NASI SPONSORZY

a44acd9634eed398

 

fish

 

Logo decathlon Koszalin

 

logo 3re co official

 

 

PARTNER MEDYCZNY

logo-SPONDYLUS

PARTNER STRATEGICZNY XVII BIEGU WENEDÓW

Lotto

NASI PARTNERZY

logo koszalin

ck105-
Logo-ZOS

Logo PFNW

Wizytówka

KSE logo

PARTNER TECHNICZNY

4run - logo wersja full

 

Brooks

 

logo 6

Bieg Trzech Króli 2019
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Jacek Moszyński   
czwartek, 24 stycznia 2019 07:51

3kroli2019W niedzielę 20.01.2019 odbył się w Jamnie kolejny bieg Touru Jamneńskiego - Bieg Trzech Króli. Przy pięknej pogodzie na starcie stanęło 201 zawodników. Mieli do pokonania tradycyjnie dystans 5 km. Najszybszym wśród mężczyzn okazał sie reprezentant Słupska Mariusz Borychowski, przed naszym zawodnikiem Kamilem Orzechowskim i Albinem Zacharczukiem z Hrubieszowa. Wśród kobiet prym wiodły koszalinianki - wygrała Agnieszka Konkel przed Karoliną Chorąży i Sabiną Sznyter z Polanowa. Z naszych zawodników, poza Kamilem, na podium w kategoriach wiekowych stanęli: Gosia Krzewińska (K60-1), Robert Kościelniak (M50-1) i Łukasz Hubert (M30-2). W rywalizacji drużynowej zwyciężył Mario Team.

Tego samego dnia w Szczecinie odbyła się II Edycja Extreme Wolf Wataha 2019, w którym startował nasz reprezentant Dawid Kułakowski, zajmując 11 miejsce na dystansie 12 km. Serdecznie gratulujemy.