NASI SPONSORZY

a44acd9634eed398

 

fish

 

Logo decathlon Koszalin

 

logo 3re co official

 

 

PARTNER MEDYCZNY

logo-SPONDYLUS

PARTNER STRATEGICZNY XVII BIEGU WENEDÓW

Lotto

NASI PARTNERZY

logo koszalin

ck105-
Logo-ZOS

Logo PFNW

Wizytówka

KSE logo

PARTNER TECHNICZNY

4run - logo wersja full

 

Brooks

 

logo 6

INVEST NIERUCHOMOŚCI FAMILY CUP 2008
Wpisany przez Arkadiusz Kozak (Arko)   
sobota, 12 marca 2011 20:28

W dniu 30 sierpnia 2008 roku Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej  przeprowadziło rodzinny turniej pod nazwą INVEST NIERUCHOMOŚCI FAMILY CUP 2008. Były to rodzinne rozgrywki par złożonych z najbliższych członków rodziny. W turnieju udział wzięło 8 par.

W deblu pań pierwsze miejsce zdobyły Sonia i Natalia SMOLIŃSKIE. W mikstach zwyciężyli Ewelina i Krzysztof MICHALSCY pokonując w finale Ewę i Arkadiusza KOZAK. W najliczniej reprezentowanych deblach panów sukces odnieśli Marcin i Paweł SKRZYPEK przed parą Mirosław i Michał MIKIETYŃSKI. Trzecie miejsce zajęli Michał i Adam MALINOWSCY.

Zwycięzcy otrzymali medale, dyplomy oraz statuetki, które wręczali główny sponsor właściciel firmy INVEST NIERUCHOMOŚCI Pan Borys BORATYŃSKI, Prezes KTKKF Arkadiusz KOZAK. Po rozegraniu turnieju wszyscy uczestnicy wzięli udział w spotkaniu familijnym przy grillu i słodkich wypiekach ufundowanych przez cukiernię KALISZCZAK.

Organizator turnieju zgłosili zawody do przyszłorocznego ogólnopolskiego kalendarza ATP – „Tenis gram bo lubię” jako coroczną imprezę organizowaną w Koszalinie. W przyszłym roku planuję się również zorganizować podobny turniej tylko dla dzieci i młodzieży amatorsko grającej w tenisa.