NASI SPONSORZY

a44acd9634eed398

 

fish

 

Logo decathlon Koszalin

 

logo 3re co official

 

 

PARTNER MEDYCZNY

logo-SPONDYLUS

PARTNER STRATEGICZNY XV BIEGU WENEDÓW

Lotto

NASI PARTNERZY

logo koszalin

ck105-
Logo-ZOS

Logo PFNW

Wizytówka

KSE logo

PARTNER TECHNICZNY

4run - logo wersja full

 

Brooks

 

logo 6

Pożegnanie na zebraniu Klubu Biegacza
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Jacek Moszyński   
poniedziałek, 06 listopada 2017 20:44

werka1117W dniu 06.11.2017 na zebraniu Amatorskiego Klubu Biegacza KTKKF, poza bieżącymi sprawami klubu, żegnaliśmy naszą koleżankę klubową Weronikę Wolf, która wraz z mężem i również członkiem naszego klubu Emilem przeprowadzają się na południe Polski. Dalej będą reprezentować barwy naszego klubu, ale zdecydowanie rzadziej będziemy się widywać. Emilu i Weroniko - będziemy za Wami tęsknić. Życzymy Wam wiele powodzenia w nowym miejscu - członkowie Amatorskiego Klubu Biegacza. Wspólne pamiątkowe zdjęcie.