Pozostałe majowe starty naszych biegaczy
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny
Wpisany przez Jacek Moszyński
sobota, 01 czerwca 2019 07:55

slawnoPoza Biegiem Wenedów w miesiącu maju w naszym regionie odbyło sie parę imprez biegowych, w których z powodzeniem startowali nasi zawodnicy. 11 maja w Darłowie w V Biegu Króla Eryka na dystansie 10 km Kamil Orzechowski zajął 2 miejsce open. Ponadto udanie zaprezentowali się pozostali: Łukasz Hubert 6M, Rafał Nakonieczny 10M, Jan Zwoliński 14M (1 w M50), Martyna Chodor 9K, Zbigniew Chudzik 45M, Izabela Chodor 11K i Janusz Skowyrski 64M. 18 maja w VI Biegu Wiosennym w Manowie zwyciężyli nasi reprezentanci - Ryszard Zaborski przed Arkadiuszem Kozakiem, zaś Michał Przewłocki był 9, wśród kobiet na 3 miejscu uplasowała się Wioletta Wołyńska, a Beata Wolf była 20. Tego samego dnia w Sławnie w XXIII Biegu Święców Kamil Orzechowski zajął 4 miejsce open, Dawid Kułakowski był 55, zaś Zygmunt Karnicki 152. Serdecznie gratulujemy.