Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny
Wpisany przez Jacek Moszyński
niedziela, 27 sierpnia 2017 19:27

szczecin17W miniony wekeend nie zabrakło imprez biegowych, w których startowali reprezentamci TKKF Koszalin. Najpierw 26.08.2017 w Kłosie koło Sianowa odbyła się Sianowska Piątka, w której triumfował nasz zawodnik Kamil Orzechowski, przed Adrianem Kępką i kolejnym naszym reprezentantem Ryszardem Zaborskim. Z kolei następnego dnia w okolicach Okonka odbył się tradycyjny Cross na Wrzosach na dystansach 5,3 i 10,6 km. Na dłuższym dystansie drugie miejsce wśród mężczyzn zajął Eugeniusz Grzesik, zaś wśród kobiet wygrała Ewelina Szabla, a na trzecim miejscu uplasowała się Martyna Chodor. Ponadto w kategoriach wiekowych pierwsze miejsce w K-40 zajęła Weronika Wolf, a drugie w K-30 Iza Chodor. Również w  niedzielę 27.08.2017 odbył się już 38 Półmaraton Szczecin. Wspaniale zaprezentowali się nasi reprezentanci. Jak zwykle niezawodne były nasze panie. Na dystansie 10 km pierwsze miejsce w kategorii K-50 zajęła Alicja Dąbrowska, zaś w półmaratonie, również w kategorii K-50, triumfowała Gosia Krzewińska. Zwyciężczynie odebrały nagrody z rąk naszej reprezentantki w biegach średnich Sofii Ennaoui. Serdecznie gratulujemy.