NASI SPONSORZY

a44acd9634eed398

 

fish

 

Logo decathlon Koszalin

 

logo 3re co official

 

 

PARTNER MEDYCZNY

logo-SPONDYLUS

PARTNER STRATEGICZNY XVII BIEGU WENEDÓW

Lotto

NASI PARTNERZY

logo koszalin

ck105-
Logo-ZOS

Logo PFNW

Wizytówka

KSE logo

PARTNER TECHNICZNY

4run - logo wersja full

 

Brooks

 

logo 6

V Cross Góry Chełmskiej
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Arkadiusz Kozak (Arko)   
sobota, 17 sierpnia 2013 18:18

IMG 9977W dniu 17 sierpnia 2013 roku Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej zorganizowało imprezę rekreacyjno - sportową pod nazwą V CROSS GÓRY CHEŁMSKIEJ. Impreza została przeprowadzona po raz 16, ponieważ wcześniej organizowana jako bieg pamięci Józefa Niekrasza, znanego w Koszalinie maratończyka i jednego z założycieli Amatorskiego Klubu Biegacza TKKF Koszalin.

W tym roku na starcie biegu głónwego zamedowało się 143 i wszyscy ukończyli rywalizację na dystansie 5km. Najlepszym w klasyfikacji generalnej okazał się Arkadiusz Kozak (TKKF Koszalin), który pokonał trasę w czasie 17min 57s. Wśród kobiet nalepszą okazała się Małgorzata Kotara-Pałka z Koszalina.

Przeprowadzono ponadto bieg rodzinny na dystansie ok. 500m, w którym wystartowało 25 rodzin. Po raz pierwszy w Koszalinie odbyły się I MISTRZOSTWA KOSZALINA W CROSSDUATHLONIE. Zawodnicy do pokonania mieli: 2,4km bieg, 4,8km rower, 2,4km bieg. Do rywalizacji przystąpiło 15 śmiałków, a rywalizację ukończyło 14. Najlepszym okazał się reprezentant Piły Miłosz Czechowicz. Najmłodszym okazał się Paweł Kozak 12 lat (TKKF Koszalin), który ukończył rywalizację na wysokim 7 miejscu. Dyscyplina okazała się bardzo widowiskową i skupiła wiele osób, które głośno dopingowali rywalizujących. Do początek organizowanych imprez w tej dyscyplinie. Zdjęcia  Wyniki:   Bieg główny 5km        Crossduathlon      Nordic Walking 5km      Zdjęcia

Zawody współfinansowane ze środków Urzędu Miasta Gminy Koszalin