NASI SPONSORZY

a44acd9634eed398

 

fish

 

Logo decathlon Koszalin

 

logo 3re co official

 

 

PARTNER MEDYCZNY

logo-SPONDYLUS

PARTNER STRATEGICZNY XVII BIEGU WENEDÓW

Lotto

NASI PARTNERZY

logo koszalin

ck105-
Logo-ZOS

Logo PFNW

Wizytówka

KSE logo

PARTNER TECHNICZNY

4run - logo wersja full

 

Brooks

 

logo 6

Aktualności
Sprzątamy trasę Biegu Górskiego

phoca thumb l DSCN0377Wielkimi krokami zbliża się XIII Koszaliński Bieg Górski. Jak co roku w jego przeddzień przygotujemy trasę, by ta była wolna od liści i innych utrudnień. Zbiórka przy Parku Linowym w piątek, 29 kwietnia o godzinie 17:30. Prosimy o zabranie ze sobą grabi oraz innych niezbędnych pomocy. Do zobaczenia!

 
Podsumowaliśmy XIV GP Klubu Biegacza

zdjcie marzec 2022 kos

W dniu 26 marca podsumowaliśmy XIV sezon Grand Prix Klubu Biegacza Koszalińskiego Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej. Zwycięzcami klasyfikacji generalnej zostali Małgorzata Krzewińska oraz Rafał Nakonieczny, a po wspólnym biegu i przy gorącej herbacie nastąpiło wręczenie pucharków za te sukcesy. Dla Gosi to już nie pierwszy taki triumf, dla Rafała z kolei to debiut na najwyższym stopniu podium naszego cyklu.

A wszystko zaczęło się przeszło 13 lat temu... 31 stycznia 2009 roku po raz pierwszy spotkaliśmy się na pięciokilometrowej pętli w pobliżu miejscowości Kłos. Przez ten czas odbyło się łącznie 85 biegów, przez trasę przewinęły setki biegaczy. Dziś zakończyliśmy już czternasty sezon wspólnych spotkań i zabawy w formie rywalizacji sportowej.

 
Wyniki 5. biegu w ramach XIV GP Klubu Biegacza

15 luty 202012 lutego 2022 roku po raz piąty w sezonie 2021/2022 spotkaliśmy się na na biegu w ramach Grand Prix Klubu Biegacza KTKKF. Do rywalizacji przystąpiła 13 zawodników, a po triumf i umocnienie się na prowadzeniu w klasyfikacji generalnej sięgnął Rafał Nakonieczny. Jego czas to 18 minut i 38 sekund. Wśród pań mieliśmy dziś rodzinny pojedynek, z którego górą wyszła Małgorzata Krzewińska. Jej wynik to 23:39, acz smakować może podwójnie, bowiem w zestawieniu za wszystkie biegi przejęła ona przodownictwo. Ostatni bieg w tegorocznym cyklu zaplanowany jest na 12 marca.

Wyniki bieguaaaaaKlasyfikacja generalna

 
Wyniki styczniowego GP Klubu Biegacza

zdjcie styczen 2022 kos

Po raz czwarty w tym sezonie przyszło nam się spotkać na biegu w ramach XIV Grand Prix Klubu Biegacza Koszalińskiego Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej. Frekwencja była praktycznie identyczna jak co miesiąc - szesnastka zawodników rywalizowała ze sobą i czasem, a najszybszym okazał się być obecny po raz pierwszy w tym sezonie na pięciokilometrowej pętli Miłosz Szkołuda, który na pokonanie rundy potrzebował 17 minut i 57 sekund. Wśród pań po raz kolejny po triumf sięgnęła Martyna Chodor, która pewnie zmierza po wygraną w klasyfikacji generalnej.

Wyniki bieguaaaaaKlasyfikacja generalna

 
Wyniki grudniowego GP Klubu Biegacza

zdjciegrudniowe 2021 kos18 grudnia 2021 roku po raz trzeci w tym sezonie spotkaliśmy się na biegu w ramach GP Klubu Biegacza KTKKF. Na starcie zjawiła się siedemnastka śmiałków, a po wygraną sięgnął Rafał Nakonieczny. Wynik nowego lidera klasyfikacji generalnej to 18:46. Wśród pań po raz kolejny najszybsza była Martyna Chodor z rezultatem 22:35. Po biegu tradycyjnie na wszystkich czekała gorąca herbata.

Następne biegi wstępnie zostały zaplanowane na 8 stycznia, 12 lutego oraz 12 marca. Daty jeszcze są do potwierdzenia.

Wyniki bieguaaaaaaKlasyfikacja generalna

 

 
Listopadowe GP Klubu Biegacza za nami

zdjcie listopad kos

20 listopada w wietrznej aurze 15 biegaczom i biegaczkom dane było spotkać się na drugim biegu w ramach XIV Grand Prix Klubu Biegacza KTKKF. Najszybciej pięciokilometrową pętlę w lesie w pobliżu miejscowości Kłos pokonał Rafał Nakonieczny z czasem 18'10''. U pań ponownie najlepsza była Martyna Chodor, a jej rezultat 22'31''. Następny bieg z naszego cyklu planujemy na 18 grudnia. Do zobaczenia!

Wyniki bieguaaaaaKlasyfikacja generalna

 
Grand Prix Klubu Biegacza 2021 podsumowane!

To już koniec spotkań biegowych na 5-kilometrowej pętli koło miejscowości Kłos w sezonie 2020/21! Trzynasta już edycja Grand Prix Klubu Biegacza KTKKF przeszła do historii, a pożegnaliśmy ją z przytupem organizując po raz 3 w historii bieg pościgowy. W nim najlepszy okazał się paradoksalnie najsłabszy z obecnych na starcie pod kątem najszybszego wyniku w tegorocznym GP - Jakub Jarosz. Za jego plecami metę przekroczyła Monika Krzewińska, a podium domknął cichy bohater dnia - Miłosz Szkołuda. Poprawić się o 9 sekund biegając poniżej 17 minut? Wielki szacunek!

Po biegu była okazja wręczyć statuetki dla najlepszych w sezonie wśród panów i pań, a także pucharki dla najlepszej trójki własnie edycji specjalnej. Jeśli chcecie sprawdzić wyniki biegu to są dostępne własnie tutaj: Wyniki edycji specjalnej 2021. Do zobaczenia w sezonie 2021/22?

img 4471

img 4501

img 4479