invest

Logo decathlon Koszalin

PARTNER MEDYCZNY

logo-SPONDYLUS

PARTNER STRATEGICZNY XV BIEGU WENEDÓW

Lotto

NASI PARTNERZY

logo_ze_sloganem.cdr...

ck105-
Logo-ZOS

Logo PFNW

Wizytówka

KSE logo

PARTNER TECHNICZNY

4run - logo wersja full

 

Brooks

 

logo 6

Wyniki 2011 - Amatorski Klub Biegacza
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Arkadiusz Kozak (Arko)   
poniedziałek, 28 lutego 2011 14:49

Co nabiegaliśmy w 2011 roku...
...czyli nasze wyniki na imprezach biegowych.
  

Jeśli gdzieś byłeś i chcesz uzupełnić informację, daj znać.
Przygotowanie wyników: Marek Tchórzewski - Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


2011-12-31

KOSZALIN - III Koszaliński Bieg Sylwestrowy - 5,3 km

ZDJĘCIA

FILM cz.I
FILM cz.II
MIĘDZYCZASY OKRĄŻEŃ (wyniki nieoficjalne z zapisu video)

WYNIKI

6. Ryszard Zaborski – 18’03”
14. Krzysztof Musiał – 19’31”
35. Mirosław Bierkus – 20’46”
38. Jan Zelek – 21’05”
41. Marek Kierkosz – 21’16”
42. Kamil Wachowicz – 21’21”
45. Krzysztof Bogdanowicz – 21’31”
54. Marek Tchórzewski – 22’03”
56. Jan Zwoliński – 22’20”
63. Jakub Jarosz - 22’45”
64. Krzysztof Stosio – 22’49”
65. Irena Samoił – Kowalska – 22’52”
70. Leszek Donigiewicz – 23’18”
78. Izabela Frontczak – 23’44”
84. Jakub Król – 24’41”
97. Andrzej Markowski – 25’38”
107. Gracjan Rutkowski – 26’15”
129. Justyna Suszko – 29’20”


2011-12-17

KOSZALIN - 3. GP Klubu Biegacza 2011/12 - 5 km

ZDJĘCIA

WYNIKI

KLASYFIKACJA

DYPLOM   


2011-12-03

JAROSŁAWIEC - XI Ogólnopolski Bieg Mikołajkowy - 6 km

WYNIKI

5. Arkadiusz Kozak – 20’10”
15. Mieczysław Baran – 22’04”
18. Krzysztof Musiał – 22’31”
30. Marek Kierkosz – 24’37”
31. Bieliński Michał – 24’38”
32. Jacek Król – 24’42”
34. Krzysztof Bogdanowicz – 24’52”
43. Irena Samoił – Kowalska – 25’29”
46. Marek Tchórzewski – 25’44”
55. Krzysztof Stosio – 26’31”
66. Leszek Donigiewicz – 27’23”
70. Izabela Frontczak – 27’49”
75. Krzysztof Grzybowski – 28’11”
85. Andrzej Markowski – 28’54”
97. Lucyna Bogacka – 30’48”
98. Tomasz Bogacki – 30’49”
100. Gracjan Rutkowski – 31’16”
116. Kazimierz Bułczyński – 34’37”

Ilość zawodników na mecie: 131 


2011-11-26

KOSZALIN - 2. GP Klubu Biegacza 2011/12 - 5 km

ZDJĘCIA

WYNIKI

KLASYFIKACJA

DYPLOM  


2011-11-11

GDYNIA - XIV Bieg Niepodległości - 10 km - atest

WYNIKI

364. Krzysztof Stosio – M30 115/586 – 43’38'' netto (r.ż.)

Ilość zawodników na mecie: 1855


2011-11-11

GOLENIÓW - XXIII Goleniowska Mila Niepodległości i Bieg GAZ-SYSTEM S.A. - 1 mila, 10 km - atest

WYNIKI 10 km

41. Mieczysław Baran - w kat. 7/86 – 38’03” brutto
 128. Kamil Wachowicz – w kat. 39/103 – 43’34” brutto (r.ż.)
129. Marek Tchórzewski – w kat. 29/86 – 43’34” brutto (r.ż.)
 160. Leszek Donigiewicz – w kat. 20/49 – 44’31'' brutto

 Ilość zawodników na mecie: 422  

WYNIKI 1 mila

37. Irena Samoił – Kowalska – w kat. 1/7 – 06’12”
62. Lucyna Bogacka – w kat. 1/1 – 07’16”
63. Tomasz Bogacki – w kat. 3/6 – 07’17”

Ilość zawodników na mecie: 98   


2011-11-06

OKONEK – 14 Bieg Niepodległości – 10 km

WYNIKI

18. Dariusz Jarosz – 45’12”
19. Jakub Jarosz – 45’12”
28. Izabela Frontczak – 49’27”

Ilość zawodników na mecie: 49


2011-10-30

KOSZALIN - Nocna Ściema 2011 - 21,1 km, 42,2 km

 WYNIKI 21.097 km (półNOCNA ŚCIEMA 2011)

4. Mieczysław Baran – M40 1/13 - 1h25’41”
13. Kamil Wachowicz – M20 6/21 – 1h36’18”

30. Leszek Donigiewicz – M50 3/14 – 1h44’03”
39. Andrzej Markowski – M50 5/14 N1 – 1h48’07”
48. Łukasz Żmiejko – M20 11/22 – 1h49’31”

108. Marian Bartnik – M70+ 2/2 – 2h51’43”

Ilość zawodników na mecie: 109

WYNIKI 42.195 km (NOCNA ŚCIEMA 2011)

2. Arkadiusz Kozak – M30 1/28 – 2h50’01”
12. Leopold Radliński – M40 6/26 -3h24’24” (r.ż.)
15. Marek Kierkosz – M40 7/26 – 3h30’33”
16. Jan Zelek – M40 8/26 – 3h32’43”
38. Marek Tchórzewski – M40 14/26 – 3h53’24” (r.ż.)
39. Jacek Król – M40 15/26 – 3h53’43”
77. Krzysztof Stosio – M30 20/28 – 4h45’25” (r.ż.)
91. Krzysztof Grzybowski – M30 26/28 – 5h36’18” (r.ż.)

Ilość zawodników na mecie: 96


2011-10-22

KOSZALIN - 1. GP Klubu Biegacza 2011/12 - 5 km

ZDJĘCIA

WYNIKI

KLASYFIKACJA

DYPLOM


2011-10-02

XXXVIII Maraton Pieszy w Puszczy Kampinoskiej - 100 km

WYNIKI

4. Michał Bieliński - 11h54'

 Ilość zawodników na mecie: 329   


2011-09-25

WARSZAWA - 33. Maraton Warszawski - 42,2 km - atest

WYNIKI

 Ilość zawodników na mecie: 4060     


2011-09-17

PŁOTY - XV Bieg Uliczny O Sztachetkę - 10 km

WYNIKI

8. Arkadiusz Kozak - 33'48''
41. Michał Bieliński - 40'42''
53. Marek Kierkosz - 42'30''
68. Krzysztof Stosio - 44'15''
88. Marek Tchórzewski - 45'28''
119. Andrzej Markowski - 48'53''
161. Marian Bartnik - 1h08'17''

Ilość zawodników na mecie: 163   


2011-09-11

WROCŁAW - 29. Wrocław Maraton - 42,2 km - atest

WYNIKI

219. Jan Zelek – M45 19/240 - 3h37'57'' netto

 Ilość zawodników na mecie: 2773     

 


2011-09-04

PIŁA - 21. Półmaraton Philips Piła - 21,0975 km - atest

ZDJĘCIA

WYNIKI

69. Arkadiusz Kozak - M30 19/789 - 1h21'30'' netto
 263. Michał Bieliński - M30 102/789 - 1h31'49'' netto
467. Dariusz Jarosz - M30 178/789 - 1h38'37'' netto
639. Marek Kierkosz - M40 145/401 - 1h42'54'' netto
761. Krzysztof Stosio - M30 307/789 - 1h46'00'' netto
1117. Marek Tchórzewski - M40 232/401 - 1h53'45'' netto

Ilość zawodników na mecie: 2113  


2011-08-28

KOŁOBRZEG - XXII Uliczny Bieg Solidarności - 10 km

 WYNIKI

24. Mieczysław Baran - M4 5/23 - 37'20''
 28. Krzysztof Musiał - M3 11/37 - 37'51''
42. Michał Bieliński - M3 14/37 - 39'51''

63. Krzysztof Stosio - M3 20/37 - 43'14''
84. Marek Tchórzewski - N 2/5 - 46'13''
 87. Andrzej Markowski - N 3/5 - 46'43''
139. Marian Bartnik - M7 2/2 - 1h05'32''
140. Zbigniew Walo - N 5/5 - 1h07'29''

Ilość zawodników na mecie: 142  


2011-08-28

BLEDZEW - 3 Bieg Cysterski - 5,5 km

WYNIKI

ZDJĘCIA

4. Arkadiusz Kozak - 1/12 - 18'55''
19. Mirosław Bierkus - 3/10 - 22'30''
 30. Jakub Jarosz - 15/22 - 24'05''
33. Dariusz Jarosz - 6/12 - 24'20''

Ilość zawodników na mecie: 70 


2011-08-14

DZIWNÓW - XIII Międzynarodowy Bieg Cztery Mile Jarka - 9,5 km

 20. Krzysztof Musiał - M30 7/36 - 38'19''
27. Mirosław Bierkus - M50 2/31 - 38'51''

Ilość zawodników na mecie: 188


2011-08-13

KOSZALIN - IV Cross Góry Chełmskiej - 5km, 20km

ZDJĘCIA

WYNIKI 5 km

5. Krzysztof Musiał - M30 1/ - 21'42''
9. Jan Zelek - M40 2/ - 23'10''
12. Jacek Król - M40 3/ - 23'50''
23. Jakub Jarosz - M20 3/ - 25'25''
25. Mirosław Bierkus - M50 2/ - 25'38''
27. Marek Tchórzewski - M40 4/ - 25'59''
30. Irena Samoił-Kowalska - K 3/18 -26'24''
31. Krzysztof Stosio - M30 13/ - 26'28''
36. Izabela Frontczak - K 4/18 - 27'03''
38. Łukasz Żmiejko - M20 5/ - 27'30''
39. Krzysztof Grzybowski - M30 14/ - 27'58''
58. Lucyna Bogacka - K 9/18, K50 1 - 31'32''
64. Kazimierz Bułczyński - M70 1 - 33'21''
76. Marian Bartnik - M70 2 - 42'27''

Ilość zawodników na mecie: 80 

 WYNIKI 20 km

7. Marek Kierkosz - M40 3/7 - 1h48'57''
9. Dariusz Jarosz - M30 1/7 - 1h54'11''
11. Michał Bieliński - M30 2/7 - 1h55'57''

20. Tomasz Suszko - M40 7/7 

Ilość zawodników na mecie: 21 


2011-08-07

POLICE/SZCZECIN - 2. Bieg Szlakiem Dzika - 10km, 15km

WYNIKI

28. Leszek Donigiewicz (10km) - M50 5/12 - 50'43''

Ilość zawodników na mecie: 93


2011-08-07

GDYNIA - I Marsz Neandertala - 7 km

 2. Mirosław Bierkus - 33'26''

Ilość zawodników na mecie: 86


2011-08-06

SZRENICA - III Maraton Karkonoski - 42,195 km

ZDJĘCIA

WYNIKI

56. Michał Bieliński - M30 27/103 - 4h44'40''
93. Dariusz Jarosz - M30 45/103 - 4h59'49''

Ilość zawodników na mecie: 315 


2011-08-06

GDAŃSK - 18. Bieg Św. Dominika - 5 km

WYNIKI

78. Mirosław Bierkus - M55 2/22 - 17'35''

 Ilość zawodników na mecie: 498 

 


2011-07-30

DŹWIRZYNO - XVI Bieg ku Słońcu - 10 km

WYNIKI

45. Mirosław Bierkus - M6 3/14 - 42'37''
49. Mieczysław Baran - M4 4/21 - 42'58''
65. Michał Bieliński - M2 17/46 - 45'05''
117. Irena Samoił-Kowalska - K2 3/9 - 50'48''
164. Lucyna Bogacka - K5 3/5 - 58'23''
165. Tomasz Bogacki - M5 14/14 - 58'23''

Ilość zawodników na mecie: 198  


2011-07-17

OKONEK - 24 Półmaraton Lipcowy - 21,0975 km

WYNIKI

38. Mirosław Bierkus - M6 2/13 - 1h32'02''
117. Tomasz Suszko - M4 11/11 - 2h07'01''

Ilość zawodników na mecie: 124


2011-07-16

KARPACZ - 2 Bieg na Śnieżkę - 14,3 km

WYNIKI

21. Ryszard Zaborski - 1h20'09''

Ilość zawodników na mecie: 205


2011-07-16

KORZYBIE - XVIII Bieg im. Elżbiety Garduły - 10,5 km

WYNIKI

23. Krzysztof Musiał - 40'44''

Ilość zawodników na mecie: 205


2011-07-09

ROWY - XI Bieg Szlakiem Zwiniętych Torów - 10 mil

WYNIKI

52. Jacek Król - M2 12/37 - 1h17'37''

Ilość zawodników na mecie: 144


2011-07-07

WICIE - III Międzynarodowy Bieg po Zdrowie "Do Kanału" - 7,2 km

4. Mirosław Bierkus - M50 1/? - 28'10''
 

Ilość zawodników na mecie: 63 

 


2011-07-03

JAROSŁAWIEC - XXI Międzynarodowy Bieg po Plaży - 15 km

WYNIKI

144. Mirosław Bierkus - M50 15/102 - 1h07'41'' netto
339. Leszek Donigiewicz
- M50 42/102 - 1h16'16'' netto
351. Andrzej Markowski - M50 47/102 - 1h17'06'' netto
586. Krzysztof Grzybowski - M30 155/173 - 1h30'06'' netto
692. Marian Bartnik - M80 1/1 - 1h59'11'' netto  

Ilość zawodników na mecie: 696


2011-07-02

SŁAWNO - IX Bieg 12 Mostów - 7,1 km

ZDJĘCIA

WYNIKI

31. Krzysztof Musiał - M30-39 5/63 - 25'34''
51. Mirosław Bierkus
  - M50-59 8/27 - 27'38''

54. Michał Bieliński - M30-39 8/63 - 27'50''
76. Dariusz Jarosz - M30-39 17/63 - 28'55''
107. Łukasz Żmiejko  - M20-29 21/24 - 30'51''
133. Izabela Frontczak  - K20-29 6/7 - 33'16''

Ilość zawodników na mecie: 168


2011-06-24

KOMAŃCZA -> USTRZYKI GÓRNE - VIII Bieg Rzeźnika - ok. 77 km / 100 km (hardcore)

(18*) Jacek Król - 10h24'00'' (77km)
DNF Michał Bieliński

Ilość zawodników na mecie: ok. 300 osób (150 drużyn)
(*) poza klasyfikacją


2011-06-19

LĘBORK - XX Międzynarodowy Maraton Ekologiczny - 42,2 km

WYNIKI

130. Andrzej Markowski - 3h53'05''

Ilość zawodników na mecie: 232


2011-06-18

  NEUBRANDENBURG (Niemcy) - 21. Neubrandenburger Tollenseseelauf - 21,1/42,2 km - atest

ZDJĘCIA

WYNIKI 21,1km

6. Michał Bieliński - M30 1/26 - 1h28'04''
60. Leszek Donigiewicz - M55 5/19 - 1h43'25''
87. Łukasz Żmiejko - M20 11/40 - 1h47'23''

Ilość zawodników na mecie: 285

WYNIKI 42,2km

68. Dariusz Jarosz - M35 8/13 - 4h00'58''

Ilość zawodników na mecie: 152


2011-06-12

DOMACYNO-KARLINO - XIX Bieg Papieski im. Jana Pawła II - 15 km - atest

WYNIKI

27. Krzysztof Musiał - M2 (30-39) 9/41 - 59'14''
31. Michał Bieliński - M2 (30-39) 11/41 - 59'57''
 54. Marek Kierkosz - M4 (45-49) 2/14 - 1h05'52''
97. Andrzej Markowski - N 3/8 - 1h12'15''
183. Marian Bartnik - M9 (70+) 3/3 - 1h49'35''

Ilość zawodników na mecie: 188


2011-06-05

TRZEBIATÓW - XXXII "Trzebiatowska 10" - 10 km - atest

WYNIKI

ZDJĘCIA

18. Krzysztof Musiał - M30 8/51 - 40'22''
31. Michał Bieliński - M30 14/51 - 41'53''
39. Mirosław Bierkus - M50 4/14 - 42'57''
63. Marek Kierkosz - M40 15/35 - 46'11''
66. Dariusz Jarosz - M30 26/51 - 46'21''
163. Marian Bartnik - M60+ 9/9 - 1h16'15''

Ilość zawodników na mecie: 165


2011-06-04

SIANÓW - XIV Sianowski Bieg Uliczny im. Ryszarda Targaszewskiego - 15 km

WYNIKI

ZDJĘCIA

6. Michał Bieliński - M3 3/7 - 1h01'31''
7. Jacek Król - M4 2/4 - 1h01'32''
8. Robert Bykowski - M3 4/7 - 1h01'50''
12. Dariusz Jarosz - M3 6/7 - 1h07'45''
14. Irena Samoił-Kowalska - K3 1/1 - 1h10'14''
24. Izabela Frontczak - K2 3/3 - 1h17'07''
31. Marian Bartnik - M6 4/4 - 1h50'32''
32. Zbigniew Walo - N 3/3 - 1h53'33''

Ilość zawodników na mecie: 34  


2011-05-29

CZŁUCHÓW - 18. Bieg Tura im. Henryka Pliszki - 10 km

38. Mirosław Bierkus - M50 7/29 - 41'14''
70. Krzysztof Stosio - M30 16/29 - 46'05''

  • Ilość zawodników na mecie: 119

2011-05-22

KOSZALIN - IX Międzynarodowy Bieg Wenedów - 10 km - atest

WYNIKI

ZDJĘCIA


2011-05-21

SŁAWNO - XV Bieg Święców - 10 km

ZDJĘCIA

  • 26. Michał Bieliński - M30 8/27 - 39'23''
  • 41. Dariusz Jarosz - M30 11/27 - 41'37''
    63. Łukasz Żmiejko - M20 12/18 - 45'24''
    83. Izabela Frontczak - K20 1/2 - 47'43''
  • Ilość zawodników na mecie: 140

 


2011-05-15

BYDGOSZCZ-TORUŃ - XXIX Maraton Metropolii - 42,195 km - atest

WYNIKI

 ZDJĘCIA 

 134. Marek Kierkosz - M45 18/58 - 3h'28'17'' netto (nieoficjalny pacemaker 3h30')
149. Michał Bieliński - M30 46/166 - 3h29'48'' netto (nieoficjalny pacemaker 3h30')
296. Leszek Donigiewicz - M55 20/41 - 3h50'33'' netto

Ilość zawodników na mecie: 585


2011-05-14

JASTROWIE - 15. Bieg o Uśmiech Dziecka - 10 km - atest

WYNIKI

 ZDJĘCIA 

12. Michał Bieliński - M30 4/8 - 39'50'' - r.ż.
 26. Marek Kierkosz - M40 7/12 - 43'12''
45. Izabela Frontczak - K20 1/1 - 49'31''

Ilość zawodników na mecie: 64


2011-05-14

ZŁOTÓW - V Bieg Zawilca - 4,3 km

WYNIKI

 ZDJĘCIA

4. Arkadiusz Kozak - 13'50''
13. Mirosław Golecki - 15'23''
18. Cezary Famulski - 15'47''
(34*) Michał Bieliński - 16'47'' - * start poza klasyfikacją
178. Izabela Frontczak - K19 5/55 - 21'35''

Ilość zawodników na mecie: 463


2011-05-13

KOSZALIN - Polska Biega - bieg rekreacyjny

ZDJĘCIA

Ilość zawodników na mecie: ponad 200


2011-05-07

GDYNIA - Bieg Europejski - 10 km - atest

WYNIKI

191. Krzysztof Stosio - M30 78/184 - 45'26'' - r.ż.

Ilość zawodników na mecie: 551


2011-05-03

CZARNA DĄBRÓWKA - XXI Ogólnopolski Bieg Orłów - 10 km

WYNIKI

  ZDJĘCIA

32. Michał Bieliński - M30 - 40'35''
33. Jacek Król - M40 - 40'40''
58. Marek Kierkosz - M40 - 42'51''
111. Andrzej Markowski - N 1/2 - 49'29''

Ilość zawodników na mecie: 141


2011-05-02

ROSNOWO - 1 Majowy Bieg nad Jeziorem - 3 km

WYNIKI

  ZDJĘCIA

1. Arkadiusz Kozak - 9'47''
4. Krzysztof Musiał - 10'47''
5. Cezary Famulski - 11'14''
8. Mirosław Bierkus - 12'10''

12. Jakub Jarosz - 12'27''
14. Dariusz Jarosz - 12'47''
18. Izabela Frontczak - 13'09''
20. Irena Samoił-Kowalska - 13'26''
21. Krzysztof Stosio - 13'37''
23. Piotr Borzenda - 14'38''
26. Zbigniew Walo - 17'20''
28. Marian Bartnik - 20'15''

Ilość zawodników na mecie: 28


2011-04-17

KRAKÓW - X Cracovia Maraton - 42,2 km - atest

WYNIKI

204. Michał Bieliński - M30 75/971 - 3h09'43'' netto
552. Jan Zelek - M40 175/810 - 3h28'12'' netto

Ilość zawodników na mecie: 3200


2011-04-17

ŻUKOWO - XX Żukowskie Biegi Przełajowe - 6 km

WYNIKI

7. Arkadiusz Kozak - M 30/3- 22'39''

Ilość zawodników na mecie: 46


2011-04-17

SZCZECINEK - XXVIII Bieg o Memoriał Winanda Osińskiego - 10 km - atest

WYNIKI  

 ZDJĘCIA

49. Mieczysław Baran - M40 6/44 - 38'07''
167. Irena Samoił-Kowalska - K30 5/15 - 46'37''
183. Izabela Frontczak - K20 8/14 - 47'16'' r.ż.
184. Dariusz Jarosz - M30 46/56 - 47'16''

Ilość zawodników na mecie: 281


2011-04-10

DĘBNO - Maraton Dębno - 42,2 km - atest

WYNIKI

107. Jan Zelek - M40 32/207 - 3h17'34'' netto - r.ż.
280. Mirosław Golecki - M30 117/306 - 3h41'54'' netto
377. Robert Bykowski - M30 155/306 - 3h51'59'' netto

Ilość zawodników na mecie: 806 


2011-04-09

KOSZALIN - Koszaliński Bieg Górski 2011 - 5 km, 15 km

 WYNIKI 5km

3. Krzysztof Musiał - M3 1/18 - 23'04''
5. Jakub Jarosz - M1 1/3 - 26'36''
13. Dariusz Jarosz - M3 4/18 - 28'20''
14. Mirosław Bierkus - M5 1/7 - 28'27''
15. Irena Samoił-Kowalska - K3 1/3 - 28'37''
19. Leszek Donigiewicz - M5 3/7 - 29'16''
54. Kazimierz Bułczyński - M7 1/1 - 38'40''

Ilość zawodników na mecie: 61

WYNIKI 15km

23. Tomasz Suszko - M4 7/8 - 1h38'24''
28. Izabela Frontczak
- K2 2/2 - 1h41'14'' 

Ilość zawodników na mecie: 36

ZDJĘCIA


2011-04-03

POZNAŃ - 4 Poznań Półmaraton - 21,1 km - atest

WYNIKI

1366. Krzysztof Stosio - M30 472/1078 - 1h51'40'' netto - r.ż.

Ilość zawodników na mecie: 3500


2011-04-02

ROZTOKA (Puszcza Kampinoska) - Bieg Czterdzieści i Cztery - 44 km

2. Michał Bieliński

Ilość zawodników na mecie: 15

 


2011-03-26

JASTROWIE - III Maraton Jastrowski - 42,2km, 21,1km

WYNIKI Maraton (42,2km)

6. Jacek Król - M 6/34 - 3h28'03''
7. Michał Bieliński - M 7/34 - 3h28'03''
21. Łukasz Żmiejko - M 22/34 4h00'46''
Arkadiusz Kozak - nie ukończył

Ilość zawodników na mecie: 36

WYNIKI Półmaraton (21,1km)

6. Mirosław Bierkus - M 6/23 - 1:34:48
17. Izabela Frontczak - K 1/2 - 1:54:18

Ilość zawodników na mecie: 23


2011-03-20

KOŁOBRZEG - XXV Międzynarodowy Bieg Zaślubin - 15 km - atest

WYNIKI

54. Mirosław Golecki - M30 19/147 - 57'23" netto
59. Krzysztof Musiał - M30 22/147 - 58'12" netto - r.ż.
73. Jacek Król  - M40 18/119 - 59'28" netto - r.ż.
78. Michał Bieliński  - M30 32/147 - 59'38" netto - r.ż.
127. Marek Kierkosz - M40 31/119 - 1h03'41" netto
135. Mirosław Bierkus - M50 25/121 - 1h04'14" netto - r.ż.
200. Irena Samoił-Kowalska - K30 6/22 - 1h07'41" netto
268. Tomasz Suszko - M40 60/119 - 1h10'48" netto - r.ż.
277. Leszek Donigiewicz - M50 59/121 - 1h11'29" netto
288. Andrzej Markowski - M50 63/121 - 1h12'17" netto
588. Marian Bartnik - M80 1/1 - 1h51'39" netto
Mieczysław Baran - nie ukończył

Ilość zawodników na mecie: 599


2011-03-12

KOSZALIN - Edycja Specjalna GP Klubu Biegacza 2010/11 - 5 km

WYNIKI


2011-03-05

KOSZALIN - Koszaliński Karnawałowy Bieg na Dochodzenie - 5 km

WYNIKI

 ZDJĘCIA

5. Ryszard Zaborski
7. Mieczysław Baran
12. Krzysztof Musiał
14. Jacek Król
16. Irena Samoił-Kowalska
17. Mirosław Bierkus
18. Leszek Donigiewicz
21. Robert Bykowski
22. Marek Kierkosz
26. Andrzej Markowski
27. Kazimierz Bułczyński
28. Lucyna Bogacka
58. Marian Bartnik

Ilość zawodników na mecie: 62


2011-02-27

OKONEK - XIII Bieg Niepodległości - 10 km

WYNIKI

 ZDJĘCIA

1. Arkadiusz Kozak - M30 n.d. - 35'30"
12. Michał Bieliński - M30 3 - 40'57"
13. Jacek Król - M40 1 - 40'57"
26. Leszek Donigiewicz
27. Jakub Jarosz
38. Dariusz Jarosz
39. Izabela Frontczak
47. Marian Bartnik

Ilość zawodników: 47



2011-02-19

KOSZALIN - 6. GP Klubu Biegacza 2010/11 - 5 km

WYNIKI

ZDJĘCIA

DYPLOM


2011-02-12

KOSZALIN - 5. GP Klubu Biegacza 2010/11 - 5 km

WYNIKI

DYPLOM


2011-01-22

KOSZALIN - 4. GP Klubu Biegacza 2010/11 - 5 km

WYNIKI

DYPLOM


Układ informacji:

[data zawodów]
[miejscowość] - [nazwa biegu] - [dystans] - [atest]

[miejsce open]. [nazwisko i imię] - [miejsce w kat. / ilość zawodników w kat.] - [czas] - [r.ż. tylko dla atestu]
[wyniki] [zdjęcia] [dyplom]