Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny
Wpisany przez Arkadiusz Kozak (Arko)
niedziela, 13 marca 2011 11:57

W dniu 21 sierpnia 2010 roku przy ulicy Rolnej w Koszalinie przeprowadziliśmy imprezę rekreacyjno-sportową pod nazwą III CROSS GÓRY CHEŁMSKIEJ. W trakcie jej trwania odbył się bieg na 5km, marsz nordic walking na dystansie 5km oraz bieg rodzinny na dystansie 1km. Dzięki typowo piknikowej pogodzie do udziału stawiła się rekordowa liczba uczestników. W biegu głównym zwyciężył Mariusz BORYCHOWSKI (TUPOT Ustka) przed Arkadiuszem KOZAK (TKKF Koszalin), a wśród kobiet na I miejscu uplasowała się Irena SAMOIŁ-KOWALSKA.

W marszu Nordic Walking zwyciężył Wojciech GLISZCZYŃSKI (TKKF Koszalin) przed Jerzym BADEŃSKIM (Koszalin). Wśród Kobiet najlepszą okazała się Katarzyna KOZAK (TKKF Koszalin) przed Elżbietą BADEŃSKĄ (Koszalin).

Po biegu i marszu odbyła się rywalizacja rodzinna w ramach akcji miejskiej "Bezpieczne Wakacje" na dystansie 1km. Do startu zgłosiło się 25 par. Najlepszą parą rodzinną okazali się Damian i Henryk SZYMCZAK (Słonina). Na drugim miejscu uplasowali się zwycięzcy z zeszłego roku Jakub i Dariusz JAROSZ (TKKF Koszalin) a na trzecim Jakub i Jacek KRÓL (TKKF Koszalin).

Wszyscy uczestnicy otrzymali napoje i słodycze oraz ciepły posiłek. Wśród wszystkich rozlosowano wiele nagród.