NASI SPONSORZY

a44acd9634eed398

 

fish

 

Logo decathlon Koszalin

 

logo 3re co official

 

 

PARTNER MEDYCZNY

logo-SPONDYLUS

PARTNER STRATEGICZNY XVII BIEGU WENEDÓW

Lotto

NASI PARTNERZY

logo koszalin

ck105-
Logo-ZOS

Logo PFNW

Wizytówka

KSE logo

PARTNER TECHNICZNY

4run - logo wersja full

 

Brooks

 

logo 6

Aktualności
Wyniki GP Klubu Biegacza styczeń 2023r.

Zdjęcie styczeń 2023Za nami trzeci z biegłów w ramach XV sezonu Grand Prix Klubu Biegacza KTKKF. Tym razem do rywalizacji przystąpiło 18 zawodników i zawodniczek, a z najlepszym czasem na mecie zameldował się Arkadiusz Kozak, któremu pokonanie 5km zajęło 17 minut i 46 sekund. Wśród pań ponownie najmocniejsza okazała się być Martyna Chodor, a na prowadzeniu w klasyfikacji generalnej umocnił się trzeci dziś Jan Zwoliński. Przed nami jeszcze trzy biegi zaplanowane na 11 lutego (za grudzień), 25 lutego i 11 marca. Do zobaczenia!

WynikiaaaaaKlasyfikacja generalna

 
Wyniki XV GP Klubu Biegacza listopad 2022r.

zdjcie listopad kos26 listopada spotkaliśmy się w pobliżu miejscowości Kłos by u podnóża Góry Chełmskiej po raz drugi w tym sezonie rywalizować w ramach XV Grand Prix Klubu Biegacza KTKKF. Na starcie zameldowało się 21 zawodników oraz kilku widzów, a 5-kilometrową pętlę najszybciej pokonał Mariusz Borychowski. Jego czas to 17:04. Wśród pań najlepsza okazała się być ponownie Martyna Chodor z wynikiem 23:04. Na prowadzenie w klasyfikacji generalnej wysunął się z kolei Jan Zwoliński. Czy obroni pozycję lidera? Tego dowiemy się podczas kolejnego biegu, który zaplanowany jest na 17 grudnia. Do zobaczenia!

Wyniki     Klasyfikacja generalna

 
Zaczynamy XV Grand Prix Klubu Biegacza!

p1140296Już 22 października zainaugurujemy po raz 15. Grand Prix Klubu Biegacza Koszalińskiego Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej. Tradycyjnie w sobotę o godzinie 10:00 spotkamy się na 5-kilometrowej, leśnej pętli w pobliżu miejscowości Kłos, by po raz pierwszy w tym sezonie pościgać się. Do zobaczenia!

 
Sprzątamy trasę Biegu Górskiego

phoca thumb l DSCN0377Wielkimi krokami zbliża się XIII Koszaliński Bieg Górski. Jak co roku w jego przeddzień przygotujemy trasę, by ta była wolna od liści i innych utrudnień. Zbiórka przy Parku Linowym w piątek, 29 kwietnia o godzinie 17:30. Prosimy o zabranie ze sobą grabi oraz innych niezbędnych pomocy. Do zobaczenia!

 
Podsumowaliśmy XIV GP Klubu Biegacza

zdjcie marzec 2022 kos

W dniu 26 marca podsumowaliśmy XIV sezon Grand Prix Klubu Biegacza Koszalińskiego Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej. Zwycięzcami klasyfikacji generalnej zostali Małgorzata Krzewińska oraz Rafał Nakonieczny, a po wspólnym biegu i przy gorącej herbacie nastąpiło wręczenie pucharków za te sukcesy. Dla Gosi to już nie pierwszy taki triumf, dla Rafała z kolei to debiut na najwyższym stopniu podium naszego cyklu.

A wszystko zaczęło się przeszło 13 lat temu... 31 stycznia 2009 roku po raz pierwszy spotkaliśmy się na pięciokilometrowej pętli w pobliżu miejscowości Kłos. Przez ten czas odbyło się łącznie 85 biegów, przez trasę przewinęły setki biegaczy. Dziś zakończyliśmy już czternasty sezon wspólnych spotkań i zabawy w formie rywalizacji sportowej.

 
Wyniki 5. biegu w ramach XIV GP Klubu Biegacza

15 luty 202012 lutego 2022 roku po raz piąty w sezonie 2021/2022 spotkaliśmy się na na biegu w ramach Grand Prix Klubu Biegacza KTKKF. Do rywalizacji przystąpiła 13 zawodników, a po triumf i umocnienie się na prowadzeniu w klasyfikacji generalnej sięgnął Rafał Nakonieczny. Jego czas to 18 minut i 38 sekund. Wśród pań mieliśmy dziś rodzinny pojedynek, z którego górą wyszła Małgorzata Krzewińska. Jej wynik to 23:39, acz smakować może podwójnie, bowiem w zestawieniu za wszystkie biegi przejęła ona przodownictwo. Ostatni bieg w tegorocznym cyklu zaplanowany jest na 12 marca.

Wyniki bieguaaaaaKlasyfikacja generalna

 
Wyniki styczniowego GP Klubu Biegacza

zdjcie styczen 2022 kos

Po raz czwarty w tym sezonie przyszło nam się spotkać na biegu w ramach XIV Grand Prix Klubu Biegacza Koszalińskiego Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej. Frekwencja była praktycznie identyczna jak co miesiąc - szesnastka zawodników rywalizowała ze sobą i czasem, a najszybszym okazał się być obecny po raz pierwszy w tym sezonie na pięciokilometrowej pętli Miłosz Szkołuda, który na pokonanie rundy potrzebował 17 minut i 57 sekund. Wśród pań po raz kolejny po triumf sięgnęła Martyna Chodor, która pewnie zmierza po wygraną w klasyfikacji generalnej.

Wyniki bieguaaaaaKlasyfikacja generalna