NASI SPONSORZY

a44acd9634eed398

invest

Logo decathlon Koszalin

PARTNER MEDYCZNY

logo-SPONDYLUS

PARTNER STRATEGICZNY XV BIEGU WENEDÓW

Lotto

NASI PARTNERZY

logo_ze_sloganem.cdr...

ck105-
Logo-ZOS

Logo PFNW

Wizytówka

KSE logo

PARTNER TECHNICZNY

4run - logo wersja full

 

Brooks

 

logo 6

VII Międzynarodowy Bieg Wenedów 2009
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Arkadiusz Kozak (Arko)   
niedziela, 13 marca 2011 11:05

VII MIĘDZYNARODOWY BIEG WENEDÓW 2009

W dniu 24 maja 2009 roku na Rynku Staromiejskim w Koszalinie odbył się VII Międzynarodowy Bieg Wenedów. W biegu głównym zwyciężył Marcin NAGÓREK (Agros Zamość) przed zeszłorocznym zwycięzcą Mariuszem BORYCHOWSKIM (JW1223 Słupsk). Wśród kobiet zwyciężyła po raz drugi Elżbieta JAROSZ (Śląsk Wrocław).

W biegu głównym wzięło udział 171 zawodników co jest rekordem frekwencji (w zeszłym roku ukończyło bieg 153 zawodników). W biegach dziecięcych wystartowało ponad 1300 osób. Wyniki w załącznikach.

WYNIKI BIEGÓW DZIECI I MŁODZIEŻY

W kategorii „dzieci do 7 lat – dziewczynki”

1.       Agata Przygodzka z przedszkola nr 14

2.       Justyna Stawicki z przedszkola nr 14

3.       Ala Nowak z przedszkola nr 19

4.       Agnieszka Bemowicz z przedszkola nr 10 w Kolobrzegu

5.       Patrycja Falkowska z przedszkola nr 19

6.       Magdalena Zielińska z przedszkola nr 19

W kategorii „dzieci 7 lat – chłopcy”

1.       Hubert Bielecki z przedszkola nr 9

2.       Maksymilian Cieszyński z przedszkola nr 14

3.       Aleksander Tomaszewski z przedszkola nr 35

4.       Piotr Orchowski z przedszkola w Mścicach

5.       Mateusz Zoruk z przedszkola nr 19

6.       Mikołaj Jasiunek z przedszkola nr 19

W kategorii „8 lat dziewczęta I klasa”

1.       Maria Grąż, szkoła w Łebie

2.       Małgorzata Duszyńska, SP 7

3.       Karolina Bielecka, SP 18

4.       Zofia Mniszewska, SP 7

5.       Julia Karwas, SP 7

W kategorii „8 lat chłopcy I klasa”

1.       Dominik Grunert, SP 7

2.       Klaudiusz Ferdek, SP 7

3.       Łukasz Muńko, SP 4

4.       Krzyś Pawłowski, SP 7

5.       Michał Szymichowski, szkoła w Szczeczeurze?

6.       Mikołaj Pękała, SP 18

W kategorii „9 lat dziewczęta II klasa”

1.       Dominika Kowalska, SP 4

2.       Ada Tworek, SP 3

3.       Wiktoria Biernacka, SP 1

4.       Weronika Kruszyńska, SP 18

5.       Alicja Górzyńska, Stare Bielice

6.       Natalia Rogoża, SP 18

W kategorii „9 lat chłopcy II klasa”

1.       Maciej Bachleda, Stare Bielice

2.       Mateusz Bachleda, Stare Bielice

3.       Adrian Rutkowski, SP 9

4.       Joel Gołka, SP 7

5.       Wojtek Wojciechowski, Stare Bielice

6.       Dawid Szcześnian, SP 18

W kategorii „10 lat dziewczęta III klasa”

1.       Kasia Kozak, Szkoła Muzyczna

2.       Maja Pękała, SP 18

3.       Liwia Zaborska, SP 18

4.       Martyna Lachowicz, SP 18

5.       Aleksandra Zdziebło, Sp 18

6.       Nela Radzinska, Sp 18

W kategorii „10 lat chłopcy III klasa”

1.       Kuba Sadło, SP 4

2.       Szymon Peryga, SP 9

3.       Daniel Rutkowski, SP 9

4.       Michał Urbanowicz, SP 18

5.       Franciszek Chrostowski, SP 18

6.       Wojtek Tokarzewski, SP 7

W kategorii „11lat dziewczęta IV klasa”

1.       Ewa Bojke, Szczenurze

2.       Oliwia Przybyszewska, SP 18

3.       Oliwia Wojtala, Szczenurze

4.       Zuzia Rudnicka, SP 6

5.       Sara Janke, SP 1

6.       Marysia Bebich, SP 18

W kategorii „11 lat chłopcy IV klasa”

1.       Daniel Błażewicz, SP 18

2.       Kacper Biernacki, SP 1

3.       Hubert Dominikowski, SP 7

4.       Mieszko Lastowski, SP 18

5.       Michał Wójcik, SP 18

6.       Maciej Dorlet, SP 4

W kategorii „12 lat dziewczęta V klasa”

1.       Joanna Stawarz, Szczenurze

2.       Agnieszka Grabowska, SP 1

3.       Joanna Brzezińska, Mielno

4.       Julia Walińska, Muzyczna

5.       Martyna Kozłowska, SP 17

6.       Patrycja Mędel, SP 7

W kategorii „12 lat chłopcy V klasa”

1.       Patryk Jarosz, SP 69 Wrocław

2.       Mateusz Uchman, SP 5

3.       Adrian Pietrulewicz, SP 7

4.       Wiktor Kramski SP 15

5.       Damian Cichy, SP 7

6.       Hubert Ponurko, SP 18

W kategorii „13 lat dziewczęta VI klasa”

1.       Kamila Lewandowska, SP 5

2.       Anna Matczak, SP 7

3.       Joanna Kościelska, Stare Bielice

4.       Anna Pękała, SP 17

5.       Kinga Polańska, SP 7

6.       Aleksandra Mucha, SP 4

W kategorii „13 lat chłopcy VI klasa”

1.       Paweł Pruchniewski, SP 5

2.       Aleksandre Gapiński, Kliwiska

3.       Marian Król, SP 7

4.       Apoloniusz Dojutek

5.       Łukasz Antosiewicz, SP 7

6.       Marcin Jarecki, Mielno

W kategorii „14 lat dziewczęta I klasa”

1.       Klaudia Jagiełło, Gim 7

2.       Weronika Antczak, Gim 9

3.       Karolina Dziducha, Gim 4

4.       Patrycja Wojciechowska, Gim 2

5.       Paulina Kozakiewicz, Gim 6

6.       Kamila Zacharewicz, Gim 4

W kategorii „14 lat chłopcy I klasa”

1.       Denis Guzowski

2.       Adrian Bukowski, Gim 6

3.       Mateusz Marcinkiewicz, Gim 9

4.       Michał Cichulski, SP 13

5.       Paweł Madej, Gim 9

6.       Cezary Grabowski, Gim 1

W kategorii „15-16 lat dziewczynki II i III klasa”

1.       Aleksandra Sandółow, Gim 6

2.       Karolina Atłasik, Gim 6

3.       Luiza Grela, Gim 2

4.       Martyna Paprzycka, Gim 2

5.       Paula Kądziela, Gim 2

6.       Magdalena Mróz, Gim 9

W kategorii „15-16 lat chłopcy II i III klasa”

1.       Przemysław Barański, Trzebiatów

2.       Michał Adamowicz, Mielno

3.       Mateusz Łulka, Gim 6

4.       Michał Kosiński, Gim 2

5.       Michał Kujawski, Gim 9

6.       Rafał Kruk, Gim 9

 

KLASYFIKACJA   PRZEDSZKOLI,  SZKÓŁ PODSTAWOWYCH  I  GIMAZJÓW

I. Przedszkola:

1. Nr 19                      -           69 pkt.

2. Nr 14                      -           51 pkt.

3. Nr 9                        -           23 pkt.

4. Nr 34                      -           21 pkt.

5. Nr 35                      -           13 pkt.

6. Mścice                    -           12 pkt.

7. Kołobrzeg  Nr 10   -             12 pkt.

8. Nr 8                      -              7 pkt.

9. 3                           -             3 pkt.

 

II. Szkoły Podstawowe:

1. Nr 7                        -           463 pkt.

2. Nr 18                      -           304 pkt.

3. Nr 19                      -             93 pkt.

4. Nr 6                        -             85 pkt.

5. Stare Bielice            -             78 pkt.

6. Szczenurze              -             77 pkt.

7. Nr 4                        -             60 pkt.

8. Nr 17                      -             56 pkt.

9. Mielno                    -             50 pkt.

10. Szkoła Muzyczna   -            27 pkt.

11. Szkoła  Katolicka   -               1 pkt.

 

III. Gimnazja:

1. Nr 9                        -           158 pkt.

2. Nr 2                        -           124 pkt.

3. Nr 6                        -             76 pkt.

4. Nr 11                      -             54 pkt.

5. Nr 4                        -             45 pkt.

6. Nr 7                        -             20 pkt.

7. Nr1                         -             18 pkt.

8. Mielno                    -             16 pkt.

9. Starostwo Trzebiatów          15 pkt.

10. Nr 13                    -             12 pkt.

11. Bobolice               -               1 pkt.