logo 6

Wyniki XIII GP Klubu Biegacza marzec 2021r.
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny

IMG 3911Zakończyliśmy już XIII sezon Grand Prix Klubu Biegacza Koszalińskiego Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej! W ostatnim, marcowym biegu, sklasyfikowanych zostało 21 osób, a najlepszy czas w rywalizacji z czasem na 5-kilometrowej pętli w okolicy miejscowości Kłos okazał się być Miłosz Szkołuda z czasem 16:59. Klasyfikację generalną wygrał drugi na mecie Michał Rykiel. Wśród pań dziś zwyciężyła Sabina Sznyter z wynikiem 20:13, a generalka padła łupem Martyny Chodor. Na podium, które planujemy w trakcie podsumowującego wszystko biegu specjalnego (o ile rzecz jasna pozwoli poluzowanie obostrzeń...), staną jeszcze Tomasz Kukieła i Arkadiusz Kozak oraz Małgorzata Krzewińska i Karolina Gołek. Ogólnie sklasyfikowano 38 osób, z czego 7 z nich wzięło udział we wszystkich biegach: Michał Rykiel, Tomasz Kukieła, Dawid Kułakowski, Małgorzata Krzewińska, Dariusz Jarosz, Jakub Jarosz i Krzysztof Kurłowicz. Szczegóły podsumownia cyklu pojawią się na stronie, oby niebawem.