NASI SPONSORZY

a44acd9634eed398

 

fish

 

Logo decathlon Koszalin

 

logo 3re co official

 

 

PARTNER MEDYCZNY

logo-SPONDYLUS

PARTNER STRATEGICZNY XVII BIEGU WENEDÓW

Lotto

NASI PARTNERZY

logo koszalin

ck105-
Logo-ZOS

Logo PFNW

Wizytówka

KSE logo

PARTNER TECHNICZNY

4run - logo wersja full

 

Brooks

 

logo 6

Aktualności
Wyniki grudniowego GP Klubu Biegacza

zdjciegrudniowe 2021 kos18 grudnia 2021 roku po raz trzeci w tym sezonie spotkaliśmy się na biegu w ramach GP Klubu Biegacza KTKKF. Na starcie zjawiła się siedemnastka śmiałków, a po wygraną sięgnął Rafał Nakonieczny. Wynik nowego lidera klasyfikacji generalnej to 18:46. Wśród pań po raz kolejny najszybsza była Martyna Chodor z rezultatem 22:35. Po biegu tradycyjnie na wszystkich czekała gorąca herbata.

Następne biegi wstępnie zostały zaplanowane na 8 stycznia, 12 lutego oraz 12 marca. Daty jeszcze są do potwierdzenia.

Wyniki bieguaaaaaaKlasyfikacja generalna

 

 
Listopadowe GP Klubu Biegacza za nami

zdjcie listopad kos

20 listopada w wietrznej aurze 15 biegaczom i biegaczkom dane było spotkać się na drugim biegu w ramach XIV Grand Prix Klubu Biegacza KTKKF. Najszybciej pięciokilometrową pętlę w lesie w pobliżu miejscowości Kłos pokonał Rafał Nakonieczny z czasem 18'10''. U pań ponownie najlepsza była Martyna Chodor, a jej rezultat 22'31''. Następny bieg z naszego cyklu planujemy na 18 grudnia. Do zobaczenia!

Wyniki bieguaaaaaKlasyfikacja generalna

 
Grand Prix Klubu Biegacza 2021 podsumowane!

To już koniec spotkań biegowych na 5-kilometrowej pętli koło miejscowości Kłos w sezonie 2020/21! Trzynasta już edycja Grand Prix Klubu Biegacza KTKKF przeszła do historii, a pożegnaliśmy ją z przytupem organizując po raz 3 w historii bieg pościgowy. W nim najlepszy okazał się paradoksalnie najsłabszy z obecnych na starcie pod kątem najszybszego wyniku w tegorocznym GP - Jakub Jarosz. Za jego plecami metę przekroczyła Monika Krzewińska, a podium domknął cichy bohater dnia - Miłosz Szkołuda. Poprawić się o 9 sekund biegając poniżej 17 minut? Wielki szacunek!

Po biegu była okazja wręczyć statuetki dla najlepszych w sezonie wśród panów i pań, a także pucharki dla najlepszej trójki własnie edycji specjalnej. Jeśli chcecie sprawdzić wyniki biegu to są dostępne własnie tutaj: Wyniki edycji specjalnej 2021. Do zobaczenia w sezonie 2021/22?

img 4471

img 4501

img 4479

 
Podsumowanie GP Klubu Biegacza 2020/21

p1150550d

W związku z luzowaniem się obostrzeń co do uprawiania sportu na świeżym powietrzu na 24 kwietnia zaplanowaliśmy spotkanie podsumowujące już XIII Grand Prix Klubu Biegacza KTKKF. Będą wręczone pucharki za cały cykl, pojawi się też okazja do poprawienia swojego najlepszego rezultatu, a na koniec jeśli przepisy pozwolą posiedzimy przy ognisku. Tradycyjnie zaczniemy o 10:00.

Najlepsze czasy w sezonie

 
Wyniki XIII GP Klubu Biegacza marzec 2021r.
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 

IMG 3911Zakończyliśmy już XIII sezon Grand Prix Klubu Biegacza Koszalińskiego Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej! W ostatnim, marcowym biegu, sklasyfikowanych zostało 21 osób, a najlepszy czas w rywalizacji z czasem na 5-kilometrowej pętli w okolicy miejscowości Kłos okazał się być Miłosz Szkołuda z czasem 16:59. Klasyfikację generalną wygrał drugi na mecie Michał Rykiel. Wśród pań dziś zwyciężyła Sabina Sznyter z wynikiem 20:13, a generalka padła łupem Martyny Chodor. Na podium, które planujemy w trakcie podsumowującego wszystko biegu specjalnego (o ile rzecz jasna pozwoli poluzowanie obostrzeń...), staną jeszcze Tomasz Kukieła i Arkadiusz Kozak oraz Małgorzata Krzewińska i Karolina Gołek. Ogólnie sklasyfikowano 38 osób, z czego 7 z nich wzięło udział we wszystkich biegach: Michał Rykiel, Tomasz Kukieła, Dawid Kułakowski, Małgorzata Krzewińska, Dariusz Jarosz, Jakub Jarosz i Krzysztof Kurłowicz. Szczegóły podsumownia cyklu pojawią się na stronie, oby niebawem.

Wyniki biegu     Końcowa klasyfikacja generalna     Najlepsze czasy w sezonie

 
Lutowe GP KB za nami

img 20201031 094854

Przyszła pogodowa wiosna, pojawiło się z tygodniowym spóźnieniem szybkie bieganie w ramach XIII Grand Prix Klubu Biegacza KTKKF. W 5. z 6. biegów w tegorocznym cyklu najlepszy okazał się Miłosz Szkołuda z czasem 17'12'', zaś wśród pań najszybciej trasę pokonała Sabina Sznyter, a jej rezultat to 20'25''. Tym razem 5-kilometrową pętlę w pobliżu Kłosu pokonało 18 śmiałków. Finał cyklu zaplanowany jest na 27 marca.

Wyniki     Generalka

 
GP Klubu Biegacza przełożone!

p1140293

Informujemy, że w związku z bardzo słabym stanem nawierzchni w lesie, oblodzeniem i ogólnym stanem zabierającym przyjemność oraz stwarzającym niebezpieczeństwo kontuzji przenosimy Grand Prix Klubu Biegacza KTKKF o tydzień. Śledźcie stronę, albowiem jeśli nic się nie zmieni będziemy podejmować dalsze decyzje. Oby do zobaczenia 27 lutego o godzinie 10:00 na starcie!