Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny
Wpisany przez Jacek Moszyński
niedziela, 12 listopada 2017 20:15

lucyna17Z okazji Święta Niepodległości odbyło sie wiele biegów upamiętniających te wydarzenie. Tym razem w Koszalinie nie było biegu, więc nasi reprezentanci rozjechali się we wszystkich kierunkach. Najdalej pojechał Robert Kościelniak, bo aż do Poznania na 2 Poznański Bieg Niepodległości, gdzie w gronie 8603 biegaczy zajął 301 miejsce. Pozostałe biegi odbyły się znacznie bliżej, a nasi zawodnicy startowali w Słupsku, Kołobrzegu, Goleniowie i Darłowie (12.11.2017). W Słupskim Biegu Niepodległości wystartowali: Darek Iwaniec 99M, Martyna Chodor 10K, Tomek Micerski 161M, Iza Chodor 21K i Dawid Kułakowski 178M. W Kołobrzegu 2 miejsce w kategorii M50-59 zajął Eugeniusz Grzesik, zaś 3 w K50-59 Lucyna Bogacka, miejsca pozostałych zawodników: Zbyszek Chudzik 97M, Igor Kisieliński 115M, Marta Mędel 21K, Tomek Bogacki 180M i Waldek Kozłowiecki 182M. W Goleniowie 2 miejsce w kategorii K50 zajęła Gosia Krzewińska, ponadto startowali: Jacek Moszyński 130M i Alicja Dąbrowska 42K. W Darłowie wystąpili Ewelina Szabla 7K, oraz Tomek Micerski 68M, Janusz Skowyrski 71M i Grzegorz Kuprewicz 118M. Serdecznie wszystkim gratulujemy.