NASI SPONSORZY

a44acd9634eed398

invest

Logo decathlon Koszalin

PARTNER MEDYCZNY

logo-SPONDYLUS

PARTNER STRATEGICZNY XV BIEGU WENEDÓW

Lotto

NASI PARTNERZY

logo_ze_sloganem.cdr...

ck105-
Logo-ZOS

Logo PFNW

Wizytówka

KSE logo

PARTNER TECHNICZNY

4run - logo wersja full

 

Brooks

 

logo 6

INVEST NIRUCHOMOŚCI LIGA 2008/2009
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Arkadiusz Kozak (Arko)   
sobota, 12 marca 2011 19:51

PODSUMOWANIE SEZONU 2008/2009

W dniu 21 lutego 2009 r w hali sportowej przy ulicy Fałata w Koszalinie odbył się ostatni turniej w ramach IV Edycji Koszalińskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej.

Rozegrano pięć spotkań, które decydowały o miejscach na podium rozgrywek. Oto wyniki: OLDBOJE BAŁTYK-STAFEX(4:2), NA SKARPIE-TOMALA(3:0), OLDBOJE BAŁTYK-CARECO GALECO(4:3), SPSP-STANFEX(1:1), STANFEX- CARECO GALECO(7:3).

Mistrzem ligi została drużyna OLDBOJE BAŁTYK (na zdjęciu), która występowała w składzie: Krzysztof RAPATKA, Sławomir STOLTMAN, Roman GRANOSIK, Dariusz MAJEWSKI, Andrzej KOZŁOWSKI, Tomasz ZASADA, Radosław TRUSZ, Janusz STUDZIŃSKI, Janusz SZCZĘŚNIAK, Tomasz NISZCZ, Dariusz RADZIWON, Marek MARKO, Zygmunt GÓRALCZYK, Robert FILIPOWICZ, Krzysztof KUNAT, Krzysztof RYWAK.

Drugie miejsce wywalczyła  drużyna RATUSZ, a trzecie dla SZKOŁY PODOFICERSKIEJ SIŁ POWIETRZNYCH.

Zapadły rozstrzygnięcia w zakresie spadków i awansów.  W sezonie 2008/2009 awans do I ligi zapewniły sobie zespoły NA SKARPIE oraz PGK, zaś spadek z I ligi zanotowały zespoły ZAKŁAD KARNY i 3PPLOT.

W I lidze najskuteczniejszym zawodnikiem okazał się Marcin CHYŁA z SPSP, zaś tytuł najlepszego bramkarza dla Michała DZIENNIK z KARTELU. W  II lidze najskuteczniejszym zawodnikiem okazał się Marcin PIÓRKOWSKI , zaś tytuł najlepszego bramkarza dla Łukasza SZMAJDZIAKA obaj z NA SKARPIE.

 

TABELA KOŃCOWA I LIGA

         

1.

 OLDBOJE BAŁTYK

13

34:22

28

2.

 RATUSZ

13

25:16

27

3.

SZKOŁA PPODOFICERSKA SIŁ POWIETRZNYCH

13

30:16

23

4.

 STANFEX

13

27:18

19

5.

 CARECO GALECO

13

24:29

15

6.

 KARTEL

13

22:15

24

7.

8 PUŁK PRZECIWLOTNICZY  I

13

34:22

23

8.

 SZKOŁA BONIN

13

14:27

9

9.

 ZAKŁAD KARNY

13

13:25

9

10.

 3 PUŁK PRZECIWLOTNICZY

13

15:48

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TABELA KOŃCOWA II LIGA

         

1.

 NA SKARPIE

15

66:8

39

2.

 PGK

15

34:11

30

3.

 PIWIARNIA WARKA

15

35:17

28

4.

 HOLO STUDIO

15

32:17

26

5.

 AZS POLITECHNIKA

15

30:26

21

6.

 TOMALA MOBILE

14

15:24

17  

7.

 JESION TRANS

13

20:37

15

8.

 8 PPLOT II

13

20:36

8

9.

 HUFIEC ZHP

13

18:35

7

10.

 UNITECH

13

9:49

4  

11.

 ZTP TEPRO

10

12:17

12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PUCHAR LIGI 2008 / 2009

W dniach 28.02-1.03.2009r w hali sportowej przy Fałata w Koszalinie odbył się turniej o „PUCHAR LIGI”. Był to turniej podsumowujący rozgrywki IV Edycji Koszalińskiej Ligi Halowej Pilki Nożnej. W turnieju zwyciężyła drużyna SZKOŁY PODOFICERSKIEJ SIŁ POWIETRZNYCH w finale pokonując STANFEX 1:0.

Po zakończeniu turnieju nastąpiło uroczyste podsumowanie rozgrywek w sezonie 2008/2009. Wszystkie drużyny otrzymały puchary i dyplomy, a dekoracji dokonali: Wiceprezydent Miasta Przemysław Krzyżanowski, Radny Rady Miasta Władysław Grzesik, Prezes TKKF Arkadiusz Kozak.

Oto wyniki turnieju:

GRUPA „A”

8PPLOT II-HUFIEC ZHP(0:1), OLDBOJE BAŁTYK-8PPLOT II(3:0), NA SKARPIE-HUFIEC ZHP(2:0), OLDBOJE BAŁTYK-SZKOŁA BONIN(1:0), NA SKARPIE-8PPLOT II(2:1), SZKOŁA BONIN-HUFIEC ZHP(0:1), OLDBOJE BAŁTYK-NA SKARPIE(0:2), SZKOŁA BONIN-8PPLOT II(), OLDBOJE BAŁTYK-HUFIEC ZHP(3:0), SZKOŁA BONIN-NA SKARPIE(1:3)

Tabela końcowa:

  1. NA SKARPIE                      12         9:2
  2. OLDBOJE BAŁTYK          9         7:7
  3. HUFIEC ZHP                      6          2:5
  4. SZKOŁA BONIN                3          2:5
  5. 8PPLOT II                            0          1:7      

GRUPA „B”

RATUSZ-8PPLOT I(1:1), UNITECH-JESION TRANS(2:1), 8PPLOT I-PGK(1:2), RATUSZ-JESION TRANS(4:1), PGK-UNITECH(0:0), 8PPLOT I-JESION TRANS(3:0), RATUSZ-UNITECH(5:1), PGK-JESION TRANS(2:1), RATUSZ-PGK(2:0), 8PPLOT I-UNITECH(2:0)

Tabela końcowa:

  1. RATUSZ                              10        12:3
  2. PGK                                      7          4:4
  3. 8 PPLOT I                            7          7:3
  4. UNITECH                            4           3:7
  5. JESION TRANS                   0          3:11

GRUPA „C”

SPSP-ZAKŁAD KARNY(2:0), KARTEL-PIWIARNIA WARKA(0:0), TOMALA MOBILE-ZAKŁAD KARNY(2:1),  SPSP-KARTEL(3:2), TOMALA MOBILE-PIWIARNIA WARKA(0:1), KARTEL-ZAKŁAD KARNY(2:1), SPSP-TOMALA MOBILE(7:0), PIWIARNIA WARKA-ZAKŁAD KARNY(1:0), SPSP-PIWIARNIA WARKA(0:1), KARTEL-TOMALA MOBILE(4:3)

Tabela końcowa:

  1. PIWIARNIA WARKA         10        3:0
  2. SPSP                                    9        12:3
  3. KARTEL                              7          8:7
  4. TOMALA MOBILE           3         5:13
  5. ZAKŁAD KARNY              0          2:7

GRUPA „D”

STANFEX-HOLO STUDIO(3:0),CARECO GALECO-3PPLOT(1:2),  STANFEX-AZS PK(1:2), CARECO GALECO-HOLO STUDIO(1:2), AZS PK-3PPLOT(2:1), HOLO STUDIO-AZS PK(1:2), STANFEX-CARECO GALECO(3:1), HOLO STUDIO-3PPLOT(2:0), STANFEX-3PPLOT(5:1), CARECO GALECO-AZS PK(0:3)

Tabela końcowa:

  1. AZS PK                                12        9:3
  2. STANFEX                             9        12:4
  3. HOLO STUDIO                    6         5:6
  4. 3 PPLOT                                3        4:10
  5. CARTECO GALECO           0         3:10

ĆWIERĆFINAŁY

NA SKARPIE - STANFEX(4:3)

PIWIARNIA WARKA-PGK(2:1)

AZS PK-SPSP(0:1), RATUSZ-OLDBOJE(2:1)

PÓŁFINAŁY

STANFEX - PIWIARNIA WARKA (2:0)

SPSP - RATUSZ (3:2)

FINAŁ

SPSP - STANFEX (1:0)