logo 6

Aktualności
24h Rawicki Festiwal Sportu za nami!

phoca thumb l 18582396 1033447296754914 7401349146303899287 n

Za nami 24h bieg sztafetowy w ramach VII Rawickiego Festiwalu Sportu. W dniach 20-21 maja dwie drużyny Amatorskiego Klubu Biegacza KTTKF rywalizowały na biegowej trasie w 17-osobowym składzie. Minimalnie lepsza okazała się druga z ekip, niemniej obie drużyny pokonały po 114 pętli, każda po 2800m co daje 638,4km pokonane przez naszych reprezentantów. Najwięcej pętli spośród naszych zawodników pokonał Dariusz Jarosz, a było ich 21 co było 2 wynikiem wśród wszystkich 19 drużyn. Dzielnie spisali się wszyscy, udało się uniknąć jakiejkolwiek poważniejszej kontuzji i dzięki temu wszyscy mogli wracać z uśmiechami na ustach i medalami na szyi. Wśród najbardziej doświadczonych w rawickich zmaganiach (czyli rywalizujących po raz 3) rozlosowaliśmy także pamiątkowe statuetki, a otrzymali je Dariusz Dzieszuk i Jan Zwoliński. Zapewne wrócimy tam za rok.
Na koniec mała prywata. Dzięki Alu, Gosiu, Jacku jeden i drugi, całej trójce Dariuszy, Jasiowi, Waldkowi, dwójce Dawidów, Zygmuntowi, Robertowi, Pawłowi, Tomkowi i naszemu biegającemu fotografowi Igorowi - to była przyjemność z Wami przeżywać tą imprezę.

Wyniki drużynowe   Wyniki indywidualne (drużyny nr 4 i 5)   Zdjęcia Facebook   Zdjęcia super-sport   Więcej zdjęć wkrótce.

Wracamy na Górę Chełmską

p1150216

Wraz z najbliższym wtorkiem 4 kwietnia wracamy z cotygodniowymi wspólnymi wybieganiami po terenach Góry Chełmskiej. Formuła pozostaje bez zmian - spotykamy się o 18:30 na parkingu przy Parku Linowym Avana na ulicy Rolnej i pokonujemy dystans w miarę możliwości dostosowany do umiejętności i potrzeb zebranych. Na spóźnialskich nie czekamy z racji tego, że świeżo po zmianie czasu dość szybko się mimo wszystko ściemnia. Do zobaczenia!

IX GP Klubu Biegacza zakończone!

/phocagallery/BIEGANIE/GP-KLOS/gp%2018.03.17rDnia 18 marca 2017 roku zakończyliśmy zmagania w ramach już IX (słownie - DZIEWIĄTEGO) sezonu Grand Prix Klubu Biegacza KTKKF. W ostatnim biegu na niezmiennej od pierwszego biegu trasie zwyciężył Kamil Orzechowski z czasem 17'54''. Cały cykl wygrał po raz pierwszy Jan Zwoliński, który wygrał klasyfikację generalną bez wygranego pojedynczego biegu. Systematyczność i wszystkie 6 startów zachowały jedynie 3 osoby, obok wyżej wymienionego jest byli to też Jakub Jarosz (3 miejsce) i Dawid Kułakowski (5 miejsce). Podium na 2 miejscu przy jedynie punktowej przewadze uzupełnił z aż 4 wygranymi biegami Adrian Kępka. Wśród naszych pań rywalizacja była równie zacięta. Najlepsza w generalce okazała się 7 w open Małgorzata Krzewińska ledwie 4 punkty przed Martyną Chodor, trzecia była Izabela Chodor. W sumie sklasyfikowano 42 osoby. Do zobaczenia za pół roku na jubileuszowym Kłosie!

Wyniki       Końcowa klasyfikacja generalna

GP Klubu Biegacza - wyniki

p1150195

Dnia 18 lutego odbył się przedostatni bieg w ramach cyklu GP Klubu Biegacza. Bieg na dystansie 5km wygrał po raz czwarty Adrian Kępka z czasem 19'38'' przed liderem klasyfikacji generalnej Janem Zwolińskim. Udział wzięło 18 zawodników i jeden pies. Po biegu tradycyjnie porozmawialiśmy przy ciepłej herbacie. Ostatni bieg w ramach cyklu odbędzie się 18 marca.

Wyniki   Generalka   Zdjęcia

p1150160

Nowy Rok za nami, więc jak co miesiąc spotkaliśmy się w ramach IX edycji Grand Prix Klubu Biegacza KTTKF by rywalizować na dystansie 5km. 14 stycznia oznaczał zimę, a zatem pierwszy raz podłoże było śliskie i da się to odczuć w wynikach. Wygrał Adrian Kępka z czasem 21'26'', a udział wzięło 18 osób. Po biegu przy herbacie rozdano upominki sponsorowane przez 2 spośród nas. Następne zawody w ramach cyklu zaplanowane są na 18 lutego.

p1150105

Dnia 10 grudnia odbył się trzeci bieg w ramach IX Grand Prix Klubu Biegacza KTTKF. W rywalizacji na dystansie 5km wzięło udział 15 osób, zawody wygrał Adrian Kępka z czasem 19'15''. Po biegu przy herbacie rozlosowaliśmy nagrodę. Przy okazji należy przypomnieć o poniedziałkowym spotkaniu Klubu Biegacza gdzie podsumujemy miniony już sezon. Ustalona zostanie też data kolejnego GP w Kłosie.

p1150026

Dnia 19 listopada odbył się drugi bieg w ramach IX Grand Prix Klubu Biegacza KTTKF. Na dystansie 5km w miejscowości Kłos bieg ukończyło 30 zawodników i zawodniczek, najszybszy okazał się Marek Pec z czasem 19'29''. Po biegu rozlosowaliśmy wśród uczestników 2 nagrody oraz napiliśmy się pysznej herbaty. Kolejny bieg zaplanowany jest na 10 grudnia.