NASI SPONSORZY

a44acd9634eed398

 

fish

 

Logo decathlon Koszalin

 

logo 3re co official

 

 

PARTNER MEDYCZNY

logo-SPONDYLUS

PARTNER STRATEGICZNY XVII BIEGU WENEDÓW

Lotto

NASI PARTNERZY

logo koszalin

ck105-
Logo-ZOS

Logo PFNW

Wizytówka

KSE logo

PARTNER TECHNICZNY

4run - logo wersja full

 

Brooks

 

logo 6

Rodziny rywalizowały na kortach
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Arkadiusz Kozak (Arko)   
poniedziałek, 02 września 2013 10:15

P1100314W dniu 24. 08.2013 r. i 31.08.2013 r. na kortach KS „Gwardia” i Szkoły Muzycznej rozegrano VI Rodzinne Mistrzostwa Koszalina w Tenisie Ziemnym, których organizatorem było Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej. Sponsorem strategicznym był Bank Polski PKO BP.

W pierwszą sobotę startowało 9 par w dwóch kategoriach. Wyniki turnieju: debel panów: I miejsce – BŁAŻEJ I ANDRZEJ MAJKOWSCY; debel pań I miejsce – BARBARA I KAROLINA BUCZEK. Najlepsze pary otrzymały puchary ufundowane przez Koszalińskie TKKF.

W drugą sobotę startowało 21 par w trzech kategoriach. Wyniki turnieju: debel panów: I miejsce – GRZEGORZ I MAREK WAWRZYNIAK, II miejsce – MATEUSZ I PRZEMYSŁAW GORT;  debel pań: I miejsce – BARBARA I KAROLINA BUCZEK, II miejsce – BEATA I MAŁGORZATA OPAŁEK;  gra mieszana, I miejsce – EWA TURCZYN I ZBIGNIEW DZIURA, II miejsce – JULIA I MICHAŁ SZCZAWIŃSCY.

P1100330Turniej odbył się w ramach miejskiej akcji BEZPIECZNE WAKACJE. Podczas poczęstunku rozlosowano nagrody rzeczowe ufundowane przez Koszalińskie TKKF oraz PKO BP. 

Sekcja tenisa ziemnego przy TKKF Koszalin prowadzi zapisy do szkółki tenisowej zarówno dzieci jak i rodziców. Bliższe informacje na http://www.centrumtenisowekoszalin.pl/ lub TKKF Koszalin.

Zawody współfinansowane ze środków Urzędu Miasta Gminy Koszalin