NASI SPONSORZY

a44acd9634eed398

 

fish

 

Logo decathlon Koszalin

 

logo 3re co official

 

 

PARTNER MEDYCZNY

logo-SPONDYLUS

PARTNER STRATEGICZNY XVII BIEGU WENEDÓW

Lotto

NASI PARTNERZY

logo koszalin

ck105-
Logo-ZOS

Logo PFNW

Wizytówka

KSE logo

PARTNER TECHNICZNY

4run - logo wersja full

 

Brooks

 

logo 6

PRZEPROWADZILIŚMY BIEG GÓRSKI
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Arkadiusz Kozak (Arko)   
środa, 15 października 2014 06:54

DSCN0345W sobotę 11 października przeprowadziliśmy imprezę biegową "Koszaliński Bieg Górski". Była to czwarta odsłona Grand Prix Koszalina w biegach w sezonie 2014.

Mimo zmiennych warunków atmosferycznych na starcie stawiło sie 128 zawodniczek i zawodników. Rywalizowano na pętli o długości 5km i różnicy wzniesień ponad 300m, co sprawiało, że trasa była bardzo wymagająca. Zawodnicy mieli do wyboru dystans 5km lub 15km. Na dystansie 5km najlepszym okazał się Kamil Teofilak (Bałtyk Koszalin), a na pokonanie trasy potrzebował 21 min i 59 sekund. Na drugim miejscu uplasowł się Łukasz Milewczyk (LKS Braci Petk Lębork), a na najniższym stopniu podium znalazł się Damian Wesołowski (AZS UAM Poznań). Wsród kobiet zwyciężyła reprezentantka Koszalina Małgorzata Kotara-Pałka, przed Karoliną Kubiak i Izabelą Frątczak.

 

Wyniki 5km

Na dystansie 15 km jako pierwszy linię mety przekroczył Piotr Ignaczak z Białogardu, na miejscu drugim zameldował się Norbert Borzęcki (Koszalin), a trzeci był Arkadiusz Węgłowski (Kołobrzeg). Najlepszą wśród kobiet była Urszula Kasztelan z Koszalina. Na mecie wyprzedziła Martynę Chodor oraz Agnieszkę Konkel.

Wyniki 15 km

Na mecie zawodnicy otrzymali okazjonalne odlewane medale, ciepłą herbatę oraz ciepły posiłek regeneracyjny. Zakończenie cyklu już 27 grudnia w Hali Widowiskowo-Sportowej w Koszalinie, gdzie znajdować się będzie meta Koszalińskiego Biegu Sylwestrowego. Serdecznie zapraszamy ....