NASI SPONSORZY

a44acd9634eed398

 

fish

 

Logo decathlon Koszalin

 

logo 3re co official

 

 

PARTNER MEDYCZNY

logo-SPONDYLUS

PARTNER STRATEGICZNY XVII BIEGU WENEDÓW

Lotto

NASI PARTNERZY

logo koszalin

ck105-
Logo-ZOS

Logo PFNW

Wizytówka

KSE logo

PARTNER TECHNICZNY

4run - logo wersja full

 

Brooks

 

logo 6

IV Bieg Sylwestrowy i Nordic walking
Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Arkadiusz Kozak (Arko)   
czwartek, 27 grudnia 2012 10:30

W dniu 29 grudnia 2012 roku w centrum miasta Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej przeprowadziło kolejną imprezę rekreacyjno-sportową pod nazwą IV Koszaliński Bieg Sylwestrowy.

100_1312W trakcie jesj trawania o godz. 11.00 odbył się marsz Nordic Walking, zaś równo o godz. 12.00 wystartowali zawodnicy w biegu ulicznym. Obydwie dyscypliny odbyły się na jednokowych dystansach 5,3km (5 pętli po 1 060 m). Trasa bardzo atrakcyjna po uliczkach wokól Ratusza. Na starcie stanęł 195 osób (154 - bieg, 41 - nordic walking). Każdy z uczestników otrzymał okolicznościowy odlewany medal, bułkę, ciepłą herbatęoraz bezpłatny wstę na zajęcia w Pure Fitness.

 

 

Wśród mężczyzn w biegu najlepszym okazał się Jarosław Cichocki z Białogardu, a najlepszą kobietą okazała się Aleksandra Pochranowicz z Białego Boru (obroniła tytuł z roku poprzedniego). Na drugim wysokim miejscu uplasował się zawodnik z Koszalina Ryszard Zaborski. Zaś najlepszą wśród mieszkanek z Koszalina okazała się Justyna Suszko.Były to zawody kończące rywalizację w GRAND PRIX Koszalina w 2012 roku. Wręczenie wyróżnień nastąpi w dniu 20 kwietnia 2013 roku na Górskim Biegu i Pucharze Pomorza w Nordic Walking.

Serdeczne podziękowania składamy współorganizatorom: Zarządowi Obiektów Sportowych Sp. z o.o., Centrum Kultury 105, Koszalińskiemu Sztabowi Ratownictwa, Klubowi Osiedlowemu KSM "Przylesie" oraz Sponsorom: Pure Fitness, Invest Nieruchomości.

Przedsięwzięcie przeprowadzone było ze środków Urzędu Miasta Gminy Koszalin.

Wyniki biegu - 5,3 km Wyniki nordic walking - 5,3 km Zdjęcia z biegu Zdjęcia NW