Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny
Wpisany przez Jacek Moszyński
poniedziałek, 04 marca 2019 09:11

trop10km193 marca 2019 odbyła się kolejna edycja Tropem Wilczym Bieg Żołnierzy Wyklętych na dwóch dystansach: 1963 m i 10 km. W imprezie wystartowało ponad 300 uczestników. Na krótszym dystansie w większości rywalizowała młodzież szkolna a najlepszymi okazali się Zuzanna Wiechowska z Koszalina i Wojciech Lebioda z Polanowa. Z naszych zawodników 1 miejsce w kategorii M40+ zajął Dawid Kułakowski, a startował również Marian Bartnik. Na dłuższym dystansie wygrał Grzegorz Braun z Gryfic i Agnieszka Konkel z Koszalina. Nasi reprezentanci stali licznie na podium w kategoriach wiekowych: Małgorzata Krzewińska 1 w K60+, Alicja Dąbrowska 1 w K50, Wioletta Wołyńska 1 w K40, Łukasz Hubert 1 w M30, Ryszard Zaborski 1 w M40, Jan Zwoliński 1 w M50 i Eugeniusz Grzesik 2 w M50. Poza tym startowali: Dariusz Iwaniec, Tomasz Micerski, Marek Gołdyn, Robert Cincio(triathlon), Igor Kisieliński, Janusz Skowyrski i Zygmunt Karnicki. Ponadto drużyna TKKF Koszalin wygrała rywalizację drużynową. Serdecznie gratulujemy.