NASI SPONSORZY

a44acd9634eed398

invest

Logo decathlon Koszalin

PARTNER MEDYCZNY

logo-SPONDYLUS

PARTNER STRATEGICZNY XV BIEGU WENEDÓW

Lotto

NASI PARTNERZY

logo_ze_sloganem.cdr...

ck105-
Logo-ZOS

Logo PFNW

Wizytówka

KSE logo

PARTNER TECHNICZNY

4run - logo wersja full

 

Brooks

 

logo 6

INVEST NIRUCHOMOŚCI LIGA 2009/2010
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Arkadiusz Kozak (Arko)   
sobota, 12 marca 2011 18:45

PODSUMOWANIE SEZONU 2009/2010

W dniu 31 stycznia 2010 roku Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej przeprowadziło ostatni turniej w ramach Koszalińskiej LIGI INVEST NIERUCHOMOŚCI Halowej Piłki Nożnej w sezonie 2009/2010. W I lidze tytuł mistrzowski już wcześniej zapewnił sobie zespół NA SKARPIE. Drugie miejsce zajął zespół OLDBOJE KOSZALIN, który nie obronił tytuły zdobytego w poprzednim sezonie. Najlepszym strzelcem okazał się Andrzej WRZESIŃSKI z zespołu NA SKARPIE zdobywając prawie połową (23 bramki) dla swojej drużyny.  Z ligi spada drużyna SZKOŁA BONIN.

Oto wyniki spotkań I ligi: NA SKARPIE – KARTEL (2:0), CARECO GALECO – CSSP (0:1), OLDBOJE – KARTEL (3:3), NA SKARPIE – CSSP (1:0), OLDBOJE BAŁTYK - CARECO GALECO (2:2) 

Oto tabela końcowa I Liga:

 

Lp. Nazwa drużyny Kolejka Bilans Punkty
1.  NA SKARPIE 20 65 : 19 50
2.  OLDBOJE KOSZALIN 20 48 : 32 39
3.  KARTEL 20 36 : 34 30
4. CARECO GALECO 20 35 : 23 29
5.  CSSP 20 39 : 41 28
6.  8 PUŁK PRZECIWLOTNICZY I 19 35 : 47 26
7.  STANFEX 19 23 : 29 25
8.  PGK 19 23 : 42 17
9.  SZKOŁA BONIN 19 26 : 61 7

W II lidze prowadzenie utrzymała drużyna PIWIARNIA WARKA zapewniając sobie awans do I ligi. Z drugiego miejsca awansował zespół JESION TRANS. Najlepszym strzelcem II ligi został Kamil JESIONOWSKI z JESION TRANS zdobywając 20 bramek.

W spotkaniach padły następujące wyniki: PIWIARNIA WARKA - 3PPLOT (0:0), TOMALA MOBILE - JESION TRANS (3:3), PIWIARNIA WARKA - TOP ORANGE (2:0), 3PPLOT - JESION TRANS (2:3), TOMALA MOBILE - TOP ORANGE (1:3).

Oto tabela końcowa II Liga:

Lp. Nazwa drużyny Kolejka Bilans Punkty
1.  PIWIARNIA WARKA 20 45 :19 39
2.  JESION TRANS 20 47 : 40 37
3.  TOP ORANGE 20 48 : 28 32
4.  TOMALA MOBILE 20 43 : 43 32
5.  3 PUŁK PRZECILOTNICZY 20 43 : 43 32
6.  AZS POLITECHNIKA KOSZ. 19 29 : 28 22
7.  NMC 19 28 : 36 19
8.  ELEKTROMID 19 28 : 28 18
9.  8 PUŁK PRZECIWLOTNICZY II 19 15 : 65 - 3

 

PUCHAR LIGI W SEZONIE 2009 / 2010

Lp

NR

GODZ

NAZWY  DRUŻYN

WYNIK

WYKAZ  MECZY  W  DNIU  20.02.2010r.

1

A-2

08.30

NA SKARPA

PIWIARNIA WARKA

 1

1

2

A-5

08.45

PGK

ELEKTROMID

 2

1

3

B-5

09.00

STANFEX

NMC

 2

0

4

A-4

09.20

PGK

PIWIARNIA WARKA

 0

0

5

A-3

09.35

NA SKARPIE

ELEKTROMID

 0

1

6

B-4

09.50

STANFEX

JESION TRANS

 0

0

7

B-3

10.05

OLDBOJE KOSZALIN

NMC

 1

1

8

C-2

10.25

KARTEL

TOP ORANGE

 2

0

9

C-5

10.40

8PPLOT

AZS PK

 3

0

10

B-2

10.55

OLDBOJE KOSZALIN

JESION TRANS

 5

1

11

C-3

11.10

KARTEL

AZS PK

 1

1

12

C-4

11.30

8PPLOT

TOP ORANGE

 3

1

13

D-2

11.45

CARECO GALECO

TOMALA MOBILE

 2

2

14

D-6

12.00

CSSP

3PPLOT

 2

0

15

D-4

12.15

CARECO GALECO

SZKOŁA BININ

 1

1

16

D-5

12.35

CSSP

TOMALA MOBILE

 1

0

17

D-10

12.50

3PPLOT

SZKOŁA BONIN

 2

1

18

D-1

13.05

CARACO GALECO

CSSP

 1

0

19

D-8

13.20

TOMALA MOBILE

3 PPLOT

5

2

WYKAZ  MECZY  W  DNIU  21.02.2010r.

20

D-3

08.30

CARECO GALECO

3PPLOT

 2

1

21

A-1

08.45

NA SKARPIE

PGK

 6

0

22

D-9

09.00

TOMALA MOBILE

SZKOŁA BONIN

 1

 2

23

A-6

09.20

PIWIARNIA WARKA

ELEKTROMID

 1

0

24

D-7

09.35

CSSP

SZKOŁA BONIN

 2

0

25

C-6

09.50

TOP ORANGE

AZS PK

 0

2

26

B-6

10.05

JESION TRANS

NMC

 11

0

27

C-1

10.20

KARTEL

8PPLOT

 3

0

28

B-1

10.35

OLDBOJE KOSZALIN

STANFEX

 1

0

 

 

 

 

 

 

 

II ETAP- FAZA PUCHAROWA- ĆWIERĆFINAŁY

29

1A - 2D

10.50

 PIWIARNIA WARKA

 CARECO GALECO

5

4

30

1C 2B

11.10

 KARTEL

JESION TRANS

0

2

31

1D – 2C

11.30

 CSSP

8 PPLOT

0

1

32

1B – 2A

11.50

 OLDBOJE KOSZALIN

NA SKARPIE

3

1

PÓŁFINAŁY

33

1Ć – 2Ć

12.10

 PIWIARNIA WARKA

 JESION TRANS

 0

1

34

3Ć – 4Ć

12.30

 8 PPLOT

 OLDBOJE KOSZALIN

 1

 2

FINAŁ

35

1P – 2P

13.00

 JESION TRANS

  ODBOJE KOSZALIN

 0

1

ZDOBYWCA PUCHARU LIGI       

    ODBOJE KOSZALIN