NASI SPONSORZY

a44acd9634eed398

 

fish

 

Logo decathlon Koszalin

 

logo 3re co official

 

 

PARTNER MEDYCZNY

logo-SPONDYLUS

PARTNER STRATEGICZNY XVII BIEGU WENEDÓW

Lotto

NASI PARTNERZY

logo koszalin

ck105-
Logo-ZOS

Logo PFNW

Wizytówka

KSE logo

PARTNER TECHNICZNY

4run - logo wersja full

 

Brooks

 

logo 6

XIII Koszaliński Bieg Górski
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Jacek Moszyński   
niedziela, 01 maja 2022 19:06

bg2022W sobotę 30.04.2022 odbył się XIII Koszaliński Bieg Górski zorganizowany przez TKKF Koszalin. Podobnie jak w ubiegłym roku biegacze rywalizowali na dwóch dystansach - jednej pętli, czyli około 5,3 km i trzech pętlach, co dało w sumie około 15,9 km. Pętla niezmiennie ta sama, ze sporymi przewyższeniami i trudnymi podbiegami. Na 15 km najlepszym okazał się Arkadiusz Wicenbach przed Pawłem Walczakiem i naszym reprezentatem Łukaszem Hubertem. Wśród kobiet zdecydowanie wygrała nasza reprezentantka Urszula Kasztelan, druga była Alicja Kwapisz, zaś trzecia Weronika Spolska. Nasi zawodnicy stanęli na podium również w kategoriach wiekowych, w M50 pierwszy był Jan Zwoliński, zaś w M60 trzeci Janusz Skowyrski. Ponadto nasi zawodnicy wygrali kategorię drużynową. Na krótszym dystansie zwyciężył Jerzy Nejman, a drugie i trzecie wywalczyli nasi zawodnicy: Michał Waleński i Kamil Orzechowski. Wśród kobiet triumfowała Żaneta Obara, przed Basią Wojciechowską i naszą zawodniczką Beatą Maziec. Wsród nagrodzonych znalazła się również inna nasza zawodniczka - Gosia Krzewińska zajmując piąte miejsce. Serdecznie wszystkim gratulujemy.

Wyniki na obu dystansach znajdziesz tu: Wyniki Zdjęcia z trasy autorstwa naszego kolegi Darka D. Zdjęcia