NASI SPONSORZY

a44acd9634eed398

 

fish

 

Logo decathlon Koszalin

 

logo 3re co official

 

 

PARTNER MEDYCZNY

logo-SPONDYLUS

PARTNER STRATEGICZNY XVII BIEGU WENEDÓW

Lotto

NASI PARTNERZY

logo koszalin

ck105-
Logo-ZOS

Logo PFNW

Wizytówka

KSE logo

PARTNER TECHNICZNY

4run - logo wersja full

 

Brooks

 

logo 6

Aktualności
Lutowe GP KB już niebawem!

IMG 4269 Na 20 lutego zaplanowany jest przedostatni bieg w ramach tegorocznego cyklu GP Klubu Biegacza KTKKF. Do zobaczenia!

 
Wyniki Grand Prix Klubu Biegacza

IMG 4425

Dziwne mamy czasy, po lewej musimy oglądać archiwalne zdjęcie, niemniej 16 stycznia 2021 roku dwudziestka śmiałków pokonała po raz kolejny trasę 5-kilometrowej pętli w pobliżu Kłosu w ramach XIII Grand Prix Klubu Biegacza KTKKF. Najszybszym wśród panów okazał się być Mateusz Witkowski, zaś w stawce pań była to nowa liderka żeńskiej klasyfikacji generalnej - Martyna Chodor. Informacja o terminie lutowego biegu pojawi się na stronie.

Wyniki     Generalka

 
Znamy terminy GP Klubu Biegacza!

IMG_4272.jpgNa 16 stycznia i 20 lutego zaplanowaliśmy kolejne biegi w ramach XIII Grand Prix Klubu Biegacza KTKKF. Oczywiście forma ich rozegrania wciąż pozostaje zależna od panujących obostrzeń, acz wierzymy, że wszystko wróci do normy. Terminy rzecz jasna mogą jeszcze ulec zmianie, śledźcie ewentualne komunikaty. Do zobaczenia!

 
Grudniowe GP KB zakończone

100 1826 Specyficzne czasy, więc i nieco inna rywalizacja. Zdjęcie niestety z głębokiego archiwum, a dziś w ramach już XIII sezonu Grand Prix Klubu Biegacza KTKKF 21 osób zmierzyło się z dystansem 5km na naszej tradycyjnej pętli koło miejscowości Kłos. Najlepszy czas wykręcił niegdysiejszy dominator tej trasy - Mateusz Witkowski. Jego czas to 16'37''. Wśród pań po raz trzeci najszybsza była Karolina Gołek z rezultatem 21'36'', a prowadzenie w klasyfikacji generalnej powiększył Michał Rykiel. O styczniowej edycji będziemy informować zapewne niebawem.

Wyniki     Generalka

 
Listopadowe GP KB za nami

listopad

W dość nietypowych okolicznościach powrotu do korzeni treningowej formuły odbył się drugi bieg w ramach XIII sezonu Grand Prix Klubu Biegacza KTKKF. Może i zabrakło nieco tej rywalizacji, ale czasy wskazują, że każdy chciał pobiec mocno i zmierzyć sobie jak najlepszy rezultat. Ponownie najlepszy wynik wykręcili Michał Rykiel wśród panów i Karolina Gołek wśród pań, analogiczna do października była też liczba osób, która pojawiła się na tej pętli, a było ich 20. Jeśli tylko warunki pozwolą to kolejny bieg w tejże treningowej formule sprawdzenia się planujemy na 5 grudnia (tydzień wcześniej niż było zapowiadane aby nie kolidować z Tourem Jamnejskim). Śledźcie jednak komunikaty na stronie!

Wyniki     Generalka

 
Wyniki GP Klubu Biegacza październik 2020r.

img 20201031 094854

Udało się! Otworzyliśmy dziś już po raz trzynasty Grand Prix Klubu Biegacza Koszalińskiego Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej. XIII sezon GP ruszył pomimo różnych niesprzyjających okoliczności w postaci trwającej pandemii, a na pierwszym biegu zachowując wszelkie możliwe środki ostrożności stawiło się 20 osób. Najszybszy w swoim debiucie na tej trasie został Michał Rykiel z czasem 17'17'', wśród pań natomiast najlepszy wynik wykręciła Karolina Gołek z rezultatem 22:09. Z wiadomych przyczyn tym razem nie cieszyliśmy się ogniskiem, ale i tak miło było znów wrócić na trasę 5-kilometrowej pętli w Kłosie. Kolejny bieg zaplanowany jest na 14 listopada.

Wyniki     Generalka

 
Spotkanie Klubu Biegacza odwołane. Jutrzejsze GP odbędzie się!

p1150550d

Z przykrością informujemy, że w związku z panującą w Polsce sytuacją epidemiologiczną i narzuconymi w jej wyniku obostrzeniami nie może dojść do skutku poniedziałkowe spotkanie Klubu Biegacza.

Jednocześnie przypominamy, że zakazy nie dotyczą organizacji wydarzeń sportowych, więc bez problemu jutro o godzinie 10:00 możemy zobaczyć się na starcie już trzynastego (!) sezonu Grand Prix Klubu Biegacza KTKKF. Do zobaczenia.