NASI SPONSORZY

a44acd9634eed398

 

fish

 

Logo decathlon Koszalin

 

logo 3re co official

 

 

PARTNER MEDYCZNY

logo-SPONDYLUS

PARTNER STRATEGICZNY XVII BIEGU WENEDÓW

Lotto

NASI PARTNERZY

logo koszalin

ck105-
Logo-ZOS

Logo PFNW

Wizytówka

KSE logo

PARTNER TECHNICZNY

4run - logo wersja full

 

Brooks

 

logo 6

31 Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters 2021 w Olsztynie.
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Jerzy Krauze   
wtorek, 29 czerwca 2021 16:13

Jurek Krauze MP Olsztyn 2021 - 1 miejsce 100m ppł

W dniach 26-27 czerwca 2021 r. w Olsztynie odbyły się 31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters.
W zawodach wystartowało 573 zawodników, w tym również lekkoatleci z Francji, Estonii, Łotwy i Ukrainy.
W Mistrzostwach Polski, Koszalin był reprezentowany przez 7 zawodników, w tym także przez jedną panią.
Mimo restrykcji związanych z COVID 19, które skutkowały zamknięciem obiektów sportowych, a co za tym idzie brakiem możliwości trenowania, ku sporemu zaskoczeniu większość naszych mastersów uzyskiwało wyniki lepsze niż w poprzednim 2020 roku podczas Mistrzostw Polski.


Reprezentanci Koszalina zdobyli łącznie 18 medali, w tym 4-krotrnie wywalczyli tytuł Mistrza Polski, 9-krotnie tytuł
Wicemistrza Polski oraz 5-krotnie stawali na podium z brązowym medalem Mistrzostw Polski Masters.


Wyniki naszych reprezentantów:

Włodzimierz Głowacki - M80
1 miejsce – 800 m - 03:43.03 min
1 miejsce - 1500 m - 07:32.84 min
Jerzy Krauze – M55 (Wiceprezes KTKKF)
1 miejsce 100 m przez płotki 17.97 s
2 miejsce - 100 m - 13.29 s
2 miejsce - 200 m - 27.62 s
3 miejsce - rzut oszczepem - 40.06 m
Leszek Jaworski M65
1
miejsce trójskok - 9.24 m
2 miejsce w dal - 4.63 m
2 miejsce 100 m - 13.90 s
3 miejsce 200 m - 29.70 s
Jan Suski M65
2 miejsce 100 m ppł - 23.78 s
2 miejsce 300 m ppł - 57.23 s
3
miejsce wzwyż - 1.25 cm
3 miejsce trójskok - 8.25 m
Grzegorz Suski M40
2 miejsce w dal - 5.07 m
2 miejsce trójskok - 12.06 m
Agnieszka Zboińska K45
2 miejsce w dal - 3.72 m
4 miejsce 100 m 15.78 s
4 miejsce 200 m - 33.38 s
5
miejsce 400 m - 1:20.85 min
Wojciech Zboiński
M50
3 miejsce
400 m - 1:01.38 min
5 miejsce 200 m - 27.98 s