NASI SPONSORZY

a44acd9634eed398

invest

Logo decathlon Koszalin

PARTNER MEDYCZNY

logo-SPONDYLUS

PARTNER STRATEGICZNY XV BIEGU WENEDÓW

Lotto

NASI PARTNERZY

logo_ze_sloganem.cdr...

ck105-
Logo-ZOS

Logo PFNW

Wizytówka

KSE logo

PARTNER TECHNICZNY

4run - logo wersja full

 

Brooks

 

logo 6

VI Międzynarodowy Bieg Wenedów 2008
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Arkadiusz Kozak (Arko)   
niedziela, 13 marca 2011 10:56

VI MIĘDZYNARODOWY BIEG WENEDÓW 2008

W dniu 27 kwietnia na Rynku Staromiejskim w Koszalinie odbył się „VI Międzynarodowy Bieg Wenedów” pod Patronatem Prezydenta Miasta Koszalina Mirosława Mikietyńskiego. Otwarcia imprezy dokonał Prezydent o godz.10.30.

W trakcie imprezy rozegrano 17 biegów dzieci i młodzieży oraz bieg główny na dystansie 10 km. Trasa biegu głównego przebiegała ulicami w centrum Koszalina.

W biegu głównym wzięła udział rekordowa liczba 176 zawodników (w zeszłym roku 153 osób), zaś w biegach dzieci i młodzieży to 1416 uczestników.

W ramach biegu głównego rozegrano VI Mistrzostwa Służb Mundurowych.

Każdy uczestnik imprezy otrzymał upominek,  zaś zwycięzcy nagrodzeni zostali pucharami, medalami, dyplomami, nagrodami rzeczowymi i upominkami.

Nagrody i wyróżnienia wręczali: Wiceprezydent Miasta Koszalina Przemysław KRZYŻANOWSKI, Prezes KTKKF Koszalin Arkadiusz KOZAK, Dowódca Garnizonu płk dypl Zbigniew ZALEWSKI.

Uczestnicy mogli posmakować wojskowej grochówki.

Sprzyjająca słoneczna pogoda sprzyjała widzom, którzy licznie zgromadzeni dopingowali uczestników biegów. 

WYNIKI  KOŃCOWE  PRZEDSTAWIAJĄ  SIĘ  NASTĘPUJĄCO:

 

Klasyfikacja generalna mężczyzn:

  1. Mariusz BORYCHOWSKI 
  2. Bogdan JAROSZ                 
  3. Marcin GRZEGORZEWSKI
  4. Dariusz GUZOWSKI                      
  5. Krzysztof WŁOCZEWSKI 
  6. Tomasz WASZCZUK         

 

Klasyfikacja generalna kobiet

  1. Elżbieta JAROSZ                            
  2. Sylwia RENŻ                                  
  3. Natalie PREISSLER 
  4. Edyta DAMPC
  5. Kamila KOBIEROWSKA
  6. Małgorzata STAN

 

Klasyfikacja V Mistrzostw Służb Mundurowych

Mężczyźni:

  1. Mariusz BORYCHOWSKI
  2. Bogdan JAROSZ
  3. Marcin GRZEGORZEWSKI
  4. Dariusz GUZOWSKI
  5. Krzysztof WŁOCZEWSKI
  6. Ryszard ZABORSKI          

Kobiety:

  1. Małgorzata STAN
  2. Aleksandra SARACEŃ        
  3. Karolina ŚWIĄTEK
  4. Beata NIENIADOWSKA
  5. Jolanta TŁOCZEK
  6. Wiktoria SZYDŁOWSKA                           

 

Biegi dzieci i młodzieży

 

Rocznik 2001 dystans -200m

Dziewczynki

  1. Gabriela ZALEWSKA          - Przedszkole nr 14 Koszalin
  2. Pola KAMIŃSKA                  - Przedszkole nr 9 Koszalin
  3. Martyna MAC                       - Przedszkole nr 19 Koszalin
  4. Tucka NATALIA                   - Przedszkole nr 9 Koszalin
  5. Wiktoria JANUSZEK          - Przedszkole nr 19 Koszalin
  6. Nikola JACKIEWICZ          - Przedszkole nr 8 Koszalin

Chłopcy

  1. Mikołaj PĘKALA                 - Przedszkole nr. 14 Koszalin
  2. Hubert MICH                       - Przedszkole nr. 35 Koszalin
  3. Sebastian OLSZEWSKI    - Przedszkole nr. 14 Koszalin
  4. Hubert BIELECKI               - Przedszkole nr. 9 Koszalin
  5. Łukasz MOŃKO                  - Przedszkole nr 19 Koszalin
  6. Mateusz KOZŁOWSKI       - Przedszkole nr. 8 Koszalin

 

Rocznik 2000 – dystans 400m

Dziewczynki

  1. Wiktoria BIERNACKA                    - S.P. nr 1 Koszalin
  2. Martyna MATYSEK                         - S.P. nr 17 Koszalin
  3. Aleksandra SOBIERAJ                 - S.P. nr 7 Koszalin
  4. Sandra NOWAK                             - S.P. nr 18 Koszalin
  5. Weronika KRUSZCZYŃSKA        - S.P. 18 Koszalin
  6. Ada TWOREK                                 - S.P.11 Koszalin

Chłopcy

  1. Maciek BACHLEDA                       - Stare Bielice
  2. Artur ZADKA                                   - S.P.nr 2 Koszalin
  3. Adrian GASZYŃSKI                       - S.P nr.18 Koszalin
  4. Joel GAŁKA                                    - S.P. nr 7 Koszalin
  5. Tomek KSIĄŻAK                           - S.P. nr 9 Koszalin
  6. Dawid SZCZEŚNIAK                   - S.P. nr 18 Koszalin

 

Rocznik 1999 – dystans 400m

Dziewczynki

  1. Wiktoria BACZYŃSKA         - S.P. nr 3 Złocieniec
  2. Katarzyna KOZAK                - Szkoła Muzyczna Koszalin
  3. Beata WIDERA                    - S.P. Szczenurze
  4. Aleksandra ZDZIEBŁO       - S.P. nr 17 Koszalin
  5. Nela RADLIŃSKA                - S.P. nr 18 Koszalin
  6. Liwia ZABORSKA                - S.P. nr 18 Koszalin

Chłopcy

  1. Janusz SADŁO                     - S.P. nr 3 Złocieniec
  2. Jan GRYCZKA                     - S.P. nr 4 Koszalin
  3. Kacper KUŁAGA                  - S.P. nr 18 Koszalin
  4. Adrian RUTKOWSKI           - S.P. nr 9 Koszalin
  5. Dawid SZROGO                  - S.P. nr 9 Koszalin
  6. Norbert LANGE                    - S.P. nr 5 Koszalin

 

Rocznik 1998 – dystans 400m

Dziewczynki

  1. Ewa BOJKE                                - S.P. Szczenurze
  2. Martyna DORĘGOWSKA         - S.P. Szczenurze
  3. Oliwia PRZYBYSZEWSKA       - S.P. nr 18 Koszalin
  4. Joanna DUDZIŃSKA               - S.P. nr 7 Koszalin
  5. Marysia BEBICH                      - S.P. nr 18 Koszalin
  6. Asia JANTA-LIPINSKA            - S.P. nr 5 Koszalin

Chłopcy

  1. Daniel BŁAŻEWICZ                - S.P. nr 18 Koszalin
  2. Krzysztof MIKULSKI                - S.P. nr 1 Koszalin
  3. Hubert DOMINIKOWSKI        - S.P. nr 7 Koszalin
  4. Daniel RUTKOWSKI             - S.P. nr 9 Koszalin
  5. Mateusz WYSOCKI                - S.P. nr 1 Koszalin
  6. Damian WESOŁOWSKI       - S.P. nr 7 Koszalin

 

Rocznik 1997  dystans– 800m

Dziewczynki

  1. Natalia MURAWSKA          - S.P nr 1 Rumia
  2. Joanna STAWARZ               - S.P Szczenurze
  3. Julia WALINSKA                 - Szkoła Muzyczna Koszalin
  4. Andżelina POMIAN              - S.P. nr 3 Złocieniec
  5. Joanna BRZEZIŃSKA        - S.P. Mielno
  6. Paula PIECZYŃSKA           - S.P. nr 7 Koszalin

Chłopcy

  1. Patryk JAROSZ                   - S.P. Wrocław
  2. Marcin BEDNARCZYK      - S.P. nr 3 Koszalin
  3. Mateusz GŁUSZAK           - S.P Złocieniec
  4. Lambert RYBAKJ              - S.P. nr 9 Koszalin
  5. Mateusz UCHMAN            - S.P. nr 5 Koszalin
  6. Eryk DAWIDOWSKI          - S.P. nr 3 Koszalin

 

Rocznik 1996  dystans - 800m

Dziewczynki

  1. Andzelika MACIEJEWSKA  - S.P nr 3 Złocieniec
  2. Kamila LEWANDOWSKA   - S.P nr 5 Koszalin
  3. Barbara ŻURAWIŃSKA      - S.P nr 3 Złocieniec
  4. Anna MATCZAK                   - S.P. nr 7 Koszalin
  5. Kamila GŁOWACKA           - Szkoła Muzyczna Koszalin
  6. Daria GIERAK                     - S.P. Szczenurze

Chłopcy

  1. Paweł PRUCHNIEWSKI     - S.P. nr 5 Koszalin
  2. Marcin KRÓL                        - S.P nr 7 Koszalin
  3. Łukasz ŻAK                           - S.P nr 5 Koszalin
  4. Szymon CHAĆ                      - S.P. nr 7 Koszalin
  5. Krystian KUJAWA                - S.P. nr 7 Koszalin
  6. Apoloniusz DOJUTREK      - S.P. nr 7 Koszalin

 

Rocznik 1995  dystans -800m

Dziewczęta

  1. Ola WASZCZUK                   - S.P Złocieniec
  2. Dominika SIEWNIAK          - S.P nr 7 Koszalin
  3. Dominika LUŚNIAK            - UKS Orzeł Objazda
  4. Sonia BARTNIK                  - S.P nr 18 Koszalin
  5. Anna WIDERA                     - S.P. Szczenurze
  6. Marta SŁAWIŃSKA             - S.P nr 7 Koszalin

Chłopcy

  1. Denis GUZOWSKI          - Telex Borzytuchom
  2. Patryk MIKITA                   - S.P nr 7 Koszalin
  3. Arkadiusz MIARKA          - S.P Mielno
  4. Jakub KUNAT                  - S.P nr 7 Koszalin
  5. Albert WYWIOŁ                - S.P nr 7 Koszalin
  6. Adrian BUKOWSKI        - S.P nr 18 Koszalin
 
 

Rocznik 1994 dystans 1100m

Dziewczęta

  1. Izabela MIKUŁA                      - Ekoludek Szczenurze
  2. Paulina GERIODUS             - Z.S nr 2 Koszalin
  3. Magda DROZDOWSKA       - Z.S nr 2 Koszalin
  4. Klaudia GASIŃSKA              - Gimnazjum nr 5 Koszalin
  5. Katarzyna BOJKO                 - Gimnazjum 9 Koszalin
  6. Aleksandra SANDUŁOW    - Gimnazjum nr 6 Koszalin

Chłopcy

  1. Adrzej KRAJEWSKI             - Orzeł Objazda
  2. Mateusz ROKOWSKI         - Gimnazjum nr 2 Koszalin
  3. Kewin SZYMAŃSKI            - Gimnazjum nr 2 Koszalin
  4. Patryk BIAŁECKI                 - Gimnazjum nr 4 Koszalin
  5. Damian FAŁAT                   - Gimnazjum 2 Koszalin
  6. Bartek KACPERSKI         - Gimnazjum nr 5 Koszalin

 

Rocznik 1993 i 1992 dystans 1100m

Dziewczęta

  1. Angelika BOCHEŃSKA       - Gimnazjum Katolickie Koszalin
  2. Joanna ZACHOSZCZ          - Gimnazjum 1 Koszalin
  3. Małgorzata FALDASZ          - Gimnazjum 9 Koszalin
  4. Paula KONDZIELA              - Gimnazjum nr 2 Koszalin
  5. Karolina ATŁASIK               - Gimnazjum nr 2 Koszalin
  6. Ola LEJEWSKA                   - Gimnazjum nr 9 Koszalin

Chłopcy

  1. Adam POSZYLER                - Gimnazjum Koszalin
  2. Mateusz WASZKIEWICZ     - Gimnazjum nr 9 Koszalin
  3. Michał KOSIŃSKI                 - Gimnazjum nr 2 Koszalin
  4. Przemysław BARAŃSKI      - Gimnazjum Trzebiatów
  5. Damian KRUSZEWSKI       - Gimnazjum nr 5 Koszalin
  6. Mateusz KUŹMICZ                - Gimnazjum nr 5 Koszalin 

Klasyfikacja zespołowa placówek oświatowych:

 

Klasyfikacja Przedszkoli:

    1.     Przedszkole nr 14 w Koszalinie

    2.     Przedszkole nr 9 w Koszalinie

    3.     Przedszkole nr 19 w Koszalinie

 

Klasyfikacja Szkół Podstawowych:

        1.     Sz.P. nr 18 w Koszalinie

        2.     Sz.P. nr 7 w Koszalinie

        3.     Sz.P. Złocieniec

 

Klasyfikacja Gimnazjów:

    1.     Gimnazjum nr 2 w Koszalinie

    2.     Gimnazjum nr 9 w Koszalinie

    3.     Gimnazjum nr 11 w Koszalinie