NASI SPONSORZY

a44acd9634eed398

 

fish

 

Logo decathlon Koszalin

 

logo 3re co official

 

 

PARTNER MEDYCZNY

logo-SPONDYLUS

PARTNER STRATEGICZNY XVII BIEGU WENEDÓW

Lotto

NASI PARTNERZY

logo koszalin

ck105-
Logo-ZOS

Logo PFNW

Wizytówka

KSE logo

PARTNER TECHNICZNY

4run - logo wersja full

 

Brooks

 

logo 6

Aktualności
Podsumowanie GP Klubu Biegacza 2011/2012
Wpisany przez Arkadiusz Kozak (Arko)   
niedziela, 11 marca 2012 08:32

OSTATNI BIEG W RAMACH GRAND PRIX - w sezonie 2011 / 2012


W dniu 3 marca 2012 roku Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej przeprowadziło 6 bieg z serii Grand Bieg Prix Amatorskiego Klubu Biegacza TKKF "Przylesie". Bieg odbył się  na płaskiej, 5-kilometrowej pętli w Kłosie.Start tradycyjnie nastąpił o godz. 10.00.

W tegorocznej serii Grand Prix klasyfikowanych jest pięćdziesiąt dwie osóby, które miały okazję spróbować swoich sił na naszej trasie. Rekordem frekwencji Grand Prix jest 35 osób. Podczas każdej edycji na wszystkich czekała gorąca herbata, oraz losowanie drobnych upominków.

Moda na bieganie dociera także do Koszalina o czym świadczy duży wzrost uczestników w organizowanych imprezach. Cykl Grand Prix Amatorskiego Klubu Biegacza systematycznie się rozwija, co jest to efektem dobrej organizacji biegu przez Prezesa Klubu Darka Jarosza oraz wszystkich należących do tej sekcji Koszalińskiego TKKF.

Oto wyniki:  wyniki 03.03.2012r  oraz  zdjęcia z biegu.        Klasyfikacja końcowa GP

 
Rzym 2012
Wpisany przez Arkadiusz Kozak (Arko)   
wtorek, 31 stycznia 2012 16:49

TORUŃ ORGANIZATOREM MISTRZOSTW EUROPY W 2015

W Rzymie 28 stycznia br. odbył się Zarząd Europejskiej Federacji Weteranów Lekkiej Atletyki – EVAA. W obradach zarządu uczestniczył Jerzy Krauze, który od półtora  roku pełni funkcję Wiceprezydenta EVAA. W trakcie obrad dokonano ustaleń technicznych w sprawie organizacji Mistrzostw Europy, które odbędą się w trzech przygranicznych państwach, należących Euroregionu, do których należy niemiecki Zittau, polski Zgorzelec i czeski Hadek. Podczas obrad zapadły również decyzje w sprawie organizacji Halowych Mistrzostw Europy w 2015. Wśród kandydatów do organizacji halowych mistrzostw Europy było miasto Glasgow - Anglia, Ancona - Włochy, Steinkjer w Norwegia oraz Toruń. W imieniu władz miasta Torunia oraz Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, kandydaturę Polski przedstawił Jerzy Krauze. W drodze głosowania, 5 osobowy Zarząd EVAA,  jednogłośnie wybrał kandydaturę Polski. Zatem fakt otrzymania nominacji organizacji halowych Mistrzostw Europy w Toruniu jest niekwestionowanym sukcesem Polski. Należy wspomnieć, że w grudniu 2012 roku w Toruniu, powstanie najnowocześniejszy halowy obiekt lekkoatletyczny w Polsce. Arena toruńska będzie posiadała 6 torów, a na widowni zasiądzie aż 5 200 widzów. Należy dodać, że w Polsce nie organizowano tego typu imprezy sportowej. Przewiduje się, że z całej Europy do Torunia w 2015 roku przyjedzie około 4 000 sportowców.

Więcej…
 
Gala
Wpisany przez Arkadiusz Kozak (Arko)   
wtorek, 13 grudnia 2011 21:47

G A L A     L A U R Ó W    S P O R T U

W dniu 14 grudnia 2011 roku w sali kina kryterium, odbyła się uroczyste podsumowania działalności sportowej w mijającym roku w Koszalinie pod nazwą GALA LAURÓW SPORTU 2011. W trakcie Prezydent Miasta wręczył wyróżnienia dla zawodników za osiągnięcia sportowe oraz dla trenerów  za osiągnięcia w szkoleniu.  Była to okazja do spotkania zawodników, trenerów i działaczy sportowych w Naszym Mieście.

Nie zabrakło akcentów Naszego Towarzystwa, ponieważ za osiągnięcia sportowe nagrodą I stopnia Prezydenta Miasta wyróżniono Jerzego KRAUZE, w trakcie odbyły się także występy naszych sekcji CAPOEIRA i BREAK DANCE.

Po uroczystościach oficjalnych, odbyło się spotkanie przy kawie i słodyczach, na którym było możliwość porozmawiania, wymiany doświadczeń ludzi działających w sferze kultury fizycznej.

Więcej…
 
Wyazd do Jarosławca
Wpisany przez Arkadiusz Kozak (Arko)   
sobota, 03 grudnia 2011 16:10

WSPÓLNY  WYJAZD  NA  ZAWODY  DO  JAROSŁAWCA

W dniu 3 grudnia 2011 roku zorganizowaliśmy wspólny wyjazd autokarem do Jarosławca, gdzie wzięliśmy udział w XI Ogólnopolskim Biegu Mikołajkowym oraz zawodach Nordic Walking - dwie mile morskie. Zawody odbyły się pod hasłem "Powitanie zimy".Zawody rozpoczęły się biegami dzieci i młodzieży. W kategorii 10 lat i młodsi Paweł Kozak zajął 3 miejsce, zaś Bartek Musiał zajął 7 miejsce (był jednym z najłodszych uczestników).

W biegu głównym na dystansie 6 km poszczególne miejsca zajęli: 5 - Arkadiusz Kozak, 15 - Mieczysław Baran, 18 - Krzysztof Musiał, 30 - Marek Kierkosz, 31 - Michał Bieliński, 32 - Jacek Król, 34 - Krzysztof Bogdanowicz, 43 - Irena Samił-Kowalska, 46 - Marek Tchórzewski, 55 - Krzysztof Stosio, 66 - Leszek Donigiewicz, 70 - Izabela Frątczak, 75 - Krzysztof Grzybowski, 89 - Mariusz Dymiński, 95 - Marcin Grzybowski, 97 - Lucyna Bogacka, 98 - Tomasz Bogacki, 100 - Gracjan Rutkowski, 116 - Kazimierz Bułczyński, 120 - Waldemar Kozłowiecki.

W III Mikołajkowych 2 Milach Morskich w Nordic Walking zwyciężył Mirosław Bierkus, który stoczył walkę do ostatnich metrów z Adrianem Tofilem z Gdyni. Pozostali nasi reprezentanci zajęli natępujące miejsca: 10 - Waldemar Kozłowiecki, 17 - Marian Bartnik, 18 - Zbigniew Walo.

Na mecie wszyscy uczestnicy otrzymali medale w kształcie mikołaja, a także czekolady, herbatę oraz ciepły posiłek. Był to ciekawy wyjazd integracyjny członków Koszalińskiego TKKF, zakończony udziałem w zawodach. Wszyscy wyrażali opinię, że należy częściej organizowac takie wyjazdy, co weźmie pod uwagę Zarząd Towarzystwa w Nowym Roku.

 
Odbył się Family Cup - wakacje
Wpisany przez Arkadiusz Kozak (Arko)   
poniedziałek, 29 sierpnia 2011 14:30

IV AMATORSKIE TENISOWE MISTRZOSTWA KOSZALINA

W dniach 27-28.08.2011 r. na kortach KS „Gwardia” i Szkoły Muzycznej przeprowadziliśmy IV AMATORSKIE TENISOWE MISTRZOSTWA KOSZALINA W RODZINNYCH DEBLACH I MIKSTACH

"INVEST NIERUCHOMOŚCI FAMILY CUP 2011"

W turnieju udział wzięło 21 par „rodzinnych” w trzech kategoriach: gra podwójna panów, gra podwójna pań, gra mieszana (mixt). W ciągu soboty i niedzieli rozegrano 35 pojedynków. Oto wyniki turnieju:

DEBEL PANÓW

I miejsceRajmund i Dominik Kuch (ojciec i syn)

II miejsceMariusz i Konrad Olk (ojciec i syn)

III miejsce Daniel i Piotr Pawluch (bracia)

III miejsceRobert i Szymon Makiewicz (ojciec i syn)

DEBEL PAŃ

I miejsceAgnieszka i Kamila Gałeckie (matka i córka)

MIXT

I miejsceMirosław i Magda Dolny (ojciec i córka)

II miejsceElżbieta i Krzysztof Gajewscy (małżeństwo)

III miejsceOla i Piotr Zukal (małżeństwo)

III miejsceBożena i Przemek Mikulski (matka i syn)

Organizatorzy wyróżnili również statuetkami najmłodszą parę turnieju – rodzeństwo Anitę i Wojtka Myśliwiec oraz najstarszą – małżeństwo Gajewskich.

Wymienieni zawodnicy otrzymali puchary ufundowane przez sponsora. Poza tym wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe medale i ręczniki. Na zakończenie turnieju wręczeń dokonali: sponsor strategiczny turnieju INVEST NIERUCHOMOŚCI – pan Adam Jaremko oraz Wiceprezes Koszalińskiego TKKF – organizatora turnieju pan Tomasz Ciesielski. Po zakończeniu turnieju wszyscy uczestniczyli we wspólnym rodzinnym grilowaniu.

 
Turniej przedszoli
Wpisany przez Arkadiusz Kozak (Arko)   
niedziela, 29 maja 2011 19:15

TURNIEJ KOSZALIŃSKICH PRZEDSZKOLI

W dniu 27 maja 2011 roku na stadionie lekkoatletycznym przy ulicy Janka Stawisińskiego w Koszalinie, przeprowadziliśmy turniej rekreacyjno-sportowy koszalińskich przedszkoli. Turniej był otwarciem Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich w województwie zachodniopomorskim.

W Koszalinie otwierał cykl imprez w ramach XVII Sportowego Turnieju Miast i Gmin. Udział w nim wzięło 17 przedszkoli. Uroczystego otwarcia dokonał Zastępca Prezydenta Miasta Przemysław Krzyżanowski.

Rywalizacja odbywała się w 6-ciu konkurencjach. Dzieci rywalizowały w torach przeszkód: szarfa, slalom, piłka siatkowa, sztafeta, zaś dyrektorki przedszkoli w rzucie ringo do tarczy oraz darcie. Sędzią honorowym zawodów był Kazimierz Bułczyński (rekordzista świata na koszalińskim stadionie z 2010 roku w pięcioboju lekkoatletycznym w kat. 80- latków.

Przy sprzyjającej pogodzie wszyscy bawili się wspaniale. Werdykt sędziego brzmiał: "wszystkie przedszkola zajęły I miejsce". Wszystkie nagrodzono pucharami za udział, nagrodami rzeczowymi oraz słodyczami.

Fundatorami tych nagród byli: Urząd Miasta Koszalina, Renault Dubnicki, Invest Nieruchomości, którym serdecznie dziękujemy za wsparcie naszych działań w upowszechnianiu rekreacji wśród najmłodszych mieszkańców miasta.

Zdjęcia z turnieju

 


Strona 76 z 76