logo 6

Nasi reprezentanci startowali w Schwedt/Oder
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny

nationalparklauf criewen 2013 072Nasi reprezentanci w dniach 20-22.09.2013 roku przebywają na wymianie partnerskiej w Schwedt/Oder w Niemczech. W dniu 21 września uczestniczyli w imprezie biegowej 8.SCHWEDTER NATIONALPARKLAUF. Trasa bieg przełajowego (po drogach i alejkach parku) była dla uczestników bardzo wymagająca.

Nasi reprezentanci startowali na dystansach od 4km do 21,1km odnosząc wiele sukcesów. W klasyfikacji generalnej I miejsca zajęli: 12-letni Paweł Kozak 4km (17min 22s.), Arkadiusz Kozak 21,1km (1godz. 21 min 35s.). Na dystansie 4km III miejsce wśród kobiet zajęła Anna Orzeł (20min 52s.). W klasyfikacji generalnej na dystansie 10km nasi zajęli następujące miejsca: II miejsce Joanna Ziomek, V miejsce Krzysztof Bogdanowicz (43min 32s.). W biegu na dystansie 10 km uczestniczył także Dariusz Ziomek, który przez cały dystans towarzyszył małżonce, mobilizując ją do pokonania trasy w jak najlepszym czasie.
Była to kolejna sportowa wizyta reprezentantów Koszalińskiego TKKF w Schwedt/Oder w ramach współpracy pomiędzy miastami partnerskimi naszego miasta. Zaś reprezentacje tych miast zapraszane są corocznie do Koszalina na Międzynarodowy Bieg Wenedów w miesiącu maju.