NASI SPONSORZY

a44acd9634eed398

 

fish

 

Logo decathlon Koszalin

 

logo 3re co official

 

 

PARTNER MEDYCZNY

logo-SPONDYLUS

PARTNER STRATEGICZNY XVII BIEGU WENEDÓW

Lotto

NASI PARTNERZY

logo koszalin

ck105-
Logo-ZOS

Logo PFNW

Wizytówka

KSE logo

PARTNER TECHNICZNY

4run - logo wersja full

 

Brooks

 

logo 6

Aktualności
Znamy terminy GP Klubu Biegacza!

IMG_4272.jpgNa 16 stycznia i 20 lutego zaplanowaliśmy kolejne biegi w ramach XIII Grand Prix Klubu Biegacza KTKKF. Oczywiście forma ich rozegrania wciąż pozostaje zależna od panujących obostrzeń, acz wierzymy, że wszystko wróci do normy. Terminy rzecz jasna mogą jeszcze ulec zmianie, śledźcie ewentualne komunikaty. Do zobaczenia!

 
Grudniowe GP KB zakończone

100 1826 Specyficzne czasy, więc i nieco inna rywalizacja. Zdjęcie niestety z głębokiego archiwum, a dziś w ramach już XIII sezonu Grand Prix Klubu Biegacza KTKKF 21 osób zmierzyło się z dystansem 5km na naszej tradycyjnej pętli koło miejscowości Kłos. Najlepszy czas wykręcił niegdysiejszy dominator tej trasy - Mateusz Witkowski. Jego czas to 16'37''. Wśród pań po raz trzeci najszybsza była Karolina Gołek z rezultatem 21'36'', a prowadzenie w klasyfikacji generalnej powiększył Michał Rykiel. O styczniowej edycji będziemy informować zapewne niebawem.

Wyniki     Generalka

 
Listopadowe GP KB za nami

listopad

W dość nietypowych okolicznościach powrotu do korzeni treningowej formuły odbył się drugi bieg w ramach XIII sezonu Grand Prix Klubu Biegacza KTKKF. Może i zabrakło nieco tej rywalizacji, ale czasy wskazują, że każdy chciał pobiec mocno i zmierzyć sobie jak najlepszy rezultat. Ponownie najlepszy wynik wykręcili Michał Rykiel wśród panów i Karolina Gołek wśród pań, analogiczna do października była też liczba osób, która pojawiła się na tej pętli, a było ich 20. Jeśli tylko warunki pozwolą to kolejny bieg w tejże treningowej formule sprawdzenia się planujemy na 5 grudnia (tydzień wcześniej niż było zapowiadane aby nie kolidować z Tourem Jamnejskim). Śledźcie jednak komunikaty na stronie!

Wyniki     Generalka

 
Wyniki GP Klubu Biegacza październik 2020r.

img 20201031 094854

Udało się! Otworzyliśmy dziś już po raz trzynasty Grand Prix Klubu Biegacza Koszalińskiego Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej. XIII sezon GP ruszył pomimo różnych niesprzyjających okoliczności w postaci trwającej pandemii, a na pierwszym biegu zachowując wszelkie możliwe środki ostrożności stawiło się 20 osób. Najszybszy w swoim debiucie na tej trasie został Michał Rykiel z czasem 17'17'', wśród pań natomiast najlepszy wynik wykręciła Karolina Gołek z rezultatem 22:09. Z wiadomych przyczyn tym razem nie cieszyliśmy się ogniskiem, ale i tak miło było znów wrócić na trasę 5-kilometrowej pętli w Kłosie. Kolejny bieg zaplanowany jest na 14 listopada.

Wyniki     Generalka

 
Spotkanie Klubu Biegacza odwołane. Jutrzejsze GP odbędzie się!

p1150550d

Z przykrością informujemy, że w związku z panującą w Polsce sytuacją epidemiologiczną i narzuconymi w jej wyniku obostrzeniami nie może dojść do skutku poniedziałkowe spotkanie Klubu Biegacza.

Jednocześnie przypominamy, że zakazy nie dotyczą organizacji wydarzeń sportowych, więc bez problemu jutro o godzinie 10:00 możemy zobaczyć się na starcie już trzynastego (!) sezonu Grand Prix Klubu Biegacza KTKKF. Do zobaczenia.

 
XII sezon GP Klubu Biegacza zakończony!

wybrane

Szóstym biegiem w tym sezonie w ramach Grand Prix Klubu Biegacza KTKKF zakończyliśmy zmagania w tegorocznym cyklu. W dwunastej już edycji rywalizowały w sumie 43 różne osoby, a 21 z nich pobiegło w ostatnim z biegów. Najszybszy okazał się ponownie Łukasz Hubert z czasem 17:33, zaś wśród pań Sabina Sznyter z rezultatem 21:43. Pomimo deszczu była to bardzo szybka zabawa, padło kilka rekordów życiowych, o czym udało się porozmawiać przy ognisku. Rozdane zostały także pucharki dla pierwszych trójek w klasyfikacji generalnej całego cyklu, a w XII Grand Prix Klubu Biegacza zwyciężył bardzo pewnie Łukasz Hubert. Podium uzupełnili Jan Zwoliński i rzutem na taśmę Dariusz Jarosz. Ta trójka oraz zwyciężczyni wśród Pań Małgorzata Krzewińska to jedyne cztery osoby z wszystkimi sześcioma startami w tegorocznej edycji. Podium kobiet uzupełniły Agnieszka Konkel i Gabriela Sarapuk. Jeśli tylko szczęście dopisze to spotkamy się na XIII edycji już w październiku, a tymczasem dzięki za obecność i wspólną zabawę.

Wyniki biegu     Końcowa generalka     Zdjęcia

 
Wyniki GP Klubu Biegacza luty 2020r.

15 luty 2020

15 lutego spotkaliśmy się na piątym, przedostatnim biegu w ramach XII Grand Prix Klubu Biegacza KTKKF. Do biegu stanęło 18 zawodników, a najszybszy okazał się ponownie Łukasz Hubert z czasem 17:55. Tym samym już niemalże przypieczętował swoją wygraną w klasyfikacji generalnej. Wśród pań pierwsza linię mety przekroczyła Gosia Krzewińska z rezultatem 23:21 i ona także prowadzi w generalce wśród kobiet z bezpieczną przewagą. Ostatni w tym cyklu bieg planowany jest na 7 marca, tradycyjnie o godzinie 10:00. Po nim jeśli tylko pogoda pozwoli odbędzie się ognisko. Zapraszamy!

Wyniki   Generalka